Wyświetl temat - wynik badania beta hcg

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 21 kwie 2016 11:48 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

14 dni.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 21 kwie 2016 12:55 

Jestem po criotransferze zarodków z 3 doby - 8A i 8B.
Wyniki bhcg:
8 dpt - 68
10 dpt - 220
11 dpt - 470
14 dpt - 1638
18 dpt - 4437
W 20 dpt w usg widoczny jeden pęcherzyk ciążowy z płodem nitkowatym wewnątrz. Nie dokonano pomiaru zarodka - lekarz stwierdził, że na tym etapie ciąży wszystko jest w porządku.
Niepokoi mnie jednak zwolnienie przyrostu bhcg. Czy mogę pocieszać się znalezioną w internecie informacją: Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy.?
Czy zwolniony przyrost nie wyklucza normalnego rozwoju dziecka i zdrowej ciąży?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 sie 2017 16:29 

Witam jestem tydzien po inseminacji kiedy moge zrobic badanie z krwi zeby bylo 100% pewne??zastanawia mnie to ze wiekszosc kobiet jest stymulowana przed inseminacja a ja nie bylam od czego to zalezy?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 10 wrz 2017 16:52 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

2 tyg po inseminacji. Wynika z braku wskazań.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 04 lis 2017 08:44 

Witam, nurtuje mnie jedno pytanie 11 dni temu (ok godziny 18 tej) miałam robiony zastrzyk z ovitrellu. Dzien po miałam inseminację na niepęknietym pęcherzyku, pękł kolejnego poranka. Od trzech dni robiłam sobie rano testy, pierwsze oczywiscie z dwiema kreskami ale codziennie słabsze, czyli hcg spada, dziś test bardzo jaśniutki więc hcg już prawie nie ma i teraz moje pytanie, czy to przypadkiem nie przekresla szans na ciąże? czy ten zastrzyk nie powinien cały czas byc w organizmie i jakby to ująć zazębić się z prawdziwym hcg? Krótko mówiąc skoro teraz już nie mam hcg czy w ogóle jest możłiwość na pozytywne zakonczenie tej inseminacji? pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 lis 2017 10:06 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Nie bardzo rozumiem pytania. Powinna Pani i jak sądzę takie zlecenia Pani otrzymała, zrobić hcg 14 dni po IUI i to pozbawia Panią wszelkich wątpliwości co do mniej lub bardziej jasnych pasków na teście :)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]