Wyświetl temat - a czy my moglibyśmy zaadoptować dziecko w Polsce?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 04 sie 2004 13:52 
Awatar użytkownika

Witam i mam nadzieję ,zę mnie nie przegonicie...bo moze przedwcześnie się odzywam

Staramy się o dziecko dopiero 5 m-cy i jest duza szansa,ze urodzę własne.
ale oczywiście myslę, co jeśli nie uda się.

I pytanie mam jedno: mój maż jest obcokrajowcem, nie dostał polskiego obywatelstwa. Ja jestem Polką. Czy ma to znaczenie dla ośrodków adopcyjnych?

Dziękuję za odpowiedź.
Ania

p.s. czasem tu wpadam poczytać sobe wasze opinie i wydajecie sie grupą fajnych ludzi, nie podziwiam was szczególnie, bo macie takie same uczucia macierzyskie jak i wszyscy inni i po prostu checie mieć dzieci. Ja też chcę więc się rozumiemy.Proste to dosyć. U mnie w rodzinie jest adoptowana dziewczynka ( no, kobieta teraz- ma ok 30 lat) i nikt tego przed nią nie ukrywał całe życie. Jest bardzo fajna, niedawno została drugi raz mamą, wiem ,ze bardzo kocha swych rodziców adopcyjnych, jest u nich b. często (podrzuca im starszą córkę he he). No co tu dużo gadać- niczym się nie wyróżnia, w niczym nie odstaje- normalna kobitka:))) A! nie chciała szukać biologicznych rodziców, choć ją nawet zachęcali. Powiedziala, że jest szczęśliwa z nimi i nikt więcej jej do szczęścia nie jest potrzebny. A żalu do tamtych nie ma ,bo jej dzieciństwo była wspaniałe i nie wyobraża sobie lepszego.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 sie 2004 15:51 
Awatar użytkownika

Nie odpowiem Ci na Twoje pytanie, ale proponuje zadac je na forum eksperckim, albo znaleźć nr do OAO i zapytać. Ja zanim jeszcze nie wiedziaąłm, ze będę miała problemy interesowałam się tematem adopcji gdyż chieliśmy jedno dziecko urodzić, drugie adoptować. Jednak los trochę nam namieszał :D Ale rozumiem Cię i Twoje obawy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 sie 2004 16:18 
Awatar użytkownika

lotos zobacz tu:
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... %2A#149476

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 sie 2004 17:18 
Awatar użytkownika

Proponuje zerknac na podobne pytanie zadanie Pani Ekspert: GDY ŻONA MA OBYWATELSTWO POLSKIE A MĄŻ INNE.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]