Wyświetl temat - Testy, testy

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC

[ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Testy, testy
PostZamieszczono: pn lut 17, 2003 6:04 pm 
Awatar użytkownika

My jesteśmy już po pierwszej rozmowie z psychologiem, a w środę czekają nas testy. Trochę się boję, choć Wasze rady są dla mnie bardzo pomocne i pocieszające. Jednak czasami ma się pewne wątpliwości i gdy czytam te przykładowe pytania czy zdania to trochę myślę nad odpowiedzią na nie, a jeśli ich będzie 400 to spędzę tam co najmniej 7 godzin!!! W tej sytuacji muszę pamiętać o drugim śniadaniu dla nas :D A jak było u Was? Może macie jakieś dobre, sprawdzone rady na spokojne przejście tych testów?

Tytuł:
PostZamieszczono: pn lut 17, 2003 7:45 pm 
Awatar użytkownika

Odpowiadać jak leci? :wink: Myślę, że najlepiej dużo nie myśleć a odpowiadać co serce i rozum podpowie (w tej kolejności). :lol: Powodzenia :!:

Tytuł:
PostZamieszczono: pn lut 17, 2003 10:10 pm 
Awatar użytkownika

chica4, napewno dacie sobie radę.
U nas pytań było ok 60 i wiele z nich było bardzo podobnych ( np mój ojciec rzadko ... , Mój ojciec jest... , Mój ojciec byłby szczęśliwym człowiekiem gdyby ..., albo Boję się ... , chciałabym przestać się bać .... itd) Najlepiej dokończyć zdania pierwszą myslą, jaka przyjdzie Ci do głowy.
A poza tym w osrodku nam mówili, że najważniejsze są i tak rozmowy z nami a nie testy.
Powodzenia
Ania

Tytuł:
PostZamieszczono: pn lut 17, 2003 10:34 pm 

Chica4, Bear ma rację najlepiej odpowiadaj pierwszym skojarzeniem, nie myśl za długo bo odpowiedzi zaczynją się wydawać co raz dziwniejsze i człowiek ma zamęt w głowie :?
Idź na całość :!: :D

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lut 18, 2003 9:27 pm 
Awatar użytkownika

Kochani, dziekuję za rady. Trzymajcie za nas kciuki jutro o 11. Pozdrowienia dla wszystkich!

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lut 18, 2003 9:39 pm 
Awatar użytkownika

Chica będzie dobrze! Oczywiście trzymam kciuki! :bigok:

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lut 19, 2003 7:48 am 

Chica, pewnie juz nie przeczytasz tego przed testami, a my nie mieliśmy testów tego typu, tylko drzewo, ale powiem Ci, że chociaż przed malowaniem drzewa odbyliśmy szczegółową telefoniczną konsultacje z siostrą mojej pysi - psychologiem - i choć wiedzieliśmy wszystko co i jak należy malować, to i tak drzewa na rysunakach wyszły jakoś całkiem inaczej niż miały wyjść:)

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lut 19, 2003 8:01 am 
Awatar użytkownika

Powiem Ci, że jeśli ja będę miała narysować drzewo to bedzie tragedia, bo jestem pozbawiona całkowicie talentu rysunkowego, więc nie mam pojęcia co wyjdzie z mojego rysunku-aż się boję ;-). Co innego mój mąż,on bedzie miał pole do popisu.

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lut 19, 2003 8:10 am 
Awatar użytkownika

My rysowaliśmy naszą rodzinę jaka ma być w przyszłości, czyli z dzieckiem. Ja z dbałością o szczegół narysowałam sobie rude włosy - przepięknie gęste i gruby długi warkocz ( z czym przesadziłam, ale zawsze taki chciałam mieć:) ), guziczki przy sukience i córce kokardki we włosach, a mój mąż narysował siebie bardzo schematycznie: rączki kreseczki, nóżki kreseczki, głowa kółko i wielki uśmiech :)
Rysowaliśmy tak jak czuliśmy, bo wydaje mi się, że nie ma sensu jakoś specjalnie się przygotowywać. W końcu każdy jest inny - każdy ma prawo być innym i co innego czuć. Przecież to tylko rysunki - pani psycholog nam ciągle powtarzała, że tylko na podstawie rysunku nie można człowieka oceniać.

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lut 19, 2003 12:45 pm 
Awatar użytkownika

Testy już za nami! :D Pani psycholog powiedziała, żeby się nimi nie przejmować za bardzo, bo nie są najistotniejsze. Nie było żadnych drzew-ufff! co za ulga, było 60 pytań dotyczących relacji międzyludzkich, oceny wlasnej osoby, swojego postępowania. Było ok, ale trzeba było uważać żeby się nie zapętlić, bo pytania były tak postawione, ze niechcący można było napisać coś zupełnie odwrotnego. Drzewa będą na ostatnim spotkaniu, ale na szczęście tylko genealogiczne, a nie te rysunkowe :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: czw lut 20, 2003 2:08 pm 
Awatar użytkownika

U nas testy jakoś dziwnie mają być po kwalifikacji i normalne chyba że bardzo się ich boję.A jak coś na pisze nie tak i to zupełnie nie chcący.Oby już było po. :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: czw lut 20, 2003 10:44 pm 
Awatar użytkownika

Lala, nie przejmuj sie tymi testami, tym bardziej skoro maja sie odbyc po kwalifikacji. To dowod na to, ze nie sa takie wazne. Powodzenia!

Tytuł:
PostZamieszczono: pt lut 21, 2003 8:33 pm 
Awatar użytkownika

Chica jesteś dzielna :lol:
teraz możesz pokrzepiać inne duszyczki. Gratuluje pomyślnie zaliczonych testów oczywiście
iza

Tytuł:
PostZamieszczono: pn lut 24, 2003 7:10 pm 
Awatar użytkownika

Obyś miała rację, Iza. Ale to okaze sie dopiero po zakonczeniu calego szkolenia, czyli za co najmniej miesiac.

PostZamieszczono: śr sie 20, 2003 8:47 am 
Awatar użytkownika

Jesteśmy zupełnymi nowicjuszami w temacie adopcji, ale zdecydowanymi na 1000%. Wybieramy się do OAO we wrześniu. Pomocy! Na czym polegają te testy o których piszecie, że "oblewał Was zimny pot"? Kilka przykładowych pytań, jakieś konkrety! Nieznane bardziej przeraża, dlatego chcemy się troszkę przygotować.
Wszystkich serdecznie pozdrawiamy, tworzycie fantastyczną grupę ;-)

[ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC