Wyświetl temat - List do dziecka-jak napisać?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 23 wrz 2005 13:57 
Awatar użytkownika

Jesteśmy przed pierwszymi warsztatami i naszą pracą domową jest napisanie listu do dziecka.Może ktoś z was pisał już taki list -proszę doradźcie za małą podpowiedź serdecznie dziękuję :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 wrz 2005 16:06 
Awatar użytkownika

Witaj. Też mieliśmy coś takiego jak list do dziecka ojojoj ale kiedy to było. O ile sobie przypominam to musisz się bardzo skupić :wink: i ubrać w słowa swoje myśli, pragnienia związane z oczekiwaniem na dziecko. Może być smutno, może być poważnie ale może być również lekko dowcipnie. Ja pisałam o swoim oczekiwaniu, o tym jak bardzo pragnę być mamą, mieć w końcu przy sobie upragnionego maluszka, któremu mogę do końca się poświęcić, przytulić, ucałować; pisałam po prostu o tym czego tak bardzo pragnęłam; o czym marzyłam. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Nic się nie bój to nic strasznego; jak się skupisz to stworzysz świetny poemat :wink: Wszystko będzie OK, trzymam kciuki.
Monika.

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 wrz 2005 23:18 
Awatar użytkownika

dzięki śliczne mam nadzieję że swoje odczucia przeleje na papier :D bardzo pomaogła mi twoja podpowiedź jeszcze raz dzięki :flowers:

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2005 14:42 
Awatar użytkownika

Polecam się na przyszłość :wink:
Pozdrowionka.

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 wrz 2005 19:08 
Awatar użytkownika

Napisałam jestem zadowolona nie jest wcale tak trudno najgorzej zacząc a pozniej to juz same slowa przelewaja sie na papier wycisnęłam tym listem łzy m :D ojej rodzince więc chyba jest ok

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 paź 2005 17:31 
Awatar użytkownika

Czy wszyscy piszą list do rodziców dzieciątka i do niego samego? Czy mogę napisać w imieniu nas obojga bo mój mąż to talentu pisarskiego raczej nie ma :P Czy pisze sie go w domu czy na warsztatach?

koniczynka

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 paź 2005 19:47 
Awatar użytkownika

Koniczynko, my pisaliśmy tylko listy do rodziców/matki. Każde z nas pisało osobno. Myślę, że nie o talent literacki chodzi, a o analizę psychologiczną. ;) Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 paź 2005 20:28 
Awatar użytkownika

Haniaaa, wiesz ja jestem po filologii polskiej ( min :)) i jak każda baba lubie dużo gadać, nie wspomnę o uczuciowości. Przytulam do serca cały świat, a potem zagaduję... No słucham oczywiście też :P Dla mojego męża informatyka słowa są zbędne. On mniej gada, więcej robi. Jego list będzie jednozdaniowy: Będę go kochał całym sercem. To dobre analiza psychologicznej ? :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 paź 2005 21:57 
Awatar użytkownika

Pewnie, że dobre. Mój mąż też należy raczej do tych niepiśmiennych niezbyt dużo mówiących i miał ogromny problem. Naskrobał kilka słów; takich prosto z serducha i to naprawdę wystarczyło.
Pozdrawiam.
Monika.

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 paź 2005 22:27 
Awatar użytkownika

Koniczynko, może jednak Mąż się trochę bardziej postara? Żeby panie psycholożki miały co robić. ;) Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 paź 2005 22:29 
Awatar użytkownika

Już ja go przeszkolę hihi Dzieki za rady dziewczynki :wink: Dobrej nocki - koniczynka

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]