Wyświetl temat - Starania o Dzidzię w UK

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 11 kwie 2017 13:22 
Awatar użytkownika

Witam.
Szukam dziewczyn z nawracającymi poronieniami, które diagnozują się i leczą w UK.

Może krótko o sobie: jestem mamą siedmioletniej Iskierki, która jest dla mnie całym moim światem. W 2016 roku zaczéliśmy starać się o drugie dziecko. W maju pierwsza próba i dwie kreski na teście. Szczęście nie trwało długo... od samego początku plamienia. Pierwszy skan w 6 tc. Polożna (tu ciąże prowadzi właśnie położna) znalazła mały krwiak i bez leków odesłała mnie do domu twierdząc, że to krwawienie minie jak krwiak sie opróżni. Tydzień poźniej poroniłam.
Po pierwszej miesiączce kolejna próba i znów dwie kreski za pierwszym razem. Mimo brania Luteiny znów plamienia. Poroniłam w 5 tc.
Nie miałam tu możliwości zbadania się, bo oni robią badania dopiero po trzech poronieniach. Uregulowałam swoją tarczycę, bo była lekko podwyższona. Przez 3 m-ce piłam Inofem, brałam Castagnus.... ratowałam się lekami bez recepty.... niestety w ciemno. W tym roku w styczniu postanowiliśmy spróbować jeszcze raz. Dwie kreski znów za pierwszym razem. Lekkie plamienia na samym początku, ale dostalam dużą dawkę progesteronu od rodzinnego i ustały. W 7 tc prywatnie zrobiłam usg i zarodek był tydzien młodszy. Lekarka powiedziała, że pewnie miałam przesuniętą owulację. Tygodnie mijały... . Odliczałam dni do 12 tc i kolejne usg. Niestety w 10 tc mocno zabolał mnie brzuch i pojechałam do szpitala to sprawdzić. Okazało się, że Dzidziuś był o 3 tygodnie młodszy niż powinien i serduszko biło za wolno. Kazali wrócić za 2 tygodnie. Wróciłam i moje Maleństwo już nie żyło. Miałam wyznaczony termin na łyżeczkowanie, ale poroniłam dzień przed zabiegiem. Udalo mi sie (aż nie wiem jak to napisać) ,,złapać" zarodek, co było moim najgorszym doświadczeniem w życiu, i zawiozłam do szpitala do zbadania. Nie mam jeszcze wyniku. Skierowali mnie do kliniki poronień i mam wizyte w czerwcu.
Szukam dziewczyn, które były w takiej klinice w UK bo nie wiem czego się spodziewać. Słyszałam różne zdania... oni dość luźno podchodzą do ,,tych" spraw, twierdząc, że natura wie ci robi. Boję się, że zrobią mi tylko jakieś podstawowe badania, z których pewnie nic nie wyniknie i stwierdzą, że wszystko jest ok i proszę starać się dalej. Jak ma się udać to się uda. Na angielskich forach czytałam o dziewczynach, które poraniały nawet po 9 razy... ja tak nie dam rady. Nie spróbuję, póki nie poznam przyczyny, ale boję się, że oni jej nie znajdą i odeślą z kwitkiem.

Miało być krótko, a się rospisałam...
To dlatego, że jestem w strasznej rozsypce.
Jeśli są tutaj dziewczyny, które mają doświadczenie w leczeniu nawracających poronień to bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 kwie 2017 22:49 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
Moderator

white_rabit witaj =ooo*
Trudne chwile za Tobą :glaszcze mam nadzieję, że w klinice zajmą się Tobą odpowiednio i uda się zdiagnozować i wyeliminować problem.

Widzę, że znalazłaś już odpowiedni wątek w dziale "Gdzie się leczyć" :)
Proponuję zajrzeć jeszcze do działu Poronienia, gdzie użytkowniczki forum wymieniają się własnymi doświadczeniami.
Możesz również przejrzeć pytania, lub sama spytać w dziale Eksperckim :arrow: Poronienia - pytania do eksperta. Być może Dr podpowie jakie badania warto zrobić, lub znajdziesz takie informacje w istniejących już wątkach.

powodzenia! :bigok:

13.11.2015 - crio - 11 dpt :testI: 12 dpt->bHCG 148,2 -> 33dpt :love:
25.07.2016 przyszło na świat nasze Szczęście :love:

Piotruś

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]