Wyświetl temat - KLINIKA SALVE MEDICA W ŁODZI

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1789 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 120  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 21:22 

Niunia81no yo fantastycznie bardzo się cieszę to odpoczywaj teraz dużo i dbaj o maleństwo aby zdrowo rosło;)

16.05.13 Basia ;))0

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw17py32s6t.png

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 21:22 
Awatar użytkownika
Niunia81 adaaniadziękuję za spotkanko, i za to ,że czekałyście na mnie w Salve :cmok:

bunia83jak mi pękały po IUI pecherzyki to bolało jak cholera! brzuch bolał, kłucie w jajniorach , a nawet skurcze w nogach - tak mi pękały. Wiedziałam o co chodzi... :wink:

a u nas wszystko w porządeczku, okruszek rośnie sobie superowo :!: wyprzedza trochę rozmiarowo swój wiek tak o 1 tydzień. 22 grudnia mamy wizytę u p. dr Stefanowicz na badaniu prenatalnym. Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze...

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 21:37 
Awatar użytkownika

fiolusia1 Niunia dzięki dziewczyny za spotkanie musimy to powtórzyć ale może na spokojnie w jakieś kawiarence :D
rzeszowianka spokojnie możesz wziąć o te dwie godziny wcześniej dipherelinę, nic się nie stanie :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 22:13 
Awatar użytkownika

be1asik00 troszkę wam zazdroszczę, bo ja dopiero w przyszłym tygodniu będę finiszować, ale jeszcze nie wiem kiedy :wink: .goldenmoon1 masz rację, jakaś "dziwna" zbieżność na znananylekarz.pl albo konkurencja ma dużo czasu, bo pacjentki uciekają i chce poprawić sobie kiepskie notowania. Dziewczyny musimy pomóc dr, on pomaga nam, to teraz my wspomożemy dr. :lol:
Niunia81 też marzę o takiej fotce, jak się kiedyś doczekam, to oprawie w ramkę :lol: .

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 23:29 
Awatar użytkownika

Niunia81 - cudowna chwila za Tobą a jeszcze ile takich przed... Ściskam Was mocno :)
adaania, fiolusia - dla Was i Waszych Maluchów też przedświąteczne buziaki
goldenmoon1 - obyś dołączyła do ciążowego grona juz niedługo :)
Foremeczki w trakcie IVF - jesteście wielkie, ile kobieta może znieść Wy wiecie chyba najlepiej, niech ta trudna droga ma piękny cel - kwilący w kołysce za kilka miesięcy
a ja zaczynam popijać winko ziółkami i na odwrót a przed Wigilią wielkie przytulanki i cezkanie na cud :) kiedys się uda...

urlopowy cudzik w Dzień Matki !!
Majeczka - tp. 18.02.2010

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 23:40 
Awatar użytkownika
hana27agoldenmoon1i wszystkie bocianowe babeczki

APELUJĘ O POMOC DLA NASZEGO DOKTORA!
ZAMIESZCZAJCIE NA FORUM znanylekarz.pl OPINIE NA JEGO TEMAT, TAK ABY KAŻDY MÓGŁ SIĘ DOWIEDZIEC JAK WSPANIAŁYM SPECJALISTA JEST DR SOBKIEWICZ. NIE JEST CUDOTWÓRCĄ, ALE DAJE Z SIEBIE WIELE, ABYŚMY MOGŁY SIĘ CIESZYC MACIERZYŃSTWEM.
KOCHANE SALVOWOCZKI: DO DZIEŁA :!:

ja się dziś z doktorem pożegnałam, trzeba przyznac było bardzo miło, z uśmiechem, mimo że to ostatnia wizyta. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za pomoc w spełnieniu marzenia :)

Dodane po: 2 minutach:

aaaa...ja się już wypowiedziałam na znanym lekarzu. liczę na Was

Dodane po: 2 minutach:

bombel-Gbardzo dziękujemy za buziaczki. dobrze,że się odezwałaś. ja mam nadzieję kochana, że świąteczna aura będzie sprzyjała waszym starankom! a na początku stycznia czekam na dużą betę!

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 23:46 
Awatar użytkownika
fiolusia1 moj wpis juz jakis czas tam wisi - oczywiscie pod ocena "specjalista" bo tylko za takiego moge go uwazac :) Posrod wszyskich do ktorych chodzilam,tylko on jedyny zadzialal w odpowiedni sposob i w przeciagu 4 miesiecy leczenia dla nam upragnione szczescie .Te dzis widziane 2mm stalo sie dla mnie calym swiatem :mrgreen:
A z innej beczki powiem,ze juz kladlam sie spac,ale bylam lekko glodna i postanowilam zjesc jajka na twardo z majonezem. Tak mnie naszlo. Ugotowalam dziady, zaczelam odbierac i teraz wietrze caly dom,bo zaraz zwymiotuje :roll: no to sobie pojadlam......tragedia jak moga smierdziec jajka w ciazy :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 23:49 
Awatar użytkownika
Niunia81szczerze się uśmiałam :lol: tak jak z tych Twoich śledzi z jogurtem kawowym :lol:

Dodane po: 49 sekundach:

jedz wszystko na co masz ochotę, dopóki masz ochotę! ja juz nie mam :?

