Wyświetl temat - Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nataszka uwolniona prawnie!!!!!!!

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 20 kwie 2005 12:51 
Awatar użytkownika

Waniliaka a co ta twoja córka toruska jakaś ??? :hihi:

Jutro testy brrrrrrr

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 kwie 2005 17:37 
Awatar użytkownika

uwazaj, bo jak Twija kasiu zacznie gawarit pa ruski na testach ----> to dopiero bedzie NUMER!! :clown:

http://wanilia39.blox.pl/html

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 kwie 2005 11:39 
Awatar użytkownika

No i jesteśmy po badaniach dla wariatów tzn w RODK.
Pojechaliśmy z natą, opiekunką i całą stertą jedzenia bo powiedziano nam, ze potrwa to wszystko 4-5 godzin.

Byliśmy punktualnie. Nata została z opiekunką w sali zabaw, a nas osobno panie poprosiły na testy. Wypełnialiśmy 3 różne, a w sumie to było to samo co w OAO. Dwa testy takie z odpowiedziami TAK, NIE i jeden z postaw rodzicielskich też było TAK, NIE i w razie niezdecydowania :?:

Później kazali narysować drzewo lisciaste - nie mówili genealogiczne tylko poprostu drzewo. Poczytałam kiedyś o tym jak winno wyglądać drzewo, ale nic nie pamiętałam. Luzak był zielony. ja narysowałam drzewo z dużą koroną, dużo gałęzi i dużo liści - małych. Luzak narysował głównie dużą koronę, a lisci średnią ilość :P
Następnie pani psycholog przyszła do sali zaba gdzie karmiałm Małą. Spojrzała na nią przez 30 sek i tyle było obserwacji i badania więzi. Dziecko niepotrzebnie zrywaliśmy o 6.00 rano.

Następnie była ok 2 odzinna rozmowa z pedagogiem i psychologiem na raz. Panie pisały sobie notatki. Pani pedagog była OK, Pani Psycholog :evil:
Ja nie wiem, czy wszyscy pscyholodzy to mają, \ale ta miała szczególny talent do naditerpretacji. ja rozumiem, ze ona czyta między wierszami, ale były momenty kiedy mnie denerwowała.

Np pytała, czy rodzina i znajomi zaakceptowali naszą decyzję o adopcji. Powiedzielismy, ze oczywiscie nawet wszyscy nas odwiedzali w DD jak byliśmy u Naty. Zapytała jak my dojrzewaliśmy do decyzji o adopcji. Powiedzialiśmy, ze o adopcji myśleliśmy już dawno, dawno zanim planowaliśmy mieć dzieci. Poza tym było nam łatwo bo mamy sąsiadów, a jednocześnie najlepszych przyjaciół którzy mają 2,5 letnią córeczkę też adoptusię. Utrzymujemy też kontakty ze znajomymi z warsztatów /głównie netowe i telefoniczne/. Pani psycholog stwierdziła, ze nie wie czy sobie damy radę bo szczelnie zamknęliśmy się w środowisku ludzi którzy adoptowali dzieci. Skandal! mamy milion znajomych, rodzinę gdzie wszystkie dzieci są biologiczne i tylko jednych sąsiadów z adoptusią. Reszta to znajomi netowi głównie! Powiedziałam to brrrrrrrrr

Powieziałam, ze wychowywała mnie Babcia to pani później ciągle wypominała mi "syndrom babciny". Zaczęła sie czepiać, że się tak strasznie spieszymy i to przez to że wychowywałą mnie babcia! Powiedziałam, ze spieszymy sie bo jestem w 8 mies. ciąży i do porodu chciałabym załatwić sprawy prawne i to jedyny powód! W ogóle powiedziałą, że i tak wszystko załatwiamy błyskawicznie - błyskawicznie znaczy od 18 września!!!!!

