Wyświetl temat - polipy macicy

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: polipy macicy
PostZamieszczono: 21 sie 2016 23:27 

witam serdecznie .mam 28lat juz dwa razy mialam usuwanego
polipa z macicy, za pierwszym razem nie moglam przez niego zajsc w ciaze ,jak zdazylam sie dowiedziec z internetu i od lekarzy
prawdopodobnie winny jest nadmiar estrogenow, chcialabym to sprawdzic przed staraniem o kolejnego dzidziusia , poniewaz ostatanio mam znowu bole brzucha i obawiam sie ze polip mogl powrocic, lekarz nie widzial potrzeby badan hormonalnych,ale ja chcialabym to zweryfikowac, jakie hormony konkretnie moglabym oznaczyc, zeby dowiedziec sie czy faktycznie winne hormony i w ktorym dniu cyklu je zrobic
? chcialabym zajsc w kolejna ciaze a wiadomo polipy nie sprzyjaja zajsciu jak i rozchwiane hormony, teraz nie zabezpieczamy sie juz rok a ciazy nie ma

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 wrz 2016 14:11 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Badania nic Pani nie dadzą, tu lekarz ma rację. Proszę wykonać usg po miesiączce.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]