Wyświetl temat - upławy w ciąży

www.nasz-bocian.pl
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/

upławy w ciąży
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=89&t=81240
Strona 1 z 1

Autor:  Bogusia_K [ 04 wrz 2012 15:13 ]
Tytuł:  upławy w ciąży

Witam, 3 tyg temu miałam grzybicę w pochwie przeleczoną globulkami i kremem i w czwartek na wizycie u ginekologa wyglądało wszystko ok a od 4 dni pojawia mi się dziwny śluz żółto-zielonkawy bez zapachu, dziś jest go tyle że normalnie się ze mnie leje, zwątpiłam, mojego lekarza teraz nie ma bo wyjechał na urlop, boję się z tym czekać a nie chcę latać na Izbę Przyjęć z czymś co może nie jest jakimś zagrożeniem dla mojego dziecka. Nadmienię jeszcze, ze jestem w 19 tyg ciąży, cały czas na podtrzymaniu (duphaston, luteina, nospa, asmag).
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Autor:  Tomasz Zbroch [ 05 wrz 2012 21:57 ]
Tytuł:  Re: upławy w ciąży

Bez badania biocenozy pochwy nie można zweryfikować czy i jaka jest to nieprawidłowość, a tym samym czym ją leczyć. Sugeruję zrobić ocene biocenozy pochwy bo również leki które Pani przyjmuje na stałe i które przyjmowała Pani do czwartku mogły wpłynąć na zgłaszane przez Pania objawy.

Autor:  Bogusia_K [ 06 wrz 2012 14:13 ]
Tytuł:  Re: upławy w ciąży

Dziękuję bardzo za odpowiedź, zapisałam się na jutro do innego lekarza aby to sprawdzić ponieważ bardzo mnie martwi ta sytuacja.

Autor:  gunia66 [ 15 wrz 2012 19:46 ]
Tytuł:  Re: upławy w ciąży

Witam, od paru dni mam silne upławy są przeźroczyste o zapachu amoniaku, kolejną wizytę u gina mam dopiero 8 poździernika, ale nie wiem czy wcześniej się nie udać właśnie z tymi upławami, bo przyznam że mnie nie pokoją, a jestem w 21 tygodniu ciąży.

Autor:  Tomasz Zbroch [ 20 wrz 2012 21:20 ]
Tytuł:  Re: upławy w ciąży

Wydzielina winna być bezwonna, wiec z uwagi na wspomniany zapach powinna Pani zweryfikować ewentualne nieprawidłowości badaniem mikrobiologicznym.

Autor:  Bogusia_K [ 23 wrz 2012 15:25 ]
Tytuł:  Re: upławy w ciąży

Witam serdecznie , jestem po leczeniu. Otrzymałam globulki dopochwowe silniejsze od poprzednich leków i o szerszym działaniu, a do tego lekarz u którego byłam polecił mi stosować probiotyk ginekologiczny i wycofał mi luteinę dopochwową zastępując ją podjęzykową. Od trzech tygodni jest w porządku. Dziękuję bardzo za odpowiedź na mojego posta. Upewnił mnie Pan w tym, ze powinnam jednak przed umówioną wizytą coś z tym zrobić.
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/