Wyświetl temat - KLINIKA SALVE MEDICA W ŁODZI

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 123  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 10:16 
Awatar użytkownika

be1 to WY musicie decydowac o AH czyli nacięciu, zadzwoń do p.Małgosi i powiedz ze chcenie żeby zarodek miał naciętą otoczkę. Transferek jeśli będziesz miała w poniedziałek to będziesz go miała w trzeciej dobie, dzień pierwszy to dzień punkcji bo w tym dniu dochodzi do zapłodnienia. Ja też miałam transfer w trzeciej dobie po punkcji. Dlaczego nie chcesz zastrzyku z progesteronu? Progesteron MUSISZ dostać, to on decyduje o utrzymaniu ciąży, jeśli jest niski to ciąża leci. dostaniesz kochana zastrzyk i utrogestan, który też jest progesteronem.
vivi2003 progesteron w zastrzyku dostajesz raz, przed transferem, potem dostajesz globulki utrogestan, a z zastrzyków zostaje Ci tylko fraxiparine.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 11:29 
Awatar użytkownika

be1 i sik00 jak tam dzisiaj samopoczucie , Maleńkie ? Dzwoniła p. Małgosia ?

vivi2003 Z tym progesteronem jest tak: jeżeli masz niski progesteron to po transferze dostaniesz go w zastrzykach, a jeśli jest ok to będziesz go przyjmowała tylko w postaci ultragestanu "dowcipnego" . Pozdro ![/b]

crio 08.12.08r. :-( , II ICSI -11.04. 09r. :-(
20.06.09 r. - crio :-(
nie mam już sił...........

per aspera ad astra ...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 13:45 
Awatar użytkownika

Dziewczyny jeszcze raz dziękuję za ciepłe słowa. Teraz już tylko trzeba się modlić,żeby było dobrze.

mika909 - mi pobrano wczoraj 20 komórek, w tym 15 dojrzałych. 4 z nich oddałam, 6 zamroziłam, 5 zostalo zapłodnionych. Dziś dzwoniła p.Małgosia,żę 4 prawidłowo się zapłodniły. Jutro po 13 będzie wiadomo ile z nich prawidłowo się dzieli i czy będziemy hodować do stadium blastocysty. Dam znać jak będę wiedziała coś więcej. Dziś czuję się bardzo dobrze, wczoraj miałam wieczorem wzdęcie i trochę odczuwałam jajniki,ale dziś juz jest ok.

vivi2003 - nie bój się punkcji, mnie pobrali 20 komórek i nie wiem kiedy,nie bolało. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Mam wrażenie,że czasem muszą dziać się przykre rzeczy w naszym życiu, w przeciwnym razie nigdy nie poznalibyśmy tylu wspanialych ludzi (myślę o Was -wirtualnie i be1 i jej M - w realu) Pozdrawiam :) :) :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 14:11 
Awatar użytkownika

Asik00 wspaniałe wieści :D Mam również nadzieję,że komóreczka be1 również się spisze ! Czekamy na dalsze wieści ! Odpoczywajcie dziewczynki - nawet jeżeli nic Was nie boli :D

per aspera ad astra ...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 14:19 

asik00ładną ilość naprodukowałaś, fajnie, że 4 oddałaś na pewno jakieś dziewczyny dostaną szansę na dzidzie. Dużo odpoczywaj, abyś była wypoczęta jak maluszki zawitają u mamusi.
be1 a co tam u Ciebie??

16.05.13 Basia ;))0

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw17py32s6t.png

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 14:29 

be1 asik00 trzymam mocno :bigok: :bigok: :bigok: za Wasze komóreczki, na pewno pięknie się dzielą :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Niunia czy Ty w dalszym ciągu bierzesz clexane 0,4?
Chyba Wy w Łodzi nie macie problemów z kupieniem fraxi? Ja już od kilku dni przeszłam z fraxi na clexane.

