Wyświetl temat - KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 573 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Rnking lekarzy - kogo polecamy
Janusz Czerkwiński 4%  4%  [ 8 ]
Anna Lewicka 3%  3%  [ 7 ]
Lilia Obuchowska 5%  5%  [ 11 ]
Iwona Sowińska 4%  4%  [ 8 ]
Hanna Starosławska 10%  10%  [ 22 ]
Jacek Szulc 2%  2%  [ 5 ]
Ewa Taszycka 18%  18%  [ 41 ]
Janusz Wojewódzki 18%  18%  [ 41 ]
Piotr Zamora 22%  22%  [ 50 ]
Anna Zygler 14%  14%  [ 32 ]
Liczba głosów : 225
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 19 sty 2018 22:44 

corinaa13 pisze:
Witam wszystkich bo jestem tu po raz pierwszy...
Chlopkers zmusiłaś mnie do ujawnienia się...:)

My z podobną historią....najpierw Parens-stracone 2 lata, 4 nieudane inseminacje. Mam negatywne odczucia co do nich, bez wgłębiania się w szczegóły. W końcu zdecydowaliśmy się na jeszcze jedno podejście- w Novum. W końcu poczułam, że trafiłam we właściwe miejsce. Była nieudana inseminacja, na cyklu naturalnym (uparłam się, żeby jeszcze raz spróbować, bo in vitro było ostateczną ostatecznością)...ale w końcu z dr Zygler podeszliśmy do ISCI. Od 1,5 roku jesteśmy rodzicami.
Tak, że życzę, żeby i Wam się udało:)
A i nie pisz nic o wieku...my spoooro starsi, wiec z mojej perspektywy to Wy młodzieniaszki :) staraj się nie myśleć o uciekającym czasie, choć wiem, że to trudne, bo sama z tym walczę...;)

Teraz wróciliśmy, żeby spróbować zawalczyć o rodzeństwo. Mamy oocyty, które chcemy wykorzystać. Trochę straciłam wiarę, przyznam, bo dopiero teraz przypomniałam sobie te wszystkie "wspomagające rytuały", którym się poddawaliśmy przez 1 próbą. A teraz nic, a wyniki nasienia mamy znów katastrofalne a szanse jednak dużo mniejsze przy tym podejściu....
Ale nic to, trzeba próbować:)

Dziekuje za mile slowa otuchy :caluje
U nas sprawy wygladaja nastepujaco: w zeszly piatek punkcja ktora przeprowadzil dr Wojewodzki (w zastepstwie dr Zamory), z 15 pecherzykow udalo sie pobrac 8 komorek z czego 7 bylo dojrzalych, zaplodnily sie wszystkie :-) w poniedzialek mielismy transfer (rowniez przeprowadzony przez dr Wojewodzkiego-normalnie czlowiek aniol) zarodka 3dniowego 8smiokomorkowego, podobno dobrze rokujacy. Dr mowil zeby zrobic bete juz 10dpt i powtorke 12dpt, ale nie wiem czy ten 10dpt to nie za szybko i czy sie niepotrzebnie nie zestresuje ewentualnym negat.
Bede informowac na biezaco a poki co trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! :caluje

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 sty 2018 23:52 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
Moderator

84karolina corinaa13 chlopkers przypominam, że jesteśmy w dziale merytorycznym, który służy wymianie informacji i opinii na temat lekarzy i ośrodków leczenia niepłodności. Nie rozmawiamy tutaj o przebiegu leczenia, na to jest miejsce w dziale Jak się leczyć. Proszę o trzymanie się tematyki działu i wątku.
Na luźne rozmowy, wzajemne wpieranie i trzymanie kciuków zapraszam do działu pogadajmy o niepłodności, np. na wątek NOVUMOWE KAROLINKI odc. 138 - marzenia się spełniają

13.11.2015 - crio - 11 dpt :testI: 12 dpt->bHCG 148,2 -> 33dpt :love:
25.07.2016 przyszło na świat nasze Szczęście :love:

Piotruś

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 sty 2018 00:24 

oluska_m pisze:
84karolina corinaa13 chlopkers przypominam, że jesteśmy w dziale merytorycznym, który służy wymianie informacji i opinii na temat lekarzy i ośrodków leczenia niepłodności. Nie rozmawiamy tutaj o przebiegu leczenia, na to jest miejsce w dziale Jak się leczyć. Proszę o trzymanie się tematyki działu i wątku.
Na luźne rozmowy, wzajemne wpieranie i trzymanie kciuków zapraszam do działu pogadajmy o niepłodności, np. na wątek NOVUMOWE KAROLINKI odc. 138 - marzenia się spełniają

Jasne :-D juz bedziemy grzeczne :-)

-- 19 sty 2018 23:26 --

Zatem idac za uwaga Adminki:
choc na obecnym etapie nie wiem jak zakonczy sie nasze pierwsze podejscie do ivf w Novum, bardzo polecam zarowno dr Zamore jak i dr Wojewodzkiego :-)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 573 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]