Wyświetl temat - KLINIKA SALVE MEDICA W ŁODZI

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 123  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2008 23:19 
Awatar użytkownika

dzięki magdula to fajnie że nie trzeba będzie kombinować

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2008 23:21 
Awatar użytkownika

be1 - kochana ja dostałam 3 amp. menopuru ,żeby jeszcze niektóre dotuczyć,skoro mam oddać to powinnam mieć co. Ovitrell miałam zrobić sobie o 20.30, więc jadę na punkcję bezpośrednio po Tobie. Mój M też się zmartwił czy aby próbek nie pomylą,śmiać mi się z tego chce bo wiem na bank,że 13 to szczęśliwa liczba :) :) :) My nadal mamy brać encorton,acard,fraxi i diphereline? zapomniałam spytać :oops:
Dopiero teraz doczytałam,że obie jesteśmy z tym samym jajowodem :wink:

vivi2003 - ja mam sporo pęcherzyków, co z tego będzie to się dopiero okaże w sobotę. Ja estradiol w rozcieńczeniu robiłam we wtorek i mialam ponad 3500, a pęcherzyki około 15mm,dziś były większe i Dr był zadowolony. Trzymaj się kochana i informuj nas na bieżąco :) :cmok:
Utrogestan kupisz w Salve,wiem bo kupowałam po IUI jakiś czas temu, w aptekach jest niedostępny :)

rzeszowianka - trzymam kciuki,żeby wszystko się udało :kiss:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2008 23:26 
Awatar użytkownika

asikoo ty też się trzymaj kochana a leki bierz bo ja pytałam dr, może rzeczywiście macie racje w sumie na taka ilość pęcherzyków które nadal rosna estradiol jest ok więc może nie będą puste, mam brać jeszcze 2x po3 amp menopuru więc na pewno coś urosną, ach te pęcherzyki komórki, jajka....

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2008 23:34 
Awatar użytkownika

mika909normalnie zastanawiałam sie czy juz spisz i czy przeczytasz ode mnie wiadomość No słuchaj coraz wieksza nic sympatii emanuje do Ciebie i od Ciebie Myszenko Nie wiem czym sobie zasłuzyłam żeby Cię tak rano ,, podrywac '' z łózka w celu wysłania tej pozytywnej energii Jest mi bardzo miło bo ja wierze z ta energie odsłuże sie za to i tez wstanę Transer bede miała w 3 dobie bo dr. powiedział ze nie bedziemy czekac do stadium blastocysty i ze jeżeli sie wszystko uda z tymi pecherzykami to bede miała podane 4 I proszę cie nawet nie pisz o tym co sobie teraz pomyslałas ja tez nie piszę Dziekuje za Twoje miłe slowa ale sukces nalezy sie nam wszystkim i mam nadzije ze ja osobiście bede mogła 1-sza załozyc na Twoja szyje ZŁOTY MEDAL WYTRWAŁOŚĆI :D BUZIAKI

http://babystrology.com/tickers/baby-ti ... abycount=1"

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2008 23:38 
Awatar użytkownika

vivi2003 - jeśli masz spory estradiol i kilka pęcherzyków to dobrze o nich świadczy (dojrzewają), ja na dopasienie też dostawałam kolejne amp. menopuru, nie martw się, jest ok :D

be1 - widzę,że oprócz mnie nie śpi jeszcze jedna ofiara Internetu :kiss:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2008 23:44 
Awatar użytkownika

asikOOwszystko mamy brac tylko diphereline bierze sie do dnia punkcji tylko nie wiem czy włacznie bo ja biore diphereline okolo 14 a to juz bedzie po punkcji ?Dziewczyny pomóżcie co z ta dipherelina?Słuchaj my sie bęziemy wspólnie wspierać mysle ze nasi męzowie tez powinni !!! :D :D :D
vivi2003ja estradiol miałam 303 i mam 4 pecherzyki wiec wogole nie rozumiem tych wyników Zreszta nie ma to znaczenia skoro 200 przypada na dojzały pecherzyk to ja z tych 4 mam tylko jeden dobry? To chyba jest bez sensu takie rozumowanie ze wynik tego estradiolu swiadczy o dobrych pecherzykach Zasiałąs we mnie niepewność 8O

http://babystrology.com/tickers/baby-ti ... abycount=1"

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2008 23:52 
Awatar użytkownika

be1 - nie denerwuj mnie z tym estradiolem :!: Miałaś badanie we wtorek, a dziś może masz już grubo ponad tysiąc,wiem po sobie,że się bardzo szybko zmienia(kilka setek dziennie-ja miałam podwyższony-powtórzyłam za dwa dni i był mniejszy o 300 jednostek), a po tej dawce leków rośnie pewnie jeszcze szybciej, tak myślę, we wtorek miałaś nie wszystkie dojrzałe i to tyle,.. buziole :cmok: :cmok:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 08:57 
Awatar użytkownika

be1, kochana cieszę się że punkcja już jutro, trzymam kochana bardzo mocno kciukasy. Po punkcji poleżysz godzinkę, dr zrobi usg i do domku.