Później pani spytała, czy nasze uczucia do małej się nie zmienią po urodzeniu NASZEGO dziecka. Luzak powiedział, że my już mamy jedno NASZE DZIECKO i nic się nie zmieni. ja powiedziałam, ze nie jestem w stanie powiedziec co bedzie jak się urodzi drugie dziecko, ale wiem jedno, ze Nata jest naszym pierwszym dzieckiem i koniec. Chcemy żeby prawnie też była pierwsza zgodnie z zasadą starszeństwa.

Było jeszcze kilka ciekawych stwierdzeń ze strony pani psycholog. W sumie procedura identyczna jak w OAO wiec nie rozumiem dlaczego nas na te badania skierowali - przecież opinia psychologa i pedagoga na podstawie tych samych badań w aktach już była.
My musieliśmy czekać na te badania 2 miesiące, podatnicy za to zapłacą, panie w RODK mają dodatkową pracę. I tyle się zmieniło.

Teraz RODK ma miesiąc na przesłanie opinii do sądu i obawiam się, ze wcześniej urodzę zanim sprawa się zakonczy :(

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 kwie 2005 14:02 
Awatar użytkownika

Kasialu najważniejsze, że macie to już za sobą.
NA temat pani psycholog i traktowania was wolę się nie wypowiadać.......
CZekam razem z wami na koniec waszej sprawy, mam nadzieję że będzie to przed twoim porodem.

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 kwie 2005 14:43 
Awatar użytkownika

kasialu mam nadzieję ,że nas takie testy ominą, a swoją drogą gratuluję ,że jakoś przez to przebrnęliście, pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 kwie 2005 23:53 
Awatar użytkownika

ufffffff

http://wanilia39.blox.pl/html

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 kwie 2005 20:31 
Awatar użytkownika

kasialu pisze:
Teraz RODK ma miesiąc na przesłanie opinii do sądu i obawiam się, ze wcześniej urodzę zanim sprawa się zakonczy :(
Tak jak napisala Kala - najwazniejsze,ze macie to juz za soba :cmok: a i nadzieja jest,ze wszystko sie ułozy przed wielkim rozwiazaniem :bigok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 kwie 2005 22:04 
Awatar użytkownika

Mamy nadzieję, ze teraz to już z góreczki ...
Nataszka wczoraj skończyła roczek. Nie mogę uwierzyć, że mam taka dużą pannicę :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 kwie 2005 22:22 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

Nataszko kochana, moc :cmok: , dużo :flowers: i nigdy więcej durnowatych psychologów w kontakcie z Twoimi rodzicami!

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 kwie 2005 21:02 
Awatar użytkownika

Nataszka jest dokladnie miesiac mlodsza od Pitka :lol:
wszystkiego co najcudowniejsze Nataszko :loving: :cmok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 kwie 2005 07:46 
Awatar użytkownika

kasialu, mam nadzieje, ze to juz finisz :flowers:

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 kwie 2005 09:57 
Awatar użytkownika

Ja też mam nadzieję. że to finish. Tym bardziej, że będziemy sie przeprowadzać do większego domku i chociaż sprawę Naty chcemy mieć załatwioną.
Wczoraj Nata miała imprezke urodzinową z dzieciakami. Było super!

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 kwie 2005 14:55 
Awatar użytkownika

sto lat Nataszko, a w prezencie ślicznego bobaska :) Kasia - będzie dobrze! Myśmy zdążyli - pesel Szymka odebrałam jakiś miesiąc przed urodzeniem Martusi :)

z ciekawości - jaki wózek zamierzacie mieć dla maluchów? jakiś "tramwaj, czy zwykły bliźniaczy, czy dwa? :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 kwie 2005 14:58 
Awatar użytkownika

czekamy na zdjecia

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 kwie 2005 15:01 
Awatar użytkownika

Zdjęcia będą!!!!

Agna chciałąm Ci powiedzieć, ze w swoje urodzinki Nataszka losowała imię dla braciszka i wylosowała SZYMON !!!!!!!!!!!!!!!!

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]