Wyświetl temat - Luteina szczypie

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 14 lip 2004 12:13 
Awatar użytkownika

Mam pytanko odnośnie luteiny czy może wywołać pieczenie (no wiecie gdzie). Zaczęłam przyjmować 2x1 i przed okresem zaczęło się dokuczliwe pieczenie, po wszystkim stopniowo przechodzi ale czy to normalne? Mam wrażenie jakby zmienił się odczynnik kwasowości mojego organizmu na bardziej żrący. Wcześniej brałam ją 1 dziennie i było O.K. :?:

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lip 2004 12:30 
Awatar użytkownika

czesc jezeli po 1 nic ci nie bylo to wroc do tej dawki a jak bedziesz u lekarza to poprostu mu powiec co jest grane.pozdrawiam i zycze powodzenia.moze lekarz zmieni ci lek lub doda inny.
:wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lip 2004 09:32 
Awatar użytkownika

Mnie nie szczypała. Brałam dopochwowo Luteinę, którą zazwyczaj bierze się pod język. Lekarz powiedział, że tak można. Jeśli Ci dopochwowa Luteina nie służy, to bierz ten drugi rodzaj.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lip 2004 10:12 
Awatar użytkownika

ja wczesniej zazywalam luteine dowcipnie :oops: i tez nie mialam zadnych skutkow ubocznych jak pieczenie , teraz zazywam podjezykowa ( ktora mozna stosowac dowcipnie) i jest ona o wiele wiele tansza od dowcipnej
pozdrowka

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lip 2004 10:17 
Awatar użytkownika

Ja brałam też tą podjęzykowo. W piątek idę do ginka to zobaczymy co ona na to, to już mój trzeci ginek w tym roku może tym razem zakotwiczę na dłuzej do tej pory miałam pecha do lekarzy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lip 2004 12:13 
Awatar użytkownika

ja chodze do gin od 1,5 roku i nie chcialabym ,zebym musiala zmienic na innego i zaczynac wszystko od poczatku :? narazie nie mam takiego powodu tfu,ftu ...

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lip 2004 12:32 
Awatar użytkownika

Ja tak naprawdę to nie przykładałam się zbytnio do leczenia muszę przyznać. Wszystko było ze mną w porządku (więc zbyt często nie odwiedzałam lekarzy wiesz, może dlatego że do miłych ta wizyta nie należy może dlatego że nie trafiłam na odpowiedniego człowieka-moje doswiadczenia nie są miłe) do momentu jak w paździrniku 2003r. nie postanowiliśmy starać się o dzidźkę. Jak za dotknięciem różdżki (nie czrodziejskiej niestety) wyszła sprawa PCO (po 72 dniach cyklu okresu nie było). Poszłam do przychodni przy szp. św. Zofii do zakonnicy ta stwierdziła, że ciązy nie ma i żebym czekała na okres-dobre co? Mówiłam, że chce mieć dziecko ale wrażenia to na niej nie zrobiło sprawdziła tylko hormonki, które w miarę dobre wyszły i koniec zero wskazówek ani próby pomocy co dalej. Potem był Pan doktor na Saszerów, ciocia która tam pracuje wprowadziła mnie od kuchni. On był całkiem O.K. wykrył PCO po USG dał luteine i jeszcze jakiś leki stwierdził, że później nastąpi dalszy ciąg. Chciałam umówić się z nim na jakąś prywatna wizytę bo w szpitalu na dyżurze to jakoś tak "po cichaczu" w biegu nie można na spokojnie porozmawiać ale on jakos nie wykazywał inwencji. No i jak proszki zadziałały odpuściłam sobie. Potem miałam sesje coś tam jeszcze w międzyczasie 4 miesiące znów bez okresu. Zgłosiłam sie do przychodni firmowej ze wzgledu na koszty (wizyta, badania) miałam nadzieję że zakotwiczę u niej dłużej ale znowu nie bardzo utrafiłam, jakieś zobojetnienie wyczuwam, nagabywanie na wizyty prywatne (nie wygląda na tak dobrą żeby płacić jej prywatnie) no i ta dawka luteiny po której mam pieczenie także znowu niewypał. Teraz w piątek idę prywatnie do Pani doktor którą poleciła mi kolezanka (która jest aktualnie w ciązy a PCO miała od zawsze) Podobno miła, fachowa no ale trzeba "bólić" ale jeśli warto to odmówię sobie innych rzeczy i będę ja odwiedzać może z jej pomocą się uda :wink: To początek mojej walki tak naprawdę.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lip 2004 17:10 
Awatar użytkownika

Ja też po luteinie dowcipnej miałam infekcję :?

