Wyświetl temat - KLINIKA SALVE MEDICA W ŁODZI

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 123  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 13:59 
Awatar użytkownika
fiolusia1 ja wciaz w pizamie hehe, masakra poprostu. Do zobaczyska . Aha sprawdzilam....sklep czynny do 19 wiec nawet jak sie przeciagnie to zdazymy podjechac :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:04 
Awatar użytkownika

pisia ja w poniedziałek na 8 mam punkcję i mam ok 12 pęcherzyków bo tylko 1 jajnik mi działa a ten lewy to leniwiec totalny w przyszłym tyg transfer pod koniec tyg pewnie i 2 tyg czekania
goldenmoon ale wiesz że takie czrnowidztwo i wariowanie i wymyślanie to tylko zaszkodzić może, be1 powiedziała święte słowa że wszystko co można było już zrobiłyśmy reszta nie zależy od nas za bardzo no oczywiście takie umartwianie sie może tylko zaszkodzić a zdaje się nie możesz sie denerwować bo dzidzi zaszkodzisz, ja za ciebie też trzymam kciuki i za was wszystkie zreszta też

Dodane po: 5 minutach:

niunia to ty dzisiaj dzidziusia zobaczysz swojego ale fajnie aż chce sie jechać na wizyte jak takie fajności cie czekają, pamiętaj żeby upomniec sie o zdjątko bo jak dziewczynki pisały to nie wszystkie dostały więc na wszelki wypadek sie upomnij bo to przecież niezapomniana chwila

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:08 
Awatar użytkownika
Niunia81no to super bo sięmartwiłam, że nie zdążymy.
A ty Słonko dzisiaj na pierwsze usg maszerujesz? to piękna chwila :D niezapomniana, zobaczyc swoje szczęście!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:09 
Awatar użytkownika
vivi2003 tak mam zamir zrobic . Bez zdjecia nie wychodze :| Powinien juz byc maly bo maly ale pecherzyk ciazowy . Musi byc dobrze, choc lekko sie martwie.

fiolusia1 tak slonko pierwsze dlugo wyczekiwane :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:11 
Awatar użytkownika

niunia no co ty wszystko na pewno ok masz jakieś dolegliwości które wskazują na to że coś nie tak??? tak myślałam że nie nie myśl za dużo i nie baw się we mnie bo tylko dzidzi zaszkodzisz

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:15 
Awatar użytkownika
vivi2003 plamien nie mam, skurczy tez,wiec chyba takowych brak . Za duzo czytam chyba o pustych pecherzykach itp...... No ale jakos mi same takie posty w oko wpadaja :evil: Dopoki nie zobacze na wlasne oczyska i nie uslysze,ze jest dobrze, to bede sie martwila, a powinnam sie glupia baba tylko cieszyc :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:21 
Awatar użytkownika

Niunia81, będzie dobrze,
vivi2003, 12 pecherzyków to piękny wynik kobieto

16.10.2009- stał się cud naturalny, zobaczyłam II kreseczki
3 listopad- bijące serduszko
24.06.2010- syn Kamil :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:25 
Awatar użytkownika

tak naprawdę to wydaje mi sie że całe to nasze leczenie ciąża potem narodziny dziecka i całe jego życie bedzie nieustannym martwieniem się, bo boimy sie tych złych rzeczy ale niestety życie jest takie że niektórych po prostu nie jesteśmy w stanie uniknąć więc ważne jest żeby znależć w tym wszystkim umiar żeby nie dać się zwariować,
niunia ciesz się tym stanem i nie myśl za dużo bo to nie ułatwia rozwoju i samopoczucia dziecka szczęśliwe dziecko to szczęśliwa matka, ale mnie dzisiaj przemyślenia nachodzą, sama sie dziwie i wreszcie nie marudze i nie narzekam

