Wyświetl temat - Czy ktoś leczy się w Zamościu/lubelskie/??

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 14 lut 2007 00:09 
Awatar użytkownika

Hej! Dziewczyny czy znacie jakiegoś dobrego gina w Zamościu? Boję się że źle wybiorę i tylko stracę czas, pieniądze i zdrowie...:(

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lut 2007 19:42 
Awatar użytkownika

Jeśli masz problemy z zajściem w ciążę to radzę od razu Lublin, aby nie trwonić pieniędzy niepotrzebnie. Dobrym specjalistą jest np. dr Wdowiak- przyjmuje w Luxmedzie oraz na Szczerbowskiego.

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lut 2007 19:46 
Awatar użytkownika

Dziekuje za odpowiedz! Ale ja na razie nie planuje ciązy, mam problem z zaburzonym poziomem hormonów i torbielami:( Nie wiem co mam robić, bo pewnie wiesz...Zamość to małe miasto i boję się ,że nie znajde tu dobrego lekarza i tylko powoli będę utracać zdrowie a później szanse na dzieci:(

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lut 2007 10:25 
Awatar użytkownika

W takim razie trudno mi coś doradzić. Do tej pory leczyłam się w Lublinie, chociaż jestem z Zamościa.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lut 2007 10:39 
Awatar użytkownika

Hej! a możesz mi poradzić jakiegoś lekarza w lublinie? Bo chyba jednak zdecyduję się na Lublin, boję się troszkę tutaj w Zamościu leczyć:(

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 lut 2007 15:53 
Awatar użytkownika

No właśnie Mezia chciałam ci zaproponować abyś zapytała na innym wątku, ale widzę że juz to zrobiłaś, z tych dwóch polecam dr Jerzak, zobaczymy kogo polecą ci inne dziewczyny.

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007 12:39 
Awatar użytkownika

Hej! witajcie dziewczyny..
Ja zaczęłam jeździć do w-wy , do novum w pażdzierniku 2006..., jestem bardzo zadowolona chociaż miałam problemy z zapisaniem się do konkretnego lekarza. Na I wizycie byłam u dr Sowińskiej , na II u dr Starosławskiej i na II u dr Zygler. Wszystkie są b. kompetentne i miłe. wizyty trwały ok 40 minut z dokładnym wywiadem i rozmową...

Leczyłam się w Zamościu , w Lublinie, w kilinice, u bioenergoterapeutów itd, ale powiedziałam dość - koniec leczenia u pseudolekarzy w pseudoklinikach...Owszem Zamość postawił diagnozę - NIEDROŻNE JAJAOWODY!!! , a Lublin ją potwierził.
Był jakiś czas przerwy, bo to studia i wiele innych rzeczy... ale pod koniec zeszłego roku zdecydowaliśmy , że to już ten czas...
tak jak pisałam moim problemem są niedrożne jajowody, więc jest pewien problem z "głowy" z szukaniem przyczyny , wszystkie inne wyniki w normie..., u męża wyniki ok. Jednak są przeszkody, nie mogę podejść do ICSI bo leczę baktrie i grzyby... na zmianę ze stanami zapalnymi.
Jeśli chciałabyście o coś zapytać to śmiało , będziemy w kontakcie , a może się zanamy z widzenia!!! Nie wiem nawet jak macie na imię ...

Mam problem z wysłaniem wam wiadom. na pv , więc napisałam na wątku...

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007 17:34 
Awatar użytkownika

Witaj Marta,
Ja na Novum jeszcze się nie zdecydowałam, trochę denerwuje mnie to że co wizyta to inny lekarz, trochę taki kołchoz. U mnie przyczyna tkwi w hashimoto oraz ANA, u męża z nasieniem średnio ale nie jest żle. No i wiek -33 lata, też czas najwyższy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007 18:12 
Awatar użytkownika

Hej! Byłam własnie u lekarza w Zamościu u Dzikiego. Zrobił mi usg na którym wszystko jest chyba w porządku. Nie ma żadnej torbieli, są pęcherzyki niewielkie, ale to chyba normalne w 3dc,tak? Na to owłosienie to kazał mi zrobić poziom testosteronu, zobaczymy jak wyjdzie. Dziewczyny powiedzcie mi co może być przyczyną tego owłosienia, jeżeli nie tarczyca ani testosteron??(bo mam nadzieje,że wyjdzie w normie) dziekuję bardzo za odpowiedź. Jakoś tak mi raźniej, że są tu tez dziewczyny z Zamościa:) pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007 18:53 
Awatar użytkownika

z tego co się orientuję to PCO może być jedną z przyczyn owłosienia, czyli zaburzenia jajeczkowania.

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2007 22:43 
Awatar użytkownika

merra nie wiem do jakiego endokrynologa chodzisz , wiem o dr Słomian Michał oraz prof Marczewski Krzysztof, są specjalistami...

Mezia miałam pisać ci o Dzikim , bo go chwalą , a ty właśnie u niego byłaś..., nie pomogę ci z tym owłosieniem , może zapytaj na novumowych karolinkach , tam są specjalistki...

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lut 2007 11:39 
Awatar użytkownika

A gdzie mogę znależć novumowe karolinki? Bo szukam i szukam i jakoś nie mogę odnależć na forum:(

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lut 2007 11:40 
Awatar użytkownika

Mezia pogadajmy - novumowe karolinki

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lut 2007 17:49 
Awatar użytkownika

Marta,

Ja leczę się w Lublinie u endokrynologa Dr Skoczyńskiej. Poza tym jeździłam do Wdowiaka i dr Jerzak. Też miałam problemy z bakteriami w pęcherzu no i Chlamydie, skutecznie wyleczyłam. A teraz nie wiem, podobno to świństwo może się odnawiać. Czy w Novum kazą robic wszystkie badania na miejscu czy lepiej jechac z gotowymi wynikami?
pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lut 2007 18:17 
Awatar użytkownika

merra badania możesz zrobić u siebie , ja tak zrobiłam /wychodzi duuużo taniej , bo niektóre z nich możesz zrobić na NFZ/, w novum wymagają tylko badania nasienia

odzywałam sie do ciebie na GG ale się wyłączyłaś... :(

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]