Wyświetl temat - Do Pana Administratora

www.nasz-bocian.pl
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/

Do Pana Administratora
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=97&t=9292
Strona 1 z 2

Autor:  Muszla [ 05 lis 2003 14:10 ]
Tytuł:  Do Pana Administratora

Panie Krzysiu,
bardzo dziękuję :cmok: :love: :cmok: :love: :cmok: :love: :cmok: :love: :cmok: :love: :cmok: :love: :cmok: :love: :cmok: :love: :cmok: :love: :cmok: :love:
Pan wie za co.

Muszla + 24 tyg. maluch :cmok:

Autor:  Karina [ 06 lis 2003 13:18 ]
Tytuł: 

Oooooooooo jaka wazelina a fuj, fuj ;)

żona Krzyśka :twisted:

Autor:  Muszla [ 06 lis 2003 13:28 ]
Tytuł: 

Przepraszam Cię Karina, jeżeli poczułaś się urażona. Ja naprwdę jestem bardzo wdzięczna Panu Krzysiowi za to co dla mnie zrobił. A to są zwykłe podziękowania i tyle.

Nie chciałam Cię rozzłościć :!: :!: :!:

Pozdrawiam Muszla + 24 tyg. maluch

Autor:  Karina [ 06 lis 2003 13:50 ]
Tytuł: 

No co Ty Muszla....
Bardzo mnie to ubawiło
:twisted: to miał być taki diabelski uśmiech a nie złość

Karina :lol:

Autor:  Muszla [ 06 lis 2003 15:05 ]
Tytuł: 

Karina cieszę się, że to nie złość :P :P :P

Jednak wolałam Ci się wytłumaczyć - znam kilka żon i wiem co one potrafią, więc się troszką przestraszyłam :wink:

Pozdrawiam gorąco Muszla + 24 tyg. maluch :flowers: :flowers: :flowers:

Autor:  Krzysiek [ 06 lis 2003 21:56 ]
Tytuł: 

Muszla - ty się nie daj podpuszczać mojej ślubnej.
I proszę o zakończenie tych pogaduszek nie na temat, bo będę zmuszony przenieść ten wątek do "Pogadajmy" :lol: :lol: :lol:
A może założyć forum "Tu można szczerze powiedzieć co myślę o administratorach" :? Takie "łubu dubu, łudu dubu, niech żyje nam...." i inne uwagi krytyczne :lol: :lol: :lol:

Autor:  muminek31 [ 22 wrz 2009 18:11 ]
Tytuł: 

Mam pytanie do administratora.Dlaczego mój post został zablokowany ?Jak można korzystać z tego forum jeśli nie można liczyć na odpowiedz?Po co to jest ?Liczyłam że uzyskam jakieś podpowiedzi a tu zablokowane.Oczekuję odpowiedzi.

Autor:  sylwia30 [ 02 paź 2009 13:52 ]
Tytuł: 

muminek31 jeśli chodzi Ci o pytanie do eksperta to na Twój adres e-mail została wysłana przyczyna usunięcia postu. Jeśli nie otrzymałaś od nas wiadomości proszę o informację, postaram się wyjaśnić Twoje wątpliwości.
Pozdrawiam:)

Autor:  muminek31 [ 03 paź 2009 18:09 ]
Tytuł: 

Witam administratora.Sprawdzałam moja poczte i jest tam link strony na której sie znajduje odpowiedz, ale kiedy wchodzę na ten link to znajduje sie tam ta sama odpowiedz która w poście wyżej.Wiec nie ma żadnych szczegółów dotyczących wyjaśnienia dlaczego usunięto mój post dotyczący insemionacji(najpierw go zablokowano).Jeśli to możliwe proszę podać jak wysyłać posty aby ich nie usunięto.Dziękuje.

Autor:  sylwia30 [ 04 paź 2009 21:01 ]
Tytuł: 

muminek31 Twoje pytanie do eksperta nie dotyczyło inseminacji, więc hmmm... chyba jednak mówimy o czymś innym. Czy chodzi Ci o jakiś post napisany na którymś z wątków? Mogłabyś przybliżyć sprawę, bo nie wiem o co chodzi... :-k

Autor:  muminek31 [ 05 paź 2009 07:41 ]
Tytuł: 

Owszem jedno dotyczyło elektrokauteryzacji, ale był też temat o inseminacji.Chciałam się dowiedzieć jak wygląda sprawa z refundacją z nfz i ten temat został zablokowany od razu a potem znikł bez śladu i słowa wyjaśnień.Były wcześniej strony na forum z tematem inseminacja ale posty tam były z 2005r. więc jeśli nikt tam nie zagląda to jak można liczyć na odpowiedz( zależało mi na czasie)więc napisałam nowy.I dlatego pytałam dlaczego posty są blokowane lub usuwane bez wyjaśnień.

Autor:  sylwia30 [ 05 paź 2009 17:20 ]
Tytuł: 

muminek31 na Boćku zasada jest taka (i można o tym przeczytać w regulaminie): jeśli istnieje wątek na jakiś temat to nie dublujemy go. Nie jest istotne kiedy ktoś ostatni raz wypowiedział się na wątku. Z chwilą, kiedy się do niego dopisujesz, wyciągasz go na pierwszą stronę, dzięki czemu staje się bardziej widoczny dla ogółu, co z kolei zwiększa prawdopodobieństwo, iż ktoś tam zajrzy i zechce się wypowiedzieć na dany temat.
Temat dotyczący inseminacji jest wciąż aktywny i znajduje się tutaj:
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... 13&start=0
Temat dotyczący refundacji IUI:
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... 49&start=0
Nie wiem dlaczego temat został zablokowany bez podania przyczyny. Powinnaś takie wyjaśnienia otrzymać. Przykro mi, że tak się nie stało.
Gdybyś miała jakikolwiek problem z poruszaniem się po forum, jakiekolwiek zapytania - pisz śmiało do mnie lub któregokolwiek z moderatorów interesujących Cię działów. Mam nadzieję, że po trudnych początkach nastąpi przyjemniejszy ciąg dalszy ;-)
Pozdrawiam:)

Autor:  EwuniaZ [ 06 maja 2010 15:48 ]
Tytuł:  Re: Do Pana Administratora

Pytanie do Adminów, dlaczego ucięto część mojej ostatniej wypowiedzi? Czy pocieszanie innych oczekujących na dziecko, a także wyrażanie własnej radości z tego zbliżającego się faktu zostało zabronione?
Pozdrawiam

Autor:  sylwia30 [ 06 maja 2010 20:18 ]
Tytuł:  Re: Do Pana Administratora

EwuniaZ część Twojej wypowiedzi została ucięta przez moderatora, więc w pierwszym rzędzie swoje pytanie powinnaś skierować do moderatorów zajmujących się działem, w którym napisałaś swój post. Nie wiem jaka część wypowiedzi została ucięta, nie mogę więc odpowiedzieć precyzyjnie na Twoje pytanie. Wiem, że moderatorzy działają zgodnie z zasadami obowiązującymi na forum, kierują się wymogami regulaminu. Jeśli Twoim zdaniem ktoś wykroczył poza zakres swoich kompetencji, możesz zgłosić to administratorom. Wcześniej jednak wyjaśnij to z moderatorami działu.

Autor:  EwuniaZ [ 06 maja 2010 21:08 ]
Tytuł:  Re: Do Pana Administratora

Rzeczywiście, przesłałam anse pod zły adres. Już to wyjaśniam.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/