zgoda na ciasteczka

Wyświetl temat - HSG Bielański

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: HSG Bielański
PostZamieszczono: 14 lut 2018 15:42 

Witam,
postanowiłam napisać tekst ponieważ sama szukałam na ten temat informacji a nigdzie jej nie znalazłam. Otrzymałam skierowanie na badanie HSG do szpitala Bielańskiego. Podczas rozmowy telefonicznej uzyskałam informację, iż mam się zgłosić do przychodni poniedziałek lub środa w godzinach 9-10.
Byłam w poniedziałek - duużo ludzi i kilka kolejek - najlepiej dowiedzieć się kto gdzie ponieważ jak się okazało są różne kolejki..
Po pewnym czasie dostałam się do Pani doktor - pierwsze co - muszę mieć świeży posiew z kanału szyjki macicy - z poprzedniego cyklu oraz badanie grupy krwi. Potem byłam umówiona na badanie.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 mar 2018 20:49 

Czy któraś z Pań tu obecnych miała to badanie w szpitalu Bielańskim i może napisać jak się odbywało?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 kwie 2018 19:33 

Ciąg dalszy mojej historii miał miejsce w Invimedzie - tam miałam przeprowadzone badanie sonohsg, ponieważ w Bielańskim nie chcieli mi go wykonać.. Miałam już umówiony termin, na który pojechałam, czekałam od 8.00 kilka ładnych godzin po czym stwierdzono, że mam bakterię Streptococcus agalactiae i jednak nie podejmą się tego pomimo, że podczas wizyty kwalifikacyjnej pokazałam posiew i powiedziałam że mam tą bakterię. Brak słów. W Invimedzie bez problemu - dostałam globulki, antybiotyk i już jestem po wszystkim.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]