Zuza :bigok: za znalezienie odpowiedniego lekarza i jak najszybsze zaciążenie !!

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lip 2004 10:08 
Awatar użytkownika

Dzięki Doris dziś idę na wizytę jak wrócę to w poniedziałek napiszę jak było. Jestem w szoku bo mój mężuś zaangażował się też bardzo w moje leczenie i ciągle jęczy że chciałby maluszka aż mnie to troszkę stresuje. Nie chce nawet myśleć jak by to było gdyby nam się nie udało. Może któraś z was już ma za sobą doświadczenia jak reagują mężczyźni jak długo nie ma efektów leczenia :?:

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lip 2004 15:45 
Awatar użytkownika

Może szczypać, to znaczy, że złapałaś infekcję.
Przy podwyższonym poziomie progesteronu to normalne.
Musz jeść w tym czasie duuuuuuużo jogurtów, brać Lakcid albo Lacidofil (pałeczki kwasu mlekowego) to powinno pomóc.
Ja nie moglam brać luteiny, bo ciągle miałam sensacje.... teraz biorę dopochwowo utrogestan (niemiecki progesteron) ale on jest dość drogi...

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lip 2004 21:02 
Awatar użytkownika

zuza13 walcz dzielnie ale nie stresuj sie za bardzo i trzymam kciuki :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lip 2004 21:07 
Awatar użytkownika

Wafel a w czym jest lepszy ultrogestan jeśli chodzi o infekcje :roll: I tak mniej więcej ile jest droższy od luteiny dopochwowej :roll:

Zuza a propo mężuniów to u mnie jest podobna sytuacja ale jakoś sobie radzimy :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lip 2004 10:55 
Awatar użytkownika

Dziewczyny ja chyba jestem psychiczna, uciekłam spod gabinetu lekarza(piatkowa wizyta). Przyszłam wcześniej i blok w którym był gabinet wydał mi się obskurny (brudny i śmierdziało), wiem że nie musiało to świadczyc o kwalifikacjach lekarza ale na dodatek było zamknięte więc uznałam to za znak że nie powinnam tam iść. Głupie to ale po tylu niepowodzeniach zdaję się na intuicję. Spróbuję pójść do Novum do dr. Zamory bo wiele dobrego o nim słyszałam od forumowiczek (może któraś z was słyszała coś o nim to będę wdzięczna za dodatkowe info) A wogóle to strona z bocianem jest bezcennym źródłem wiedzy, dzięki dziewczyny za rady (korzystam z nich skrzętnie), skompletowałam ziółka na poprawę pracy jajników (przepis z innych tematów) i zakupiłam wiesiołka, na razie postanowiłam wykorzystywać "domowe" sposoby, niestety w krótkiej perspektywie pójście do lekarza nieuniknione :roll: [/img]

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lip 2004 11:26 
Awatar użytkownika

Zuza, poczytaj wątek "pierwszy raz w Novum". Ja leczę się u dra Zamory!

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lip 2004 15:41 
Awatar użytkownika

A mogłabyś cos od siebie powiedziec, bo ja czytałam duzo dobrego i złego zarazem o tej klinice. Podobno b. dobrzy fachowcy ale klimat "fabryki", wszyscy zalatani i koncentruja się na biznesie (tak wyczytałam w ankietach oceniających pracę klinik) a jak sama dziś dzwoniłam to odczułam, że rzeczywiście maja full pacjentów i kazali zadzwonić za 2 tygodnie! Bardzo grzecznie i miło ale termin mnie rozwalił może to dlatego że czas urlopowy :roll: Nie wiem sama czy sa az tak dobrzy żeby tyle czekać mam duuuuuzy dylemat bo może jednak warto :?:

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]