Wyświetl temat - Owulacja w trakcie stymulacji

www.nasz-bocian.pl
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/

Owulacja w trakcie stymulacji
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=90&t=93765
Strona 1 z 1

Autor:  SagaB [ 04 sie 2016 09:52 ]
Tytuł:  Owulacja w trakcie stymulacji

Witam
Właśnie niespodziewanie zakończyłam krótki protokół czyli Gonal f 300 codziennie od pierwszego dnia cyklu (tj 20.07) do przedwczoraj do 14 dnia cyklu (15 dnia już nie zdążyłam wziąść). Cetrotide od 10 dnia włącznie 6 zastrzyków(również 15 dnia cyklu rano). Ze względu na niskie AMH udało się dojść do dwóch pęcherzyków 16 i 18. Wczoraj jednak okazało się że mimo że o 7 rano codziennie robiłam zastrzyk z Cetrotide doszło do owulacji. Lekarz który mnie prowadził powiedział że to jest praktycznie nie możliwe i że chyba nie robiłam zastrzyków o odpowiedniej porze... po sprawdzeniu E2 spadło z 250 do 140 i owulacje potwierdził również wynik progesteronu.
Jak to możliwe że to nastąpiło czy takie coś się zdarza i czy w ogóle mam sens podchodzenie do długiego protokołu ? Jak w ogóle mogło dość do owulacji?
Lekarz w długim protokole zaproponował gonapeptyl od 21 dnia cyklu po tym cyklu.
Mam jeszcze jedno pytanie bo zauważyłam że nigdy nie miałam lepszego śluzu owulacyjnego jak właśnie wczoraj -szok jak książki piszą przejrzysty ciągnący - ja już myślałam że ten śluz to mit owszem śluz zawsze miałam ale najczęściej przed owulacją koło 6 dnia cyklu (cykle 26 dniowe owulacja najczęściej 12, 13 dzień). Czy ten śluz był wynikiem stymulacji? i czy w takim razie mówić o tym lekarzowi?

Autor:  Ewa Gojan [ 16 sie 2016 14:50 ]
Tytuł:  Re: Owulacja w trakcie stymulacji

Śluz mógł być wynikiem symulacji. Jeśli chodzi o symulacje to na te pytania odpowiadają inni lekarze. Może faktycznie trzeba zmienić protokół.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/