Wyświetl temat - Ksiazkowa pustynia

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 wrz 2003 02:51 
Awatar użytkownika

Ostatnie dwa dni spedzilam w Toronto, kanadyjskiej matropolii z duza Polonia. Odwiedzilam wszystkie polskie ksiegarnie (jest ich az 3 :lol: )
Z lektur polecanych do przeczytania przez OAO znalazlam niestety tylko dwie ksiazki:
- Francoise Dolto "Zrozumiec dziecko. Rozmowy o wychowaniu"
- Annette Kast-Zahn "Kazde dziecko moze nauczyc sie regul"
Dodatkowo kupilam jeszcze: Janusza Korczaka "Jak kochac dziecko".
Wracajac czytalam Dolto na glos zeby od razu i moj mezczyzna zapoznal sie z trescia :wink: . Az ochryplam. Bardzo dobra pozycja.
Martwi mnie tylko to, ze w ksiegarniach nie mieli i nie maja pozadanych przeze mnie poradnikow, napisanych przez polskich autorow. Tak bardzo chcialam kupic Jeza i Wieze z klockow i Obuchowska, i Eicherbergera, i Zdzieniecka.
Biala

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 wrz 2003 08:13 

Biała, śpieszę donieść, że Polska to już od jakiegoś czasu kraj w miarę ucywilizowany :wink: 8O i mamy tu coś takiego jak księgarnie internetowe, wysyłające książki za granicę. Książki Kotowskiej znajdziesz np. na www.merlin.com.pl

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 wrz 2003 17:52 
Awatar użytkownika

Biała, a ja pragnę donieść, że wchodząc schodami do jednego z domów przy Peel Street, czyli do budynku włączonego w uliczną zabudowę architektoniczną Uniwersytetu McGill, trafisz do Biblioteki Polskiej ... :D .
Ale co ja tu wypisuję ... Ty pewnie już tam byłaś ...

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 wrz 2003 18:03 
Awatar użytkownika

Dziekuje :D za wskazowki.

Buniek, stronka bardzo fajna, skorzystam z ofert :D

Siwaczko, bylam w bibliotece, ale nie maja poradnikow (zarowno w Toronto, jak i moim miescie). Ciekawi mnie bardzo, kto ma wplyw na zamowienia na ksiazki. Podsunelas mi genialny pomysl! Poprosze, moze zgodza sie na sprowadzenie chociaz czesci pozycji.

Pozdrawiam,
Biala

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]