Wyświetl temat - Kasia i Marcin - moje szczęścia!!

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 30 sie 2003 22:15 

Masza, przepraszam :oops:
Ale pomyślałam że Twoje doświadczenia mogą być cenne :roll:

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 sie 2003 22:27 
Awatar użytkownika

Masza,
ja bardzo dziekuję za te wiadomości :cmok:
Napisz, jeśli możesz i chcesz, jak wyglądało badanie więzi. Pewnie nie tylko ja jestem ciekawa. :oops:

Pozdrowienia dla Was i dla Dzieci. :flowers:

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 sie 2003 23:45 
Awatar użytkownika

Badanie więzi , hmm. To nawet dla mnie jest ciekawy temat. Przyjechaliśmy do KOA na wyznaczony termin. Chyba o nas tam zapomniano , były pytania typu : a państwo w jakiej sprawie? Po pokazaniu wezwania zaproszono nas do pomieszczenia i do stolika na którym był przygotowany poczęstunek. Poczęstunek usunięto - nie dla nas był przygotowany. Padło pytanie : adoptowaliście państwo dwójkę dzieci ? Przeleciało mi przez głowę - jak to adoptowaliśmy ? - staramy się! Potem - i jak dzieci ? Wyjęłam z uśmiechem zdjęcia ( moje kochane szkraby!) i niestety panie skojarzyły o które dzieci tu chodzi. Z jakiej rodziny pochodzą - znają tą rodzinę.Dowiedzieliśmy się , że panie nie wiedziały o naszych dzieciach - że są z tej rodziny i mogą pójść do adopcji(łączenie rodzeństwa biol.) Nie zrozumcie mnie źle , wiem , że każdy próbuje wykonywać swoją pracę jak najlepiej , ale nie rozumiem jak można nas ( potencjalnych rodziców ) ocenić po 30 minutach luźnej rozmowy. I tak nic nie było wstanie zgasić iskier szczęścia w naszych oczach , gdy mówiliśmy o naszych dzieciach! I pewnie jak zwykle naraże się wielu Bocianowiczom . Ale i tak Was wszystkich bardzo ciepło pozdrawiam

Ostatnio zmieniony 15 paź 2003 23:08 przez masza, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 sie 2003 00:24 
Awatar użytkownika

masza pisze:
Nie zrozumcie mnie źle , wiem , że każdy próbuje wykonywać swoją pracę jak najlepiej , ale nie rozumiem jak można nas ( potencjalnych rodziców ) ocenić po 30 minutach luźnej rozmowy. I tak nic nie było wstanie zgasić iskier szczęścia w naszych oczach , gdy mówiliśmy o naszych dzieciach!
I pewnie jak zwykle naraże się wielu Bocianowiczom .

Masza, dlaczego miałabyś się nam narazić??? nie rozumiem?
"każdy próbuje wykonywać swoja prace jak najlepiej". Moim zdaniem tu nie była wykonana najlepiej i nie ma co sie krygować z oceną.
Dobrze, że juz jesteście "po" i trzymam kciuki za sprawę.
Pozdrawiam gorąco.

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 paź 2003 00:02 

Masza co u Was słychać :?: :?:
Ja Wasze sprawy :?:

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2003 22:53 
Awatar użytkownika

Dorunia ! Język jest zbyt ubogi , aby mógł wyrazić wszystko , co czuję. To oczywiście wymówka :oops: , nie każdy ma talent do pisania :oops: . SPEŁNIAM SIĘ JAKO RODZIC :lol: Nasze dzieci dają nam ogromnie dużo radości! Pewnie , że są gorsze chwile , ale jest ich niewiele :wink: Gdy Marcin przytula się do mojego swetra ( który leży na brudowniku :oops: ) i szepcze: mamuta kokana ( rany! cieszyć się z tej mamuty , czy iść do chirurga plastycznego !?) - serce mi mięknie i nic wtedy nie jest dla mnie ważniejsze ! Moje dzieci chodzą do przedszkola , przyznaję się , że początkowo było to dla mnie wybawieniem :oops: , ale teraz często myślę o nich wciągu tych kilku godzin i TĘSKNIĘ ! Już to kiedyś pisałam - życie nabiera innego wymiaru - ma poprostu SENS! Wahaliśmy się kilka bardzo długich lat ( około 5-ciu) z decyzją : adopcja , czy nie ? Teraz , gdyby ktokolwiek mnie o to zapytał , zawsze powiem TAK !!! Żal mi ludzi , którzy są w sytuacji podobnej do naszej sprzed kilku lat , a znam trzy takie małżeństwa ! Oczywiście nic im nie będę doradzać - nie ma mowy !Ale niestety widzę ich smutek ( perfekcyjnie skrywany - przecież nam jest tak dobrze - wszyscy nam zazdroszczą!- mamy kasę i święty spokój} - ale ja to zbyt dobrze znam - TO SĄ TEMATY "ZAMIAST". Zrobimy sobie następną imprezę ( będzie fajnie :cry: , pojedziemy na Karaiby , albo nie wiem dokąd} tematy zamiast i jak już nic nie cieszy , to wtedy zostaje tylko :cry: :cry: :cry: Mogłabym jeszcze dużo powiedzieć , ale chyba już na tym skończę. Wszystkim mającym wątpliwości - życzę słusznej decyzji i odwagi. Trzymam kciuki i pozdrawiam z całym sercem.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 paź 2003 23:11 

Suuper, Masza że się odezwałas, czesto myslę o Was jak wam się układa.
Bardzo się ciesze że jest ok, że jesteście pewni swoich wyborów :cmok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2003 13:32 

Masza - kochana też o Was często myślę :!:
Nie chcę Cie poganiac do pisania, bo wiem ile masz roboty przy Małych :!: Ale skoro teraz są w przedszkolu to może częściej coś skrobniesz :?: :?: :?:
Będę czekała :!: :!: :!: :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2003 13:47 
Awatar użytkownika

Masza, z Mamuty jak najbardziej powinnas sie cieszyc :D :D :D A ja ciesze sie razem z Tobą :D :D :D Ten sens, ktory daja dzieci to najwazniejsza sprawa w zyciu. I nic tego nie zastapi- ani kasa, ani Karaiby, ani zadne inne cuda.
Jestem pelna podziwu dla Was :D :D :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2003 14:19 
Awatar użytkownika

Masza, nawet nie wiesz, jak DUŻO napisałaś :D
Dziękuję i pozdrawiam Mamutę (cieszyc się, zdecydowanie się cieszyć!)
Ter.

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2003 14:53 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

Chica,
Swięte słowa!!!!!!!!!!!

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]