Wyświetl temat - ars-medica ze szczecina

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 mar 2003 23:06 
Awatar użytkownika

czy ktokolwiek probowal leczenia w tej klinice? maja elegancka strone internetowa na ktorej pieknie to wsyzstko wyglada, ale na bocianie i w opiniach cicho i glucho... zajmuja sie takze innymi dziedzinami medycyny (plastyka, pediatria, interna). czy ktos ma moze jakies doswiadczenia?

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 mar 2003 23:19 
Awatar użytkownika

Doświadczeń wielkich z tą kliniką może wielkich nie mam - byłam tam ze 3-4 razy. Było to w styczniu br. Wszystko wskazywało na to, ze są jeszcze w fazie organizacji (lekki bałagan i chaos). jesli chodzi o ginekologów to przyjmuje tam prof. Różewicki z Unii i dr Kurzawa (również Unia). Podobno starają się o zakontraktowanie niektóych zabiegów z Kasą Chorych, ale na razie wszystko jest pełnopłatne.
Mój mąż był tam na badaniu nasienie, liczył na bardziej komfortowe warunki niż gdzie indziej. Niestety, pokoik dla mężczyzn :wink: był "jeszcze nie gotowy". Nasienie i tak wiozą na Unii, więc chyba nie warto było przepłacać.
Ja na razie odczekam na opinie innych.

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 mar 2003 23:43 
Awatar użytkownika

Czesc,
ja sie tam lecze. To znaczy chodze tam do lekarza i mialam tam 3 inseminacje, pelnoplatne. Nieudane. Nie wiem co myslec o tej klinice, na pewno nie ma tam pelnej opieki i wszestronnej diagnostyki dotyczacej nieplodnosci, takiej jaka mają uznane kliniki.
A procedury IUI, IVF, ICSI oczywiscie wykonują. Ale jaki to ma sens jesli np. ma sie wszystkie możliwe przeciwciala, czyli problemy immunologiczne i jest sie praktycznie skazanym na niepowodzenie nawet najlepszych procedur.
Mysle, ze wazne jest leczenie, myślenie a nie wykonywanie schematów.
Pilnujcie tego proszę, lecząc sie w ArsMedice.
Muszelka

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 mar 2003 01:59 
Awatar użytkownika

muszelko, na razie nie zamierzamy. badamy teren :-). czy mozesz mi wiecej napisac o badaniach immunologicznych na priva? dodam, ze jestesmy po 2 nieudanych ICSI i zastanawiamy sie gdzie lezy przyczyna. przymierzam sie do histeroskopii.
poza tym fajnie ze jest ktos ze szczecina (choc moze lepiej zeby nas tu wszystkich na forum nie bylo ;-)). pozdrowionka

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 mar 2003 12:53 
Awatar użytkownika

JA nie na temat. Dzięki ze w końcu Szczecinianki sie odezwały bo czasami taka sie tu czuje samotna. Ars Medice sama pójde przetestować. Ale może to dobrze że jast nas tak mało.. :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 mar 2003 13:17 
Awatar użytkownika

no prosze prosze... kupą mości szczecinianki, kupą! jak uzbiera sie nas wiecej, to jeszcze jakas babska nasiadowe urzadzimy hehehe :-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 mar 2003 17:08 
Awatar użytkownika

Ja jestem ze Świnoujścia więc jakbyscie chciały zaliczac mnie do Szczecinianek byłoby mi miło i chetnie umówiłabym sie na jakąs nasiadówkę :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 mar 2003 15:27 
Awatar użytkownika

muszę się przyłączyć... też jestem szczecinianka...

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 kwie 2003 18:01 
Awatar użytkownika

Dziewczyny czy ta przychodnia znajduje sie na Mickiewicza?
Jesli nie to prosze podajcie mi dokładny adres bo okazauje się ze mój lekarz tez sie tam przeniósł a ja chce sie umówic na wizytę:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 kwie 2003 19:48 
Awatar użytkownika

Dziewczyny,
Ja tez sie lecze w Ars Medice - u doktora Kurzawy. Jak narazie jestem zadowolona (choc moje pierwsze IVF bylo nie udane :cry: ). Warunki moim zdaniem niezle, obsluga przyjazna. Jesli oczywiscie kogos stac - polecam. Doswiadczenie maja duze, bo caly zespol zajmujacy sie leczeniem nieplodnosci (prof. Rozewicki, doc. Kurzawa i dr. Sienkiewicz) zajmuje sie tym na Uni Lub. od wielu lat. Swoje doswiadczenie wykorzystuja w Ars Medice (oczywiscie za pieniadze). Moja kolerzanka z ogolniaka tez sie u nich leczyla. Po trzech nieudanych inseminacjach podjela decyzje o IVF - i bach! ma dzidzie w brzuchu!!!!. Teraz przygotowuje sie do kolejnego IVF.
Gdyby ktos chcial wiedziec cos wiecej - skontaktujcie sie . Postaram sie odpowiedziec jak najszybciej.

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 kwie 2003 18:34 
Awatar użytkownika

No witajcie -ja własnie w zeszła sobote miałam zabieg inseminacji w Ars medice-jednak na rezultat musze jeszcze poczekac-trzymacjie kciuki :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 kwie 2003 20:13 
Awatar użytkownika

I ja, i ja! Ja tez jestem Szczecinianka, choc mieszkam w NYC (niesia, gdzie jestes?)
Bylam na stronie Ars-Medica, troche za malo szczegolow, nie ma statystyki, wiem ze sa nowi, ale cos bardziej konkretnego oprocz cennika chcialabym wiedziec. Np. czy monitorowanie cyklu odbywa sie w klinice, czy na Unii. Niesia, czy dlugo sie leczysz u Kurzawy i czy orientujesz sie ile czasu zajmie Ci ivf w maju? Bede w lecie w Szczecinie, moze tez cos zalatwie.
Izabella, trzymam kciuki!
Louise

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 kwie 2003 01:58 
Awatar użytkownika

Trzymam kciuki Izabella!!!
Niesia

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 kwie 2003 21:53 
Awatar użytkownika

Leczyłam się u dr Kurzawy przez blisko 3 lata, potem u Puchalskiego. Przez rok chodziłam do Kurzawy do ARS MEDICI, dwa razy miałam nieudane ICSI. Jeśli ktoś szuka szczegółowych informacji, zapraszam, służe rada

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 kwie 2003 22:15 
Awatar użytkownika

Piasiu,
To ja zadam pytanie, bo chce jak najwiecej sie dowiedziec o Ars-Medica, choc juz Niesia mi pewne rzeczy objasnila (Niesia, sprawdz skrzynke!) Jakie masz doswiadczenia z leczenia u nich, jaka obsluga, czy robia jakies badania oprocz rutynowych do ivf? Czy Dr Kurzawa byl Twoim prowadzacym i kazda wizyte mialas u niego? Dlaczego zmienilas lekarza?
Z gory dzieki za informacje.
Louise

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]