Wyświetl temat - Gorzów Wlkp.

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 01 lut 2004 14:43 
Awatar użytkownika

DZiewczyny nie leczcie się u Maja on naprawdę bagatelizuje nasze problemy. Szkoda naszego czasu. A podzielcie sie u kogo leczą się dziewczyny z Gorzowa Wlkp. Podajcie namiary o dobrego specjalistę. Czy któraś z gorzowianek leczyła się z pozytywnym skutkiem Podzielcie się z tymi co szukają dobrego specjalisty

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 lut 2004 15:00 
Awatar użytkownika

Popieram Aneteczka-dziewczyny szkoda waszego zdrowia,czasu i pieniędzy na leczenie u Maja.,
ponawiam prośbę Aneteczka-dziewczyny dzielcie się swoimi doświadczeniami,czy któraś z was leczyła się z pozytywnym skutkiem??

Pozdrawiam!!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 lut 2004 21:27 
Awatar użytkownika

Witaj Agnes! Zdecydowałam się na W-we bo już od 8 lat leczę się i nic z tego nie wychodzi.Slyszałam dużo dobrego o Novum więc w nich moja nadzieja.

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 lut 2004 20:43 
Awatar użytkownika

My chyda najpierw spróbujemy w vital medice w Poznaniu a jeżeli nie powiedzie się to chyba Krio w Białymstoku. W sumie to jeszcze się zastanawiamy którą klinikę ostatecznie wybrać. Pozdrowienia dla wszystkich

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 mar 2004 10:54 
Awatar użytkownika

podciągam wątek-Gorzowiacy dzielcie się swoimi doświadczeniami!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 mar 2004 19:59 
Awatar użytkownika

Kochane bocianowiczki, nie wiecie jak się cieszę, że powstało to mini forum gorzowskie. ( do tej pory myślałam, że tylko ja miałam problemy z niepłodnością i tak zazdrościłam Warszawianką, że się mogą spotykać ze soba w kawiarniach). Ja też jestem Gorzowianką od zawsze, trzy lata leczyłam się w Gorzowie, nie chciałabym pisac no forum nazwiska lekarz, u którego, bo nie mam na jego temat najlepszej opinii, generalnie powiem, specjalistów od niepłodności w Gorzowie nie ma, Ja trafiłam w sierpniu do lekarza w Szczecinie, świetnego fachowca, który na pierwszej wizycie powiedział mi ,że drogą naturalną mogę nigdy nie zajść w ciąże, a w grudniu miałam 1 i szczęśliwy program in Vitro w Białymstoku. Odrazam stratę czasu na gorzowskich lekarzy, a z klinik in vitro polecem AM w Białymstok, najtańsza w kraju, świetne wyniki, choć może nie tak komfortowa jak kliniki prywatne. Mgłabym jeszcze ze trzy strony napisać, ale nie chcę zanudzać, bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania ale na privie bo nie chcę publicznie wymieniać nazwisk i adresów. :flowers: :flowers: :flowers:

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 mar 2004 15:04 
Awatar użytkownika

Kochani Gorzowiacy, czyżby nie podobał wam się pomysł takiego mini gorzowskiego forum na forum naszego bociana? :(

Tytuł: Gorzów Wlkp.
PostZamieszczono: 24 mar 2004 13:08 
Awatar użytkownika

Cześć, ja też jestem z Gorzowa i leczyłam się u Dr Smółkowskiego-gorąco polecam.Niestety w moim przypadku jedyną szansą na ciążę jest ICSI.Zrezygnowałam z Polnej w Poznaniu.Od listopada zeszłego roku leczę się w Novum u doktora Wojewódzkiego, jak na razie bez rezultatu.

Tytuł:
PostZamieszczono: 24 mar 2004 13:35 
Awatar użytkownika

Zoja mnie Smółkowski zawiódł na całej linii, cieszę się, że ty nie masz takich odczuć, bo dla mnie to on jest beznadziejny i nigdy nikomu go nie polecę. :D :D :D :D :D
Szkoda, ze gorzowskie forum ucichło, liczyłam na to ,że się rozkreci i będziemy mogły sobie o lokalnych lekarzach poplotkowac i wymieniać się informacjami, bardzo załuję na prawdę, co ty o tym myslisz, byłoby fajnie ? :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 kwie 2004 17:26 
Awatar użytkownika

Dziewczyny ja jestem z okolic Gorzowa i leczę się u dr Gratkowskiego jestem bardo zadowolona trafiłam do niego po pierwszej nieudanej ciąży pod jego okiem doczekałam się mojej małej dziś ma 3,5roku, później kolejna ciąża niestety poronienie i staramy się dalej oczywiście pod jego okiem

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2004 17:45 
Awatar użytkownika

coś ucichł nam ten wątek,czyżby na Bocianie nie było nikogo wiecej z lubuskiego??

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lip 2004 16:50 
Awatar użytkownika

wow az tyle gorzowianek?
oj nie mamy dobrego rynku usług tutaj;-( albo szczecin gdzie tez jest miernie albo poznan. Albo odległe o 800km Białystok.. :cry:
No coz..
Ja lecze sie u Musielaka, wczesniej u Gratkowskiego. ALe słyszałamdobre słowa o Joniec. Choc nie wiem jak u niej z leczeniem niepłodnosci... :oops: :cry:
A jesli chodzi o naszych Panów to juz wogole porazka...;-(
Pozdrawiam słonecznie z gorzowa;-)

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lip 2004 20:38 
Awatar użytkownika

faktycznie u nas w Gorzowie to nie ma do kogo chodzić ,my z mężem zdecydowaliśmy się na Białystok,i tam będziemy podchodzić do zagiegu isci.[/code]

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sie 2004 12:20 
Awatar użytkownika

Gorzowianki hop hop? gdzie jestescie?

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sie 2004 13:16 

Anka27, dobrze,ze wyciagnelas watek........... ja do niego nigdy nie dotarlam, a nie jestem blondynka,hihihihi
A napisac troszke moge, bo bylam i u pani Joniec i u Musielaka i Intermedice w Poznaniu, i u Niedzielskiego w Policach, i w Poznaniu na Polnej w poradni endokrynologii ginekologicznej.
I to wlasnie w takiej kolejnosci. I tak.......pani J. wprawdzie mila,ale nie miala wtedy nawet usg - nie wiem jak jest teraz...... Pan Jaroslaw M. - goraco polecam :!: . Albo sam pomoze, albo skieruje dalej ( police lub poznan). Po co jechac przez pol Polski do Bialegostoku na monitorowanie,czy po recepte na Clo? Potrafi powiedziec, ze np.pani taka a taka jest specem od hormonow. No i na usg zna sie solidnie. Intermedica - okropnosc...... niemily pan czekajacy na kase. Police - oki............. tam mialam inseminacje... niestety nieskuteczna.Wczesniej mialam tam histeroskopie. Polna i pani profesor Warenik - duzo badan, ale tez tam jakas taka masowka.
A teraz....... Natalka czeka w Domu Dziecka na mnie...... jeszcze troszeczke i juz bedzie z nami :):):)

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]