Wyświetl temat - co się liczy jako próba?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 lis 2013 20:56 

Dzień dobry!
Jestem w trakcie stymulacji przed pierwszym podejściem do IVF w ramach programu rządowego - niestety wczoraj na wizycie w 7 dniu stymulacji okazało się, że rośnie tylko jeden pęcherzyk. Co prawda dostałam jeszcze leki i mam zgłosić się na kolejną wizytę we wtorek ale perspektywy nie są dobre i prawdopodobnie będzie trzeba zrezygnować z podejścia. Czy w takim wypadku będzie to liczone jako pierwsza próba refundowana w programie? Mówi on o trzech pełnych procedurach, stąd moje wątpliwości.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 25 lis 2013 09:45 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Witam,
Na podstawie aktualnej wiedzy mogę udzielić odpowiedzi że przerwanie stymulacji owulacji jest nieudaną próbą leczenia. Proszę zauważyć że w Programie są zawarte kryteria wykluczające. Proszę zwrócić uwagę na punkt 1 i 3 w Kryteriach wykluczenia na stronie 9 Programu MZ. Poniżej przesyłam link:

http://www.invitro.gov.pl/files/program ... 3_2016.pdf

pozdrawiam

Michał Radwan

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]