Wyświetl temat - zapalenie przydatkow

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 mar 2004 15:31 
Awatar użytkownika

Czy jest tu ktos kto mial nawracajace zapalenie przydatkow i w koncu udalo mu sie wyleczyc, moze sa jakies szczepionki? Moze sanatorium, bioenergotorapeuta, cokolwiek co jest skuteczne?! Pomozcie prosze!!
Ja mam juz 4 raz zapalenie przydatkow w ciagu 1,5 roku i jestem tym kompletnie zalamana!

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 mar 2004 16:07 
Awatar użytkownika

Kochana, nie bagatelizuj tego broń Boże. Ja nie znam żadnych metod z wyjątkiem zapobiegawczego ubierania sie ciepło i nie przeziębiania przydatków. Może inne dziewczyny będą miały jakieś dobre rady.... dużo zdrówka!

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 mar 2004 16:18 
Awatar użytkownika

Tjulipko, niestety walczę z przydatkami już którąś zimę z rzędu i nic :( Wystarczy, że trochę zmarznę i ból gotowy. Dopiero wiosna i ciepełko mi pomagają.

PostZamieszczono: 20 mar 2004 12:30 
Awatar użytkownika

Jeżeli już się przeziębisz to nie ma idealnego sposobu. Najważniejsze to odpowiednia bielizna (bawełniane i głębokie majtasy zasłaniające cały brzuszek; stringi tylko na brazylijskie upały).
Dobrze zrobi Ci wyjazd do santorium (okłady z ciepłej borowinki) i solarium żeby porządnie się wygrzać. Dieta bogata w witaminę C, to ona pomaga zwalczać wszystkie infekcje.
Ty przynajmniej wiesz, że masz zapalenie przydatków, a ja nic nie wiedziałam dopiero zrosty w prawym jajników były wynikiem prawdopodobnie nie leczonego zapalenia (zrosty usunięto laparoskopowo).
Nasze babki nosiły zimą majtki z "golfem", ale po tych wszystkich przejściach nie wydaje mi się to śmieszne.
Koronkową bieliznę zakładam tylko na uroczyste kolacje przy świecach z moim mężulkiem :oops:

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 mar 2004 08:19 
Awatar użytkownika

Moze ja w koncu opatentuje jakies rozwiazanie - slyszalam o dwoch szczepionkach ktore mam zamiar na sobie wyprobowac, jesli one pomoga to na pewno dam wszystkim znac, aczkolwiek jedna juz polecam solcotrichovac, ktora dobrze dziala na nasza flore i uodparnia od wszelkich mozliwych "zyjatek". Wszystkim serdecznie dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam! Trzymajcie sie cieplo!!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 mar 2004 09:27 
Awatar użytkownika

niestety tzreba o siebie naprawde dbac, nie siadac na zimne (typu: beton), ubierac się ciepło (ciepłe gatki) w chłodne dni, unikac przeciągów..
To jest takie cholerstwo które lubi nawracać.ale ja osobiscie jak zaczęłąm "dbac o siebie" odpukać _jak ręka odjął... :bigok:

Co do szczepionki nic nie wiem
POZDRAWIAM

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]