Wyświetl temat - Jak to jest po transferze?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1363 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 91  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2002 12:42 
Awatar użytkownika

cześć Dziewczyny. Jak każda z nas oczekujących śledzę u siebie objawy.....i zauważyłam następujące:bolesność piersi, podwyższona temp, sporadyczne , ale jednak są bóle pobrzusza, senność, depresja i zmienność nastrojów...hm......prawie książkowe. Z nudów( bo jestem leżakująca) zaczęłam czytać ulotkę dotyczącą leku "luteina". I wszystko sie zgadza....takie moga występować objawy przy zażywaniu tego hormonu. Więc juz niedopatruje sie żadnych objawów, bo po takich dawkach tych wszytskich leków które przyjęłam, organizm może wysyłać różne sygnały. :lol: Ja test zrobię dopiero w przyszłym tygodniu...czas sie tak wlecze....ale w życiu ciagle się na coś czeka....
Z tego co widzę to nasza psyche reaguje podobnie na ten "szczególny czas", ale ja cały czas się zastanawiam, co dzieję się przez te 14 dni od chwili podania zarodków, tak dzień po dniu. Moze wiecie coś na ten temat. Jeden z lekarzy tak ładnie okreslił to , że maleństwa w chwili transferu wprowadzone są do macicy, a endometrium swoja strukturą przypomina puch. A co dzieje się 2 dnia...itd.wiem , ze jeżeli wszytsko przebiega prawidłowo dochodzi do implantacji, ale kiedy- dokładnie. Pewnie macie wiekszą wiedzę od emnie , więc proszę podzielcie sie z nią . Będę bardzo wdzięczna.
Clara

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 gru 2002 13:27 
Awatar użytkownika

Zarodek sie na poczatku dzieli az do postaci blastocysty. W okolo 6 dobie od transferu nastepuje zagniezdzenie zarodka. Bardzo czesto pojawia sie plamienie implantacyjne (ja nie mialam), a potem dzidzius sie przeobraza i w 5 tygodniu ma juz ok 1mm. W 6 zaczyna juz bic serduszko. To tyle ile ja wiem. Zycze Ci, zeby ten tydzien minal szybko.

Istria

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2002 11:33 
Awatar użytkownika

Istria to jeśteś w ciąży coś przeczyłam. Bo piszesz ,że nie miałaś plamienia to mi coś tak zabrzmiało.

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2002 13:44 
Awatar użytkownika

Tego jeszcze nie wiem. Napisalam, ze nie mialam plamienia implantacyjnego w 6 dniu po transferze i dzis jestem w 12 dniu i do tej pory nie mam zadnego plamienia i to jest mam nadzieje dobra wiadomosc w moim przypadku. Boje sie tego 12 dnia od transferu, bo w sierpniu (przy pierszej probie) wlasnie w tym dniu pojawilo sie plamienie, ktore potem przeszlo w okres i bylo po "zabawie". Tak ze czekam jak na zmilowanie, zeby sie skonczyl ten 12 dzien i koniec jutro robie test, bo do piatku nie wytrzymam. Ale sie boje dziewczyny. Nawet ostatnie dwie noce to zle spie, rzucam sie na lozku, a dzisiaj mi sie snilo, ze mierzylam temperature i spadla jak na okres. To juz sa koszmary!!! Jutro sie mam nadzieje sprawa wreszcie wyjasni. Nerki coraz mniej ciagna, za to dziwny smak w ustach przez caly czas, no i te napady ciepla i zimna od rana.

Pozdrowienia dla wszystkich "przy nadziei" i trzymajcie kciuki, zeby od jutra zaczela sie dobra passa. :lol:

Istria

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2002 14:14 
Awatar użytkownika

Istria a ja myslłam,że nie wytrzymałas i zrobiłas test. Wszelkie dziwne objawy daja nadzieje trzymaj się! Pisz z samego rana jak test bo moje mrozolki tez piszcza w lodówie i teraz wyczekuje optymistycznych wiesci jak powietrza!!!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2002 17:00 
Awatar użytkownika

Jednak nie wytrzymalam do jutra. Zrobilam test i wyszedl nagatywny :firing: Nawet nie mam sily plakac i jeszcze nie dowierzam. Mialam objawy tym razem, bylam tak opytmistycznie nastawiona, siedzialam w domu cale 12 dni, zadnych przemeczen, stresow, itp. i tu taki wynik.

Wiem, ze moze jestem naiwna, ale moze to jeszcze za wczesnie na test w 12 dniu, moze jeszcze wyjdzie pozytywny za 2 dni... Znacie takie przypadki? Cos mi sie kojarzy, ze ktos kiedys napisal na bocianie, ze robil test wyszedl nagatywny, a na drugi dzien byl juz pozytywny. Ale pewnie sie niepotrzebnie ludze.

Mam nadzieje, ze przynajmniej u Was beda dobre wiesci.
:crying: Istria

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2002 17:24 
Awatar użytkownika

Istria, nie wiem, co Ci napisac, tak bardzo bym chciała,zeby bylo tak jak mówisz, ale w 12 dniu to już powinien pokazać, chociaż różne psikusy organizm płata, pamiętaj,że przy mrozaczkach szanse są mniejsze, ja iwem, co teraz czujesz, przechodziłam dokładnie to samo i objawy wszystkie na niebie i ziemi wskazywały,ze się udało; miałam bóle podbrzusza w drugim tygodniu tak silne,że lezałam 3 dni na nospie; miesiaczka nie przychodizła, później p. doktor mi powiedizala,że dopóki biore hormony to nie przyjdzie; ale pierwszym raze przyszla już w 11 dobie, także nigdy do końca nie wiadomo;

Istrai, jesli się nie udało, to nie poddawaj się, ja wiem,że nie chce się wtedy nic, a juz życ to w ogóle, ale walka trwa dalej, a może jednak za dwa dni test pokaże drugą kreskę, tylko wstrzymaj się do piątku;

pozdr. Cie cieplutko
uszka do góry
wiem,ze to wszystko banały, ach jak dobrze to wiem
A.

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2002 20:11 
Awatar użytkownika

Istria,
slonko kochane, nie martw sie, moze to jeszcze za wczesnie, zrob jeszcze jutro i w piatek test, tak jak Asja mowi, roznie bywa. Ja wciaz wierze, ze teraz Ci sie uda. Trzymam kciukasy za nastepny test :!: :!: :!:

uszka juz byly, o wiem - nosek do gory!!! :)

Pa!

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2002 21:27 
Awatar użytkownika

Istria! pewność 100% daje badanie krwi betahcg . Testy mogą się mylić, szczególnie zrobione wcześniej. To badanie betahcg zrobione w 12 dniu wykazuje ciąże, test nie zawsze. Znałam dziewczynę która u gina zobaczyła na usg bijące serduszko maleństwa, a test wychodził negatywny od samego poczatku. Bądź dobrej myśli! :bigok:
Clara

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2002 23:47 
Awatar użytkownika

Istria, Tylko bez numerów tym razem! spokojnie poczekaj, zrób test i napisz, że się UDAŁO, bo my tu wszystkie czekamy, że rozpoczniesz dobrą passę. Może za wsześnie zrobiłaś test, a najlepiej zrób betahcg. Trzymaj się!
Libra

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2002 10:34 
Awatar użytkownika

Kruszynki kochane, ja wiem, ze Wy mnie chcecie pocieszyc i wzbudzic jeszcze nadzieje, ale przeciez te testy sa takie czujne i dlaczego niby mialby nie wykryc w 12 dniu. Zrobie jeszcze jeden test jutro z porannego moczu. To bedzie w koncu 14 dzien, wiec mam nadzieje, ze jutrzejszy wynik bedzie juz ostateczny i nie bede musiala spedzac kazdej minuty na mysleniu, ze moze jeszcze nie wszystko stracone. Szczerze mowiac to w ogole nie czuje sie na okres, temperatura dalej wysoka, wiec naprawde nic z tego nie rozumiem, ale wiem tez, ze rozne niespodzianki sie zdarzaja.

Niezaleznie od mojego wyniku macie sie nie zalamywac, trzymac dzielnie i czekac na swoje upragnione 2 kreseczki. Jesli ja nie dostalam to znaczy, ze ktos inny dostanie-rownowaga w naturze musi byc. Bede trzymac kciuki i uszka do gory,
Istria

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2002 10:47 
Awatar użytkownika

Cholera, cholera, cholera! Ja tak licze na moje mrozaczki! no ale w końcu znam 2 osoby którym sie z mrozaczków udało. Czyli da się!!!!! Kochanie trzymaj siedzielnie!!!!!!!! Musi sie kiedys udać!

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2002 11:50 
Awatar użytkownika

Istria,nie chcę tu robć za kata, bo rzeczywiscie test może przekłamać, choć ja zawsze wierzyłam w negatywny wynik i mi sie sprawdzał :? , co do temperatury jednak, to przy takiej dawce hormonów bardzo często utrzymuje się wysoka, ja juz nawet jak dostałąm iesiaczke, to miałam ponad 37, wiec od tej pory nie jest to dla mnie żadnym wyznacnzikiem po transferze,
zrób jutro test, wtedy juz będziesz pewna, a masz jeszcze mrozaczki?

trzymaj sie cieplutko

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2002 11:55 
Awatar użytkownika

Własnie masz jeszcze mrozaśki?

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2002 15:04 
Awatar użytkownika

Wlasnie mi odpisal lekarz z Bialegostoku, ze oni zalecaja wykonanie testu po 14 dniach. Tak wiec moze sie rzeczywiscie pospieszylam, ale wiele osob robi i jak ma wyjsc to wychodzi. Dostalo mi sie dzisiaj za zrobienie tego testu od mojej kolezanki, ale ona nigdy nie byla w takiej sytacji, wiec nie rozumie tego napiecia nerwowego. Mowi do mnie: "no i po co Ci byl ten test w ogole, jakbys nie mogla tych 2 dni poczekac". Wiecie co przykro mi sie zrobilo i doszlam do wniosku, ze tak naprawde to tylko ludzie z bociana potrafia Cie zrozumiec, czego dowod mam teraz. Dzieki jeszcze raz dziewczyny za wsparcie. Mam nadzieje, ze jak zrobie test jutro w 14 dniu to juz nie bedzie za wczesnie, co?

Mam jeszcze 4 mrozaki, ale najbardziej dobija mnie fakt kolejnej nadziei na transfer i pozniejszego wyczekiwania. To jest najwieksza tortura psychiczna z tego calego in vitro. Nie wiem czy bede miala sily. Pewnie bede miala, ale musze troche odreagowac najpierw i zebrac sie od nowa do walki. A to jest coraz trudniejsze...

Buziaki,
Istria

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1363 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 91  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]