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 23:54 
Awatar użytkownika
fiolusia1 slonko no chcialabym jesc wszystko na co mam ochote,ale widze ze moge ja sobie tylko miec,bo teraz maz wpierdziela te smierdzace jaja .... ale za to jak pieknie pachnie podloga po umyciu :lol: Cale szczescie maz wzial sie za jazde mopem w najlepszym z mozliwych momentow i uchronil od upojnych chwil z muszla ;) Chociaz nie moge patrzec jak je je .No to ja ide spac.....dobranoc sloneczka :kiss:

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 gru 2008 00:15 
Awatar użytkownika

:D

Dodane po: 5 minutach:

adaania nie dziękuje za kciuki ale dziękuję za mysli i wszelkie pordy Kto decyuje o nacieciu otoczki ?Z Twojego opisu wynika że stosuje sie ja w przypadku słabej komórki Czy dobrze rozumiem?
mika909 dziekuję za wszystko za mysli za modlitewnik a przede wszystkim za to ze jestes jaka jestes czyli ZŁOTĄ KOBIETKĄ :D
Dziewczynki prosze w imieniu swoim i asikOO o poranne wsparcie !!!
a teraz dla smiechu ja jutro wystapie w czekoladowej koszulce z bialymi kwatuszkiam , ktora ma piekne obszycia .Wariatka jestem no nie ?Ale co nam pozostało Do juterka kobietki :D

http://babystrology.com/tickers/baby-ti ... abycount=1"

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 gru 2008 11:17 
Awatar użytkownika

be1 pewnie już jesteś w domku obolała po punkcji ... Odpoczywaj , Złociutka ! Daj znać jak poczujesz się lepiej - czekamy na wieści o komóreczkach :D To samo tyczy się AsikOO Fajnie,że mogłyście się wspierać :)

be1 super koszulka ! Apropos , ja ostatnio wystąpiłam w różowej odlotowej koszulce w hopopotany a na stopach miałam różowe grube skarpty z emblematem krowy i dużymi uszami , które wystawały poza obręb skarpet o 3 cm z każdej strony. Sam dr śmiał się z tych skarpetek :wink:

Dodane po: 15 minutach:

fiolusia1 mój wpis o dr S. czeka na akceptację moderatora :)

Dziewczynki, do dzieła ! znanylekarz.pl ( ginekolog)

crio 08.12.08r. :-( , II ICSI -11.04. 09r. :-(
20.06.09 r. - crio :-(
nie mam już sił...........

per aspera ad astra ...

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 gru 2008 11:27 
Awatar użytkownika
fiolusia1Niunia81adaania Bardzo sie ciesze ze u was wzsysto w porzadku :D

Teraz duzó wypoczywajcie :D

Ja tez juz marze o takim cudzie jakiego Wy doznałyście :cry: :cry:

Dodane po: 42 sekundach:

be1 Trzymam kciuki :bigok: za komóreczki:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 gru 2008 11:51 

Ja tez trzymam kciuki za nasze dziewczyny! :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 gru 2008 11:58 

fiolusia1mam nadzieję, że pożegnałaś się z dr a nie z nami ;)
Niunia81no to doczekałaś się pięknego prezentu pod choinkę teraz szczególnie dbaj o niego. A co do jajek to powiem Ci, że się uśmiałam, bo ostatnio ugotowane jajka też mi strasznie śmierdzą i nawet każe mężowi sprawdzać czy nie są zepsute ;)) Ale u mnie jako oznaka ciążowa to trochę za wcześnie po pierwszy takie miłam dzień po iui;))

A tak w ogóle to mam dzisiaj jakiś zdołowany dzień, jak się trzymałam cały czas dzielnie, że się uda to teraz uważam, że pewnie klapa, czytam, że dużo dziewczyn po iui będąc w ciąży miały śluz, u mnie nic takiego nie występuje, piersi bolą tak jak po utrogestonie. Tylko po bokach i to wszystko do duszy. Może za bardzo się nastawiłam, że się uda.

be1AsikOOmam nadzieje, że u Wasz wszystko w porządku i macie już piękne komóreczki które się ślicznie zapładniają i dzielą. Trzymam za Was mocno kciuki. :caluje :caluje

Dodane po: 1 minucie:

aniaradekTeż się doczekasz takiego cudo i na pewno przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie;)

16.05.13 Basia ;))0

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw17py32s6t.png

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 gru 2008 12:02 
Awatar użytkownika

gldenmoon1 no , Maleńka należy Ci się młotkowanie za takie myśli :judge:

crio 08.12.08r. :-( , II ICSI -11.04. 09r. :-(
20.06.09 r. - crio :-(
nie mam już sił...........

per aspera ad astra ...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1789 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 120  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]