Wyświetl temat - OPOLE

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC

[ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: pn lis 15, 2004 3:39 pm 
Awatar użytkownika

Wisia i Kasika serdeczne dzięki za info. No cóż trzeba to przetestować na własnej skórze jak nie ma innego wyjścia.
Kasika zdecydowaliście się już gdzie robicie in vitro? Ale chyba po wymazach domyślam się gdzie.

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lis 16, 2004 11:52 am 
Awatar użytkownika

Muggy, jeżeli nie uda się do końca roku to w przyszłym czeka nas in vitro. Jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie,ale prawdopodobnie Białystok albo Warszawa. Oczywiście finanse przemawiają za AM w Białymstoku, ale przeraża mnie odległość. A praca nie pozwala mi na długie nieobecności.
Muszę podjąć jakąś decyzję, a mąż ją zaakceptuje :wink: .

PostZamieszczono: wt lis 16, 2004 7:31 pm 
Awatar użytkownika

...ale też stąd.
Próbujemy 4 lata.
Mam za sobą laparoskopię w opolu, inseminację i wszystkie badania w Bytomiu ( Atrium) - porażka (kasa, kasa,kasa...).
Niedawno inseminacje w opolu ( Cenrum Diagnostyki.. na Kołątaja - dr. Tomala, dr. Niemczyk, dr. Głąb). Czy komuś tam się udało ?? :?:

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lis 16, 2004 10:36 pm 
Awatar użytkownika

Kasika trzymam kciuki za naturalsika, do końca roku jeszcze trochę czasu :lol:
No proszę to jednak robią inseminacje w Opolu,
Hope a jeżeli można wiedzieć to ile kosztuje IUI w Opolu. Miałaś robione inseminacje w Antrum nie w szpitalu na Batorego? i u kogo się tam leczyłaś?

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 17, 2004 9:51 am 
Awatar użytkownika

Hope1, a dlaczego się przeniosłaś do Opola?
Ja wiem ,że lekarze z Centrum Diagnostyki.... dopiero próbują w tym temacie. Nie wiem jakie mają doświadczenie,ale wiem ,że dwóch z nich jest tylko nastawiona na kasę ,a niewiele wiedzą. Przepraszam,ale to jest moje odczucie.Może trochę się podszkolili.
A u kogo się tam leczysz? Ile kosztuje inseminacja?
Oczywiście życzę powodzenia i trzymam kciuki za pozytywny efekt inseminacji.

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 17, 2004 4:56 pm 
Awatar użytkownika

Cześć!!
Hope1 My też leczymy sie w Centrum Diagnostyki... niestety mielismy już 2 inseminacje - nieudane, teraz jestesmy po 3 i czekamy na efekty.
I co dalej ??... Chyba zdecydujemy się na in-vitro. Problemem u nas sa słabe wyniki nasienia (15 mln/ml w tym 19% ruchliwych).

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 17, 2004 6:12 pm 
Awatar użytkownika

Dziewczyny, a jak kształtują się ceny inseminacji w tym Centrum Diagnostyki i jak oni tam preparują nasienie do IUI?

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 17, 2004 7:53 pm 
Awatar użytkownika

Cześć, dzięki za odpowiedzi.
Nuevo - trzymam kciuki !
W Bytomiu trafiliśmy w Antrum do dr Gretki ( + dr Huk). Na inseminację trafiliśmy do jego prywatnego gabinetu ( juz nie Antrum). Potem już odpuściliśmy. "Przygoda" z Bytomiem trwała ok. rok - mieliśmy wrażenie, że tam chodzi tylko o kasę...
IUI w Opolu kosztuje 600 PLN.

Tytuł:
PostZamieszczono: śr lis 24, 2004 9:51 pm 
Awatar użytkownika

czesc dziewczyny:) ja tez z opola i w sumie dopiero pare miesiecy sie lecze na pco itd... chodze do Centrum Diagnostyki ginekologiczno-połozniczej,
M. Tomala & W. Niemczyk & G.Głąb, Diagnostyka i leczenie niepłodności, Opole, ul. 1 Maja 9

leczy mnie Niemczyk i w sumie jakos tak mi sie podoba, ktoras z was go zna moze? bo mnie troche nastraszylyscie ze w Opolu nic nie zdzialam:(

Tytuł:
PostZamieszczono: czw lis 25, 2004 1:34 pm 
Awatar użytkownika

Kaska-no , ja kiedyś krótko chodziłam do niego,ale to było jakiś czas temu. Nie byłam zadowolona,bo co miesiąc to samo, brak koncepcji na leczenie. Nie miałam zaufania i dlatego zrezygnowałam. Może teraz coś się zmieniło, bo wiem ,że nastawili się na leczenie niepłodności . Ja przenosze się do Wrocławia do dr Polaka,a potem in vitro w Warszawie ,albo w Białymstoku.
Życzę powodzenia :D

Tytuł:
PostZamieszczono: czw gru 02, 2004 11:01 am 
Awatar użytkownika

dziewczyny a nie wiecie jak to jest z laparo na kase chorych? jakies skierowanie czy cos? gdzie sie zglosic i czy w ogole sie da zeby nie robic tego prywatnie w opolu i nie placic?

Tytuł:
PostZamieszczono: czw gru 02, 2004 1:37 pm 
Awatar użytkownika

Na skierowanie oczywiście można zrobić w Opolu na Reymota, Prudniku i Kędzierzynie-Koźlu, a może jeszcze innych miastach.

Tytuł:
PostZamieszczono: czw gru 02, 2004 4:50 pm 
Awatar użytkownika

Mam pytanie gdzie można zrobić test Friberga w Opolu?

Tytuł:
PostZamieszczono: pt gru 03, 2004 10:08 am 
Awatar użytkownika

Kaska-no , jeżeli chodzi o laparo na kasę chorych to ja nie miałam z tym problemu. Idziesz do lekarza ,który Cię prowadzi i prosisz o skierowanie. Potem byłam w przychodni na Ozimskiej,tam dostałam skierowanie na badania,na końcu była konsultacja z internistą. Życzę powodzenia i gdybyś miała jakieś pytania to pisz.

Tytuł:
PostZamieszczono: pt gru 03, 2004 4:50 pm 
Awatar użytkownika

dzieki :D a to skierowanie moze byc od tego gin gdzie chodze prywatnie? czy z przychodni tam na rejmonta?

tyle ze jak powiem mojemu prywatnemu ze ide na kase chorych to sie pewnie wkurzy;p bleee

sluzba zdrowie jest do kitu w tym miesiacu zbankrutowalam..

a nie wiecie ktory z tej przychodni gin jest fajny?

ma byc mily, delikatny, zabawny i przystojny :wink:

[ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC