Wyświetl temat - Warunki przystąpienia do programu refundacyjnegi iv

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 wrz 2013 07:47 

Witam
Staramy się z mężem o dziecko ponad dwa lata,w listopadzie zaszłam w ciążę ale pozamaciczną,ciąża leczona była metotrxatem podanym dolokalnie,w czerwcu tego roku robione było hsg(oba drożne,prawy zakontrastował z opóźnieniem),w sierpniu podchodziliśmy do 1 inseminacji z niepowodzeniem,moje wyniki badań hromonalnych są w normie a wręcz ksiązkowe,męża badania są również bardzo dobre(robiliśmy miesiąc temu),jestem pod ciągłą opieką ginekologa ,praktycznie od stycznia odkąd otrzymaliśmy "zielone światło",udokumentowane mam również badania usg(przed i po owulacji)z ostatnich 6 miesięcy ,które wskazują że owuluję i jajeczka pękają,w tym tygodniu odbieram wynik amh(mam 33 lata),ale póki co chciałam zapytać o opinię tutaj..czy w tej sytuacji kwalifikujemy się z mężem do programu?czy powinnam zrobić jeszcze jakieś dodtakowe zabiegi,badania??bardzo proszę o odpowiedź i ewentualne wskazówki
pozdrawiam

Hsg,3*histero
7 transferow nieudanych+2 odwolane
8 transfer 09.10..17dpt beta 3tys..19dpt-6tys
na zimowisku 3 blastusie
17.06.2016 przyszla na swiat nasza córeczka Mia
3020kg 50cm
Odpoczywamy z córcią..kto wie może wrócimy jeszcze do gry ;)

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 wrz 2013 13:02 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Dzień dobry,
Na podstawie przedstawionych przez Panią informacji wydaje się, że spełniacie Państwo kryteria kwalifikacji. Proszę jednak pamiętać, że ostateczną decyzję powinien podjąć lekarz specjalista po przeanalizowaniu całej dokumentacji. Również badań FSH i AMH.

Pozdrawiam

Michał Radwan

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]