Wyświetl temat - Tylko dla oczekujących na adopcję!!:D

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 234  Następna

Co mną kierowało w podjęciu decyzji o adopcji??
Potrzeba bycia rodzicem. 38%  38%  [ 71 ]
Brak innych możliwości. 5%  5%  [ 9 ]
Bo wypada mieć dziecko! 0%  0%  [ 0 ]
Potrzeba dawania miłości. 56%  56%  [ 104 ]
Współczucie. 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 185
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2003 01:16 
Awatar użytkownika

Kwity złożyliśmy 13 maja 2002r. Wczoraj zaczął się 9-ty miesiąc. Czyżby ostatni???

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2003 08:49 
Awatar użytkownika

Też czekamy z mężem od maja, mam nadzieję że to już tuż tuż i dwa bąbelki będą z nami. Trzymam kciuki za wszytskich :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2003 11:49 
Awatar użytkownika

U nas sytuacja wygląda następująco. Pierwsza wizyta w połowie listopada, następne tygodnie to gromadzenie i składanie dokumentów-wszystkie są już złożone, teraz czekamy na rozpoczęcie szkolenia-to już w piątek! A jak bedzie dalej, będziemy Was informować na bieżąco. Pozdrowienia dla wszystkich!

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2003 14:13 
Awatar użytkownika

Dorunia! Jak dobrze widzieć taki wątek :) czekający - jesteśmy :)
10 maj 2001 ośrodek katolicki
6 listopad 2001 ośrodek państwowy

długo, długo, długo, długo...... ehhhhh... gdzie ten bocian ? ja go chętnie...eee... tego no.... pomacam :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2003 16:29 
Awatar użytkownika

Tak Doruniu, ten watek jest wspanialy! A wiec ja sie tez dopisuje, aby i o nas nie zapomniano. A wiec pierwsza wizyta polowa sierpnia, na razie nic sie nie dzieje :cry2: , ale dzieki madrej radzie Malgosika zaczynam zameczac panie z osrodka : :telefon:
Juz tak bardzo tesknie za moim aniolkiem, ze ledwo jestem w stanie pracowac.....
Byle do wiosny
Pysia

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2003 19:21 
Awatar użytkownika

:cry: :cry: A my czekamy już a może dopiero od 12 września wtedy złożyliśmy komplet dokumentów.Przed nami pride i potem kwalifikacja to dopiero 4 miesiące a ja już głupieję z powodu tego czekania buuuuuuu.Nie wiem jak się u mnie w ośrodku praktykuje czy można mieć przyspieszoną kwalifikacje bo np jest dzidzia nie wiem na razie żyje ta nadzieją.LALA

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2003 21:15 
Awatar użytkownika

Dorunia pisze:
Asiu czy sugerujesz "macanie" bociana :?: :?: :hihi:

Doruniu, no nie wiem :oops: Groszek szukała z Adasiem żaby dla bociana. Myślę, że o szczegóły trzeba by było wypytać Groszka :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 sty 2003 22:18 
Awatar użytkownika

No to jeszcze ja - rekordzistka (chyba). Od pierwszej wizyty w osrodku mija 19 miesiecy. Komisje mialam w marcu 2002, a kurs zakonczylam w maju. To nie wiem, jak liczyc? Albo 19 miesiecy, albo 10 miesiecy, albo 8. W kazdym razie strasznie dlugo.
A bociany lataja - jak widze - nad Warszawa. Ostatni lodzki bocian byl chyba u Asi.
Trzymam kciuki za wszystkich oczekujacych!!!
Dzieki Doruniu, taka lista obecnosci podtrzymuje na duchu!
Klara

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2003 02:07 
Awatar użytkownika

Mimo tytułu tylko dla czekajacych ja się wpisuję ..bo też czekam na szybkie rozwiązanie Waszych ciąż!Dzięki temu wątkowi rzeczywiście łatwiej jest trzymać kciuki.

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2003 09:26 
Awatar użytkownika

My też czekamy. Drugi raz.
Ale.. czy nie bardziej czeka kto dwa razy czeka? :D

ANia

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2003 10:43 
Awatar użytkownika
Członek Stowarzyszenia

Aska pisze:
Groszek szukała z Adasiem żaby dla bociana. Myślę, że o szczegóły trzeba by było wypytać Groszka :wink:

Doruniu, to trzeba tak: bierzesz bociana, dziób bociana wkładasz do włazu dużego czołga od Asteriksa, pukasz tam 4 razy szukając żaby, potem to samo w mniejszym czołgu, potem dziobem bociana szukasz żabki u Adasia w lewej kieszonce jeansów (poproś Adasia żeby odpiął rzepa), potem znowu wracasz do czołgów, można też poszukać żaby za Adasia koszulką jak Ci pozwoli, potem bocianowi trzeba dać pić soku jabłkowego, a potem za 2 dni dzwonią z ośrodka. Trzymam kciuki, życzę powodzenia (mam nadzieję, że to działa poza Anatewką!) :wink: :cmok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2003 11:19 

Właśnie, właśnie ciekawe czy po za Anatewką będzie działać ta magia :?
Zobaczymy :D za wskazówki serdecznie dziękuje :) jak do końca tygodnia nie zadzwoni telefon to musze zamówić wizytę u "Doktora Adasia" i Jego Bociana :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2003 12:06 
Awatar użytkownika

Hej Czekajacy,

wlasnie dzwonila do Warszawy, gdzie zlozylismy w grudniu nasze papiery i dowiedzialam sie, ze nasze czekanie jeszcze sie nie liczy :-( Mieszkamy w Niemczech i kwalifikacja w tutejszym osrodku wlasnie trwa (kurs mamy juz skonczony). Dopiero jak ja dostarczymy "zacznie sie" czekanie w Warszawie. Poza tym powinnismy napisac dokladnie, ze liczymy sie z tym, ze beda to dzieci chore (stramy sie o rodzenstwo). Czy ja mam napisac, ze jak ma to i to, to jeszcze jest ok, ale jak tamto, to juz nie. przeciez ja nie umiem sobie wyobrazic calego katalogu chorob, co robic???

trzymam kciuki za wszystkich czekajacych,
marta

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2003 21:52 
Awatar użytkownika

groszek pisze:
bierzesz bociana, dziób bociana wkładasz do włazu dużego czołga od Asteriksa, pukasz tam 4 razy szukając żaby, potem to samo w mniejszym czołgu, potem dziobem bociana szukasz żabki u Adasia w lewej kieszonce jeansów (poproś Adasia żeby odpiął rzepa), potem znowu wracasz do czołgów, można też poszukać żaby za Adasia koszulką jak Ci pozwoli, potem bocianowi trzeba dać pić soku jabłkowego, a potem za 2 dni dzwonią z ośrodka.

I wszystko jasne :wink:

Doruniu, zapraszamy :D

Marto, na pewno już wiesz, jakie dzieci jesteś gotowa przyjąć. Może zamiast wymieniać całą litanię chorób, posłuż się innymi kryteriami? Na przykład finansowymi czy czasowymi. Nie wiem jak bardzo chore dzieci mają w ośrodku na myśli ale możliwe, że są wsród nich i takie, które wymagają nieustannej opieki i rehabilitacji. Takie leczenie najczęściej pochłania ogromne nakłady pieniężne a nie każdego na to stać. Poza tym myślę, że w ośrodku rozumieją, że nie każdy może sobie pozwolić (z różnych względów) na poświęcenie dzieciom całego swojego czasu do końca swojego życia.

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 sty 2003 11:38 

No to jest nas trochę jeszcze, o to wszyscy co się ujawinili, jeśli komuś wpisałam zły czas oczekiwania to przepraszam, ale nie liczyłam dokładnie co do dnia i godziny :D
Zacznę od najdłużej czekających:

1. Klara35 - 19 miesięcy - Łódź
2. Axela - 18 miesięcy - Poznań
3. Ania71 - 9 miesięcy - ?
4. Ja - 9 miesięcy - Łódź (jak by tak do Klary bocian przyleciał to uprzejmie proszę do mnie zachaczyć) :D
5. majka3 - 9 miesięcy - Kraków
6. Mietek - 8 miesięcy - Podlasie
7. dorotka - 8 miesięcy - Gliwice
8. panett - 8 miesięcy - Kartuzy
9. Asteriks - 7 miesięcy - Żagań
10. Agusia - 7 miesięcy - Lublin
11. Sowa - 6 miesięcy - Tarnów
12. pysia6 - 5 miesięcy - Warszawa
13. LALA27 - 4 miesiące - Starachowice
14. chica4 - 2 miesiące - Wrocław
15. Coco - 2 miesięce - pomorskie
16. martaFFM - miesiąc - Frankfurt
17.Aggga - 9 dni - ?
18. annamaria - nie pochwaliła się ile czeka na drugą pociechę, ale wiemy że czeka :) - Wrocław

Za wszelkie pomyłki przepraszam z góry.

Mam nadzieję że ta lista w ciągu miesiąca o połowę się zmniejszy (co najmniej) :D
Staram się uakutalniać listę na bieząco:-))

Ostatnio zmieniony 22 sty 2003 11:22 przez Dorunia, łącznie zmieniany 3 razy

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 234  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]