Dodane po: 3 minutach:

asik00 Twój dar serca zostanie nagrodzony =D> =D> =D>
A dlaczego mroziłaś komóreczki?

maluch 8tc (*)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 18:56 
Awatar użytkownika

iwo-n - nie możemy mrozić zarodków bo mój M ma dodatni Hbs, ja mam wszystko ujemne,więc moje komórki nadają się do mrożenia.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 19:04 
Awatar użytkownika
be1 asik00 fajnie ,ze juz po :) Teraz juz wszystko co najlepsze przed Wami i na swieta bedziecie goscic u siebie malenki skarb pod serduszkiem , ktory z pewnoscia zostanie z Wami. Tego wam sloneczka zycze z calego serca :kiss:

iwo-n nadal biore clexane. Jak bylam u dr to dostalam recepte na kolejne 30amp i bez problemu wykupilam w aptece , ktora jest w klinice. Troche wiec jeszcze sie pokluje,ale co zrobic. Juz w sumie to calkiem niezle do tego przywyklam :wink:

A ja dzis jak z krzyza zdjeta, dopiero co podnioslam pupe z lozka i ide robic nalesniczki. Wczoraj mocno pobolewal brzuszek,dzis troche mniej dokucza,ale nie pozwala sie wyspac. Pewno jutro bedzie lepiej :) Milego wieczorku kochane

Kto niedlugo testuje ?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 19:36 
Awatar użytkownika
asik00be1 trzymam kciuki za Was i mocno Wam kibicuje:)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 20:35 
Awatar użytkownika

asik00, super wieści kochana,
b1 co u Ciebie?

16.10.2009- stał się cud naturalny, zobaczyłam II kreseczki
3 listopad- bijące serduszko
24.06.2010- syn Kamil :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 gru 2008 22:20 
Awatar użytkownika

be1 Skarbie , dlaczego się nie odzywasz ??? Martwię się o Ciebie, co z Twoją komóreczką ? Proszę odezwij się ! Mocno Ci kibicuję - wiesz o tym ...

per aspera ad astra ...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 gru 2008 00:28 
Awatar użytkownika

mika909 pisia goldenmonn1 aniaradek adaania wielkie dzieki

moja mała kochana komóreczka dzieli sie dobrze p. Małgosia mówila ze wszystko OK nawet nie trzeba nacinac otoczki bo nie jets gruba ale dla swietego spokoju nacinamy ją Jutro mam transfer o 8
adaania ja sie dopytuje o ten progesteron bo ja go własnie chce i teraz nie wiem dlaczego jedne go dostaja a inne kobietki nie Ja sie dopomne poza tym czy oni do jeszce w trakcie badają ?zeby wiedziec czy podac go moze wiecej tak jak w przypadku miki909
Jeszce mnie lekko pobolewaja jajniczki czy to bedzie jeszce tak dlugo?
mika909jak Ty sie czujesz ? :D Mam nadzieje ze Ok nie wchodze na kompa bo musze sie wyciszyc chociaz to nie takie proste ale wszystkie swoje siły kieruje w Twoja strone i uśiechy i energie i co tylko ci przyjdzie pozytywnego do głowy to też kieruje :D

http://babystrology.com/tickers/baby-ti ... abycount=1"

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 gru 2008 08:55 
Awatar użytkownika

be1, trzymam mocno kciukasy a co do progesteronu to niestety nie jest badany, przed transferem powinni Ci podać zastrzyk z progesteronem a jeśli masz niski progesteron w fazie lutealnej to poproś dr o zastrzyki z progesteronu które będziesz brała do testowania i być może jeszcze później :D

16.10.2009- stał się cud naturalny, zobaczyłam II kreseczki
3 listopad- bijące serduszko
24.06.2010- syn Kamil :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 gru 2008 09:40 
Awatar użytkownika

be1 no właśnie nie badają, po prostu dostajesz końską dawkę progesteronu, ja zrobiłam badanie progesteronu jak mi wyszła pozytywna beta za pierwszym razem, chciałam wiedzieć ile jest żeby w razie czego szybko interweniować. Co do bólu jajników to może cię jeszcze pobolewać, to że masz jedną komóreczkę nie oznacza że nie masz hiperstymulacji, więc mogą pobolewać. Zobaczysz beta wyjdzie pozytywna i zaczną Cię inne rzeczy boleć :wink:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 gru 2008 10:32 
Awatar użytkownika

Witam - jestem tu nowa i dopiero zaczynam walkę. wielu rzeczy jeszcze nie rozumiem wiele nie wiem. Jednak w końcu chyba trafiłam na konkretnego lekarza który wie o czym mówi.. a to już jest pocieszające :)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 123  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]