Wyświetl temat - Co dalej?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co dalej?
PostZamieszczono: 16 paź 2003 14:05 
Awatar użytkownika

mam pytanie , na ktore moze odpowiedzialby mi ktos , kto juz ma to za soba , chodzi mi o to , jezeli zadzwoni telefon z osrodka z dobra wiescia , ze jest dzidzius , co dalej , jak dlugo to trwa nim bedzie go mozna wziasc do domu ,czy musi sie go najpierw jakis czas odwiedzac w domu dziecka ,czy odrazu sie pisze wniosek,czy wraz z wnioskiem sklada sie papiery do sadu? to czy jest jakas rozprawa wczesniej , prosze moze ktos mi szczegolowo opisze jak ten proces dalej przebiega?

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 paź 2003 17:50 

Nesi wszystko zależy od tego w jakim mieście mieszkasz, jak działają Wasze sądy, w jakim wieku będzie dziecko. O ile dobrze pamietam to są pary na bocianie, kótre czekały na malenstwo od momentu poznania do zabrania go do domu 2 -3 dni (to w przypadku noworodków), my czekaliśmy ponad miesiąc odwiedziając dziewczynki w DD - ale one miały juz ponad rok i musiały miec ustanowionego opiekuna prawnego itd. Jak widzisz każdy przypadek jest indywidualny :!:

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 paź 2003 15:13 
Awatar użytkownika

Mysle ze procedury sadowe sa w roznych regionach podobne i dlatego i tak prosze o przekazanie mi pare informacji odnosnie skladania wnioskow do sadu , jak to wyglada , to co juz napisalam wyzej , naprawde bede wdzieczna za kazda informacje .Staramy sie o niemowle

Tytuł:
PostZamieszczono: 27 paź 2003 22:05 
Awatar użytkownika

Nesi,
znalazłam link do mojego starego art. nt. sprawy sądowej, możesz TUTAJ poczytać :)
i było kilka wątków na ten temat:
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... pic&t=3755
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... pic&t=4968

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]