Wyświetl temat - Translokacja chromosomów - doświadczenia w walce o dziecko

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 wrz 2019 15:38 

a myślisz że to przez translokację macie problemy z zajściem ? Badałaś może hormony? Ja się zastanawiam nad tym. W sumie nic nie ryzykuję, jeśli wyjdzie ok, to znaczy że to faktycznie translokacja jest winą poronień.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 wrz 2019 17:48 

Krzywa pisze:
a myślisz że to przez translokację macie problemy z zajściem ? Badałaś może hormony? Ja się zastanawiam nad tym. W sumie nic nie ryzykuję, jeśli wyjdzie ok, to znaczy że to faktycznie translokacja jest winą poronień.

Ogólnie myślę że ,jednak translokacja jest tu u Nas najwieksza przeszkoda ,parametry nasienia również przez nia trochę obniżone, ja lecze się na niedoczynność tarczycy ale mam już opanowana w tej chwili , prolaktyne miałam podwyzszona ale też opanowana. Jeśli chodzi o translokacje to myślę że przedewszystkim ona powoduje że nie mogę zajść. Często miałam w okolicy miesiączki lekko pozytywny test ciążowy może ze dwa dni po czy za chwilę negatywny i przychodził okres. A Ty nie miałaś problemu z,zajściem w ciążę tak ogólnie?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 wrz 2019 19:36 

Lolalolina, to ja nie robiłam takich badań. Może powinnam zrobić. Nie, my nie mieliśmy problemów z zajściem. Z Agą udało się za pierwszym razem i to było 8 lat temu. Teraz z 2 ciążą udało się w 3 cyklu,a 3 ciążą w pierwszym cyklu po poronieniu. Problem jest z donoszeniem jak widać.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 wrz 2019 20:27 

Lolalolina rozmawiałam z mamą tego chłopca co chodzi z moją córą do przedszkola, ona też raz poroniła, potem zdrowy syn a z 3 ciąży jest niepełnosprawne dziecko.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 wrz 2019 11:45 

Krzywa pisze:
Lolalolina rozmawiałam z mamą tego chłopca co chodzi z moją córą do przedszkola, ona też raz poroniła, potem zdrowy syn a z 3 ciąży jest niepełnosprawne dziecko.

To widocznie jest szansa na zdrowe dziecko !
Nie jest łatwo ale jak już wiemy o co chodzi to można się przygotować na wszystko. Pozatym widać że jednak udaje się ze chromosomy dziela się nie zawsze tak samo , jest nadzieja. A zapytaj się jaką translokacje ma ta Pani.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 wrz 2019 15:50 

Ja wiem jaką ma, ale wolę nie pisać tu ogólnie. Napiszę Ci na priv.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]