Dodane po: 48 sekundach:

ja w dzień punkcji diphereliny nie brałam

Dodane po: 4 minutach:

asik00, i za Ciebie również mocno trzymam kciukasy :D

16.10.2009- stał się cud naturalny, zobaczyłam II kreseczki
3 listopad- bijące serduszko
24.06.2010- syn Kamil :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 10:03 
Awatar użytkownika
Hej dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki i napewno bedzie dobrze :bigok: teraz to ja sie zastanawiam czemu nie zdecydowałam sie na ICSI lub in vitro , jak miałam 6 pecherzyków i estradiol w 10 d.c 1609 pg/ml 8O

Teraz to bym sie zdecydowała, bo jest wieksza szansa na zajscie w ciaze:)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 10:07 
Awatar użytkownika

be1 Ty nawet nie wiesz jak ja za Ciebie kciuki trzymam i się modlę żeby się udało. Jesteś w takiej samej sytuacji jak ja byłam, mało komóreczek, więc na trzeci dzień transfer, ale wierzyłam że będzie dobrze. Tak jak do niuni mialam przeczucie że się uda tak i do Ciebie je mam. Mówię Ci uda się. Ja miałam transferek z wszystkich pobranych komóreczek, chciałam Ci jeszcze coś powiedzieć na temat nacinania otoczki przeźroczystej. Miałam transfer z trzech komórek i dwie były nacięte te słabsze, przyjęły się dwie, nie wiem czy te nacinane czy nie, ale ja wierzę że to pomogło. Myślę że jeśli jest mało komóreczek to warto zrobić wszystko co można. P.Małgosia mówiła że chyba nie ma sensu robić tego nacięcia, bo mam miękkie te otoczki więc zarodek nie będzie miał problemu, ale jakoś bezpieczniej sie czułam z tym że są nacięte. Pomyśl o tym może warto tak jak u mnie naciąć. Zawsze to zwiększa szansę!!! :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Niunia gdzie się zagrzebałaś nic nie piszesz co u Was, no zleje Ci tyłek jak się dziś spotkamy, słowo daję :wink: :wink:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 11:06 
Awatar użytkownika

be1 asik ma rację z tym estradiolem sprawdzałam ile miałam przed stymaulacją i był niziutki a w miarę wzrostu pęcherzyków on też wzrasta badania jak miałaś we wtorek a w sobote masz punkcję toon sie na pewno powiększy przeciez na to sa te wszystkie menopury itd zresztąwe wtorek twoje pęcherzyki nie były jeszcze na tyle dojrzałe bo byś wcześniej miała punkcję więc na pewno estradiol masz teraz wyższy, widzisz jaka ze mnie kretynka zasiałam niepokój w takiej dobrej duszyczce całkiem nieśwaidomie, i teraz mi z tym żle jak nie wiem co

Dodane po: 2 minutach:

kochane ja jestem mocno od was uzależniona wchodze tu co chwilę i sprawdzam co u której się dzieje, bez was to by mnie już w kaftanie wywieźli dzięki wam za całą pomoc i wsparcie

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 11:31 
Awatar użytkownika

vivi2003 a Ty kochana na jakim jesteś etapie?

16.10.2009- stał się cud naturalny, zobaczyłam II kreseczki
3 listopad- bijące serduszko
24.06.2010- syn Kamil :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 12:01 

vivi2003jak coś to razem spotkamy się w tym samym szpitalu bo ja mam to samo ;) Trzymam kciuki aby się wszystko udało

16.05.13 Basia ;))0

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw17py32s6t.png

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 13:07 
Awatar użytkownika
aniaradek przykro mi slonko , ale nastepnym razem z pewnoscia doczekasz sie maluszka pod sercem :kiss:

adaaniaja zapadlam w ostry sen zimowy, dopiero co oczka otworzylam,az mi wstyd. I tak siedze w tej pizamie i bym chetnie juz poszla na to usg :) A jak mi zlejesz tylek to moze sie obudze :lol: Jak dojde do siebie to zaraz zadzwonie do ciebie slonko . Do zobaczyska za kilka godzinek

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2008 13:55 
Awatar użytkownika
Niunia81 możemy sobie kochana podac rączki! ja tez sie niedawno obudziłam :oops: mogłabym tak spac całe dnie...do zobaczyska

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 123  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]