Wyświetl temat - kolejne próby a odpłatność

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 26 cze 2014 21:31 

chciałabym się dowiedzieć jak to jest z odpłatnością za kolejne podejścia do inv w ramach programu MZ. W tamtym roku miałam jedną próbę inv , składającą się z trzech podejść tj, z jednego żywego zarodka a potem kolejno dwa criotransfery- z negatywnym skutkiem. do chwili obecnej miałam przerwę w leczeniu gdyż zbieram środki finansowe na kolejne próby. I mam pytanie : czy podchodząc do drugiej próby w nowym roku będę ponownie kwalifikowana?(nie zmieniając kliniki) czy teraz wizyta przed tą kolejną próbą w celu ponownego rozpisania protokołu i ewentualnego powtórzenia badań np. fsh itp , to składa się na wizytę płatną czy niepłatną? bo przyznam szczerze że w tamtym roku klinika mówiła mi że z chwilą utraty ostatniego mrożonego zarodka kończy się moja próba a wraz z nią refundacja i klinika wtedy mówiła że kolejna wizyta (ta przygotowująca-rozpisująca nowy protokół)będzie pełnopłatna , a dopiero od momentu stymulacji bezpłatna- czy to możliwe?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 lip 2014 09:01 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Witam,
Kwalifikacja najczęściej jest aktualna cały czas. Należy jednak pamiętać, że pomiędy zabiegami mogą pojawić się okoliczności które będą wymagały ponownej oceny zasadności wykonywania kolejnych procedur.
Sytuacje te są bardzo indywidualne podobnie jak wizyty pomiędzy zakończonymi procedurami.

Pozdrawiam serdecznie

Michał Radwan

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]