Dodane po: 3 minutach:

pisia już teraz jest ok ale poczytaj moje wcześniejsze posty jakie ja głupoty wypisywałam i dziewczyny mi musiały tłumaczyć, ja to jestem panikara w sumie to dr nie powiedział że jest żle czy coś takiego, powiedział nawe że jest bardzo dobrze jak na 1 jajnik, bo na drugim są tylko 2 małe i nie wiadomo czy podrosną
niunia81 nie stresuj sie powiedz lepiej jak twoi bliscy zareagowali mężulek pewnie skaka z radości i rozpieszcza cię jak może co?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:41 
Awatar użytkownika
vivi2003 hehe no mam fory jak nigdy , wszyscy szczesliwi, co chwila ktos dzwoni ( choc coraz rzadziej odbieram , bo tylko spie :P ) i pytaja , maz przejal obowiazki domowe i w koncu ma okazje zobaczyc jak to jest jezdzic regularnie na mopie po 230m :lol: A przy dwoch psach to czesta czynnosc. Ja staram sie robic co mi wolno,bo od samego siedzenia i spania bym zwariowala, ale reszta spadla na jego barki i wywiazuje sie ladnie z obowiazkow. Moi rodzice oczywiscie sie poplakali ,a ojciec podobno zanim byl wynik to nie spal kilka nocy tak sie martwil biedak :) Tesciowa tez szczesliwa . Juz rodzinka snuje plany o wozeczkach, lozeczkach i wspolnych spacerkach . Ja z reszta takze :mrgreen:
A co do Tweoich pecherzykow to naprawde masz ladna ilosc i spokojnie bedzie kupe pieknych zarodeczkow:) Zobaczysz

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 14:51 
Awatar użytkownika

niunia no właśnie to chciałam przeczytać jak wszyscy sie cieszą no i fajnie że mąż ci pomaga no wogóle masz superowo, miło czytać takie fajowe wieści no i ty nie martw sie naprawde i dziękuj bogu za taka wspaniałą rodzinę, mam nadzieję że za miesiąc to ja wam dokładnie to samo napiszę

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 15:04 
Awatar użytkownika
vivi2003 pisze:
mam nadzieję że za miesiąc to ja wam dokładnie to samo napiszę
z pewnoscia :) Juz kciuki zacisniete za Ciebie i reszte staraczek. Z Nowym Rokiem spelnia sie marzenia :D

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 15:13 
Awatar użytkownika

Hej dziewczynki ja z pytankiem,jestem juz po pierwszej iui ktora mialam w poniedzialek i chcialabym sie dowiedziec czy po Utrogestanie moga wystapic jakies skutki uboczne tzn.czy ktoras z was moze jakos inaczej sie czula bo ja od wtorku codziennie zle sie czuje ,jest mi slabo,mam zawroty glowy czasem,jest mi niedobrze nie mam na nic sily i tylko bym spala jakas taka dziwna jestem czy to normalne??? pozdrawiam Was wszystkie buzka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 15:41 

BUNIA83ja dolegliwości po utrogestonie to mam w postaci bólu piersi większych lub mniejszych w zależności od miesiąca oraz takie lekko wzdęty brzuch. Trzymam kciuki aby się udało. A możesz powiedzieć ile jajków było, jakiej wielkości i czy na pękniętych miałaś?

16.05.13 Basia ;))0

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw17py32s6t.png

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 15:46 
Awatar użytkownika
BUNIA83ja od początku stosowania utrogestanu byłam trochę osłabiona, bardzo senna, miałam bolesne powiększone piersi i większy niż zwykle brzusio. Jak widac były to wszystko dobre objawy - ciazowe. Może i u Ciebie to dobrez wróży? oszczędzaj się i uważaj na siebie :wink:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 16:52 
Awatar użytkownika

Dzieki kochane.goldenmoon1 mialam 5 pecherzzykow 3 na prawym i dwa na lewym,wielkosci nie znam niestety bo jak spytalam jakie sa to dr powiedzial tylko w dniu iui ze na lewym jest juz dosc spory i powiedzial ze jeszcze zaden nie pekl wiec mam tylko nadzieje ze wogule pekl jakis.Lepiej na peknietych czy na nie peknietych.fiolusia1goldenmoon1 a Wy mialyscie na peknietych?A wracajac do mojego pytania to piersi tez mnie bola i mam powiekszone ;) buzka

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 123  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]