Wyświetl temat - ŁÓDŹ

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lis 2007 21:26 
Awatar użytkownika

Ja nie mialam do nich zastrzeżeń, po bardzo krótkiej ciąży kiedy okazało się, że muszę zwalczyć rózne przeciwciała poddałam się serii szczepień, ale juz nie ponawialismy próby zabiegu, bo zaczęło nam się walić małżeństwo. Cóż, życie! Nie każda para umie poradzić sobie z niepłodnością i tą wieloletnią walką.
Trzymam za Ciebie kciuki! Powodzenia!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lis 2007 21:39 
Awatar użytkownika

Myślisz, że nie mam się czym, martwić i przejmowac się niektórymi wypowiedziami na temat Gamety? Przykro mi zarówno z powodu ciąży jak i małżeństwa. Napewno jednak szczęście uśmiechnie się do nas obu i wszystkie starania nie pójdą na marne. Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Salve.. ?
PostZamieszczono: 01 gru 2007 09:52 
Awatar użytkownika

kochani....

tak to niestety w zyciu bywa... ze dopoki sie samemu czegos sie nie doswiadczy to....
"co to za problem miec dziecko"... ktora z nas tak nie myslala... patrzac na dzieci przyjaciol, rodziny, znajomych...
... a tu nic.....
po roku staran przede mna hsg - Salve - Lodz dr Sobkiewicz....
wiadomo, ze sie boje... opinie sa rozne.... ale jak ma pomoc...?
dziekuje za wsparcie... jakiekolwiek....

pozdrawiam....
eyka Widzew :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 01 gru 2007 11:04 
Awatar użytkownika

Witaj, jesteś z Widzewa? :) Trzymaj się i nie załamuj, będzie dobrze!
Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę u dr Sobkiewicza, zaczynam monitoring cyklu. Jeszcze nie mam zdania, ale wydaje mi się być w porządku.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 01 gru 2007 12:31 
Awatar użytkownika

witam:)
widzew-okolice tesco :)
ja juz u doktora od marca... maz mial slabe wyniki...doktor go skutecznie podleczyl :):):) ogolnie doktor jest w porzadku...tylko trzeba czasem "wyciagac" informacje...mozna sie przyzwyczaic :)
no i zabieramy sie za mnie ;)hormony sa ok... wiec teraz w kolejce hsg...;/
pozdrawiam serdecznie
eyka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 03 gru 2007 19:47 
Awatar użytkownika

Witaj Widzewianko :) Mam do Ciebie kilka pytań :)
Czemu kolejne hsg? Ja miałam robione tylko raz.
Jaki mąż miał wyniki? Mój ma dużo plemników tylko mało ruchliwe, na PCT wyszło, że w śluzie się w ogóle nie ruszają.
Teraz mam pierwszy monitoring cyklu. I chyba jestem z tego lekarza zadowolona. Jutro druga wizyta.
Leczysz się u niego prywatnie?
Pozdrowionka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 03 gru 2007 20:27 
Awatar użytkownika

Witam serdecznie :)
Hsg pierwsze - jutro... ;( moze sie miniemy w przychodni :)
Maz mial mala liczbe (20mln/ml) - ale po kuracji - m in androvitem - juz ma 54 mln/ml... poprawila sie tez szybkosc - z 10% na 30%: )
Pozdrawiam serdecznie :)
eyka
ps. leczymy prywatnie.. 90zl/wizyta...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 06 gru 2007 16:00 
Awatar użytkownika

amarylleykaCześć dziewczyki :) wtrące się troche :wink: my z M też leczyliśmy się u dr. Sobkiewicza, u na sproblem polegał na azospermii, a teraz jestem w16 tygodniu ciąży po trzeciej inseminacj z nasienia dawcy.
Ja zaufałam dr. całkowicie po leczeniu u prof Kałużewskiego. (totalna porażka i 0 efektu, poztym spierniczył m wyniki nasienia do tego stopnia że są zerowe) dr. S jest bardzo konkretnym człowiekiem , coś nam proponuje ale nie nakazuje zawsze odstatnie słowo nalezy do pacjęta!! i jeśli się na coś nie zgodzisz to ok On wybiera inną metode. Troche małomówny ,ale to chyba zależy od nawału pracy ,ja nie moge narzekać bo zawsze poświęcił nam tyle czasu ile było ptrzene :!:
Pomimo wielu pacjętek pamieta nazwisko i pierwszy mówi ''dzień dobry'', a po pól roku bywania na wizytach czułam się naprawde jak u znajomego , pełen luz.
Zycze wam dziewczynki abyście juz wkrótce doczekały się swojego małego szczęścia. :D

Kto nie wierzy w cuda, ten nie jest realistą!!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 gru 2007 07:19 
Awatar użytkownika

Wklejałam już ta wiadomość na innm wątku, ale przepiszę tutaj.
Właśnie wczoraj wróciłam od gina załamana jak nigdy dotąd. Na usg wyszło, że z jednego pęcherzyka robi się chyba już mała torbielka, drugi jest taki sam, a to 17 dzień cyklu (mam cykle od 22 do 27 dni)
Wyraźnie dał znać, że teraz zostaje mi tylko in vitro niestety jest to mnie i męża nieosiągalna kwota.
Za dużo pojawia się u nas czynników przeciw. Brak owu, przebyty poważny stan zapalny w okolicy narządów (ale to było 15 lat temu!), brak jednego jajowodu, słaba ruchliwość plemników...
Po czy powiedział, żebyśmy to przemyśleli... i już chciał podziękować za wizytę, gdy zasugerowałam mu, że koleżanki (nie dodałam, że z forum :)) biorą zastrzyki na pękanie pęcherzyków... zapytałam czy ja tez mogę?
I dopiero wówczas powiedział, że można jeszcze spróbować jeszcze tą metodę. Od dziś mam brać Duphaston, później 2-6 dc CLO i w 10 dc mam się u niego stawić.
Zdołował mnie czarnymi perspektywami oraz tym, że sam nie zaproponował dalszego leczenia. Czy faktycznie moje szanse są takie marniutkie?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 gru 2007 08:30 
Awatar użytkownika

witam,
a nie myslicie nad konsultacja u innego lekarza...? moze warto.... kazdy patrzy na dana sprawe indywidualnie....
pozdrawiam,
eyka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 gru 2007 10:51 
Awatar użytkownika

Myślę, tylko nie wiem u kogo jeszcze, a i moje finanse są ograniczone, więc ... :(
Na razie byłam u dr Niwalda i Sobkiewicza (nie wiem czy można używać pełnych nazwisk??)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 gru 2007 10:56 
Awatar użytkownika

Witam,
Jak zauwazylas - nie ma przeszkod w uzywaniu nazwisk... to sa lekarze - ogolnie znani - wiec....
Ja osobiscie sie lecze u dr Sobkiewicza... Moze warto pojsc do niego z wynikami?
Pozdrawiam,
eyka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 gru 2007 12:15 
Awatar użytkownika

No właśnie dwa posty wyżej dotyczą dr Sobkiewicza :(

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 gru 2007 12:33 
Awatar użytkownika

witam ponownie,
wyslalam ci prywatna wiadomosc...
:) pozdrawiam
eyka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 gru 2007 12:00 
Awatar użytkownika

Witam dziewczyny.Chciałabym sie was zapytać co wiecie o prof.Malinowskim.dostałam na niego namiary i mam dalej leczyć sie u niego.mam za sobą martwą ciąże bliźniaczą w 22 tyg. i do tego zrobił mi sie torbiel ,ponoć endometrialny.ile kosztuje u niego wizyta i jak długo sie czeka na nią?i czy wrazie co kieruje do CZMP.pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]