Wyświetl temat - OAO w Wałbrzychu

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC

[ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pt wrz 30, 2011 4:13 pm 
Awatar użytkownika

kruszynaija, dziękuję za odpowiedź, masz rację najlepiej zadzwonic .

PostZamieszczono: czw lis 03, 2011 8:14 am 
Awatar użytkownika

Hej

Czy ktoś z Was słyszał, że ośrodek z Wałbrzycha jest przenoszony do Wrocławia???
Wczoraj mój mąż był zapytać się co i jak i Pani powiedziała, że w tej chwili nie ma co załatwiać bo od stycznia wszystko będzie robił Wrocław :(

Pozdrawiam

PostZamieszczono: ndz lis 06, 2011 1:13 pm 
Awatar użytkownika

Anna25 pisze:
Z tego co znalazlam wynika, ze zostaje 1 Osrodek publiczny we Wroclawiu i 2 niepubliczne (jeden we Wrocławiu a drugi w Jeleniej Górze) :roll:
Nasze papiery z Walbrzycha przeniosa zapewne do Wrocławia i tam tez bedziemy musieli robic kurs....ciekawi mnie czy mozemy sami zabrac papiery i zlozyc w Jeleniej Gorze - w niepublicznym :roll: ....
Czy jest ktos kto czeka na adopcje w Walbrzychu :?: Lub jest po kwalifikacji i czeka na kurs :?:

PostZamieszczono: ndz lis 06, 2011 1:37 pm 
Awatar użytkownika

Anna25: a Ty załatwieałaś coś w oao w Wałbrzychu??
Chcemy z mężem napisać podanie i mój mąż chce zawieźć je do W-cha, a ja zastanawiam się czy jest sens

PostZamieszczono: ndz lis 06, 2011 2:01 pm 
Awatar użytkownika

Tak, my jestesmy w trakcie oczekiwania na kwalifikacje. Pisalismy testy i byla u nas Pani na wizycie domowej.
Mielismy nadzieje, ze Walbrzych jednak zostanie :cry: .....wielka szkoda :cry:

pozdrawiam

PostZamieszczono: ndz lis 06, 2011 2:16 pm 
Awatar użytkownika

no to rzeczywiście niefajnie
my jesteśmy na początku drogi więc nie mamy wyjścia, ale Was mogli by już do końca poprowadzić...

PostZamieszczono: ndz lis 06, 2011 2:37 pm 
Awatar użytkownika

Zglaszajac sie do Osrodka bylismy informowani , ze od stycznia Osrodek moze nie istniec. Pani Dyrektor powiedziala, ze decydujac sie na zlozenie dokumentow musimy liczyc sie, ze mozemy nie zdazyc zrobic szkolenia . Ośrodek w ekspresowym tempie wyznaczyl nam termin wizyty a poznie testy. Szkolen juz chyba w tym roku nie bedzie ....Mielismy nadzieje, ze Osrodek (ze wzgledu na bardzo dobra opinie i ilosc adopcji) zostanie. Nie wiem dokladnie co w tej sytuacji bedzie.....teraz najwazniejsza jest kwalifikacja - jesli tylko ja otrzymamy to bedzie juz polowa sukcesu :D - Pani w Osrodku powiedziala, ze nie bedziemy musieli przechodzic tego od poczatku . Pewnie papiery nasze i innych osob zostana przeslane do Wroclawia na MT . mam jednak nadzieje, ze nie wydluzy to nam wszystkim oczekiwania na dziecko :D
sylkr- a Wy na ktory Osrodek sie zdecydowaliscie? Wroclaw czy JG?

PostZamieszczono: ndz lis 06, 2011 6:43 pm 
Awatar użytkownika

mamy dylemat :( zadzwonimy jeszcze do jednego i drugiego i wtedy się zdecydujemy się na jeden z nich. Do Wałbrzycha nie będziemu już składać podania bo raczej nie ma to sensu.
Z jednego artykułu wyczytałam, że likwidują te ośrodki w których w w 2010r było mniej niż 10 adopcji... więc może tak było :/

Czytając ulotkę którą dostaliśmy w ośrodku widzę że trzeba dołączyć zdjęcie, ma to być wspólna fotka czy zdjęcia formatu legitymacyjnego???

PostZamieszczono: ndz lis 06, 2011 7:26 pm 
Awatar użytkownika

Zdjecia najlepiej wspolne 2-3 szt.
Osrodek w Walbrzychu przeprowadzal wiecej adopcji. Czytalam, ze likwiduja Osrodek w Lubinie i Legnicy (te osrodki nie spelnialy wymogow 10 adopcji rocznie) a Walbrzych i Glogów "przenosza" do Wrocławia :roll:

PostZamieszczono: ndz lis 06, 2011 7:43 pm 
Awatar użytkownika

no i to przenoszenie to największa głupota i utrudnianie ludziom a przede wszystkim dzieciom "życia"

PostZamieszczono: pn lis 28, 2011 7:09 am 
Awatar użytkownika

Jak mozna likwidowac cos, co dzialalo dobrze, sprawnie i przede wszystkim szybko!!!! I to w imie dobra dziecka?! Szukalam strony OAO w Wałbrzychu i nawet juz to przestalo istniec. Pani Jolanta powinna to sprywatyzowac i zaczac dzialac na wlasna reke. Szkoda i osrodka i personelu i dziaciakow, ktorym sie znowu wszystko wydluzy. I oczywiscie wszystkich oczekujacych. Tam na swoja coreczke czekalam tylko 9 miesiecy!!!

Post wymoderowany z powodu wulgaryzmów/moderator

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hctjaopk2.png

CZŁOWIEK NIE SZNUREK, WSZYSTKO WYTRZYMA

PostZamieszczono: pt gru 09, 2011 10:38 pm 
Awatar użytkownika

No rzeczywiście, jeśli chodzi o funkcjonowanie OAO w Wałbrzychu, to jakaś paranoja z tą likwidacją.
Zawsze szukają oszczędności, nie tam gdzie trzeba!!!
ŻENADA!!!

PostZamieszczono: wt sty 10, 2012 3:36 pm 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

:arrow: OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA PRZECIWKO LIKWIDACJI OAO

PostZamieszczono: czw sty 12, 2012 8:30 pm 
Awatar użytkownika

Jestem zdziwiona, że taki ośrodek zamykają. Dzięki ich pomocy, a zwłaszcza Pani dyr mamy dwoje dzieci !!!!!!!!!!!

[ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa UTC