Wyświetl temat - KLINIKA INVIMED WROCŁAW

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC

[ Posty: 1726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 116  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: sob lis 21, 2009 10:13 pm 
Awatar użytkownika

Jestem nowa na forum, zatem witam serdecznie :)
Mam pierwsze pytania (jako słabo zorientowana na razie) i będę wdzięczna za odpowiedź. Czy w klinice jest jakiś androlog (na stronie nie widzę)? Ewentualnie czy przyjmujący tam ginekolodzy są na tyle zorientowani w temacie, że można polegać na nich także w kwestiach "męskich"? I czy na miejscu przy okazji wizyty można od razu zrobić szczegółowe badania nasienia? Badania nasienia wyszły niezbyt dobre, mój gin zalecił konsultację andrologiczną, ale z tego co wyczytałam tutaj i nie tylko, we Wrocławiu nie ma dobrego specjalisty... Pomyślałam od razu o klinice, bo może i tak się na tym skończy :(

Tytuł:
PostZamieszczono: czw gru 10, 2009 4:32 pm 
Awatar użytkownika

Martikaa witaj
badanie nasienia mozna zrobic na miejscu
androloga nie ma, ale ginekolodzy podchodza do pary kompleksowo
warto sie wybrac, chocby na konsultacje

Tytuł:
PostZamieszczono: pn gru 14, 2009 11:48 am 
Awatar użytkownika

cześć dziewczynki
pisze tu pierwszy raz...więc licze na wasze wsparcie, a także pomoc w moich wątpliwościach.
Mam skierowanie do kliniki INVIMED WROCŁAW do dr Gizlera(umowilam sie juz na badania na 22 grudnia). Pytań mam tysiące..tysiące wątpliwości...
Może troche o sobie: Mam 26 lat, maż 28, jestesmy razem 10 lat..ale tak na prawde fest to staramy sie od roku.
Od 5 lat mam endometrioze jajników i jajowodów(początkowo leczona danazolem). Ponadto mam policystyczne jajniki. Pol roku temu udało mi sie zajsc w ciące- niestety ciąża pozamaciczna- prawy jajodów-uratowany!
Mamy tez z mezem konfklikt serologiczny(ale tego akurat nie podejrzewam za przyczyne niepłodności).
Wspomagaczy było bardzo duzo: olej z wiesiołka, mase testów owulacyjnych, tone kwasu foliowego i Salfazinu dla męża, mycie tylko dziecięcym mydelskiem, zel nawilzający dla staraczków Pree-Seed, świeca po stosunku..
Jednak nadal nie udaje nam sie zajsc! mało tego! moja ostatnia wizyta u ginekologa skończyła sie tym..ze okazalo sie ze ryzyko kolejnych ciąż pozamaciczych wynosi 80%-pawdopodobnie przez ednometrioze).
Załamałam sie po tym!
zobaczymy co powie dr Gizler
Boje sie jak nie wiem
msylicie ze mam sznse na ciąże? a jesli pozostaje tylko in vitro to jest szansa by za 1 razem sie udalo?
czy mam zrobic jakies badania przed pierwsza wizytą? i czy mąz tez powinien pojechac ze mna? (mieszkamy daleko do wro)
Błagam..bo wariuje

Tytuł:
PostZamieszczono: pn gru 14, 2009 5:52 pm 
Awatar użytkownika

svenka

czym u Ciebie objawia sie endometrioza?? Dowiedzialas sie, ze ja masz dopiero jak zaczeliscie sie starac?? Z in vitro bywa roznie, nikt nie daje 100% gwarancji, najlepiej naszykowac sie na najgorsze na poczatku...wielu dziewczynom nie wychodzi za pierwszym razem...ale z reguly predzej czy pozniej konczy sie sukcesem, mowie tu oczywiscie o przypadkach nadajacych sie do in vitro

w invimedzie bylam....dr G ponoc jest dobry, jednak ja przenioslam sie do polmedu

Tytuł:
PostZamieszczono: pn gru 14, 2009 6:54 pm 
Awatar użytkownika

cześć Evcia.
Moja endometrioza została stwierdzona pond 5 lat temu laparoskopowo.
Miałam dziwne bóle brzucha..mdliste i męczące.
Potem byłam leczona danazolem i włąsciwie potem juz nie myslalam o tym...a poniewaz juz nie bolało a o dzieciach nie myslalam to tak to zostalo.
I z tego co wiem to moja endo jest dosyc mała..prawdopodobnie 1st.
Ale z tego powodu pewnie miałam ciaze pozam.

No nic..zobaczymy jak sie skonczy ta wizyta. boje sie ze nie mam tyle sily by walczyc tak dlugo...jak czasem czytam.

Tytuł:
PostZamieszczono: wt gru 15, 2009 9:46 am 
Awatar użytkownika

svenka

niektórym udaje się szybko, może bedziesz jedną z nich..:)

Tytuł:
PostZamieszczono: śr gru 16, 2009 8:22 pm 
Awatar użytkownika

svenka ja również mam 22 grudnia wizyte u doktora G. byłam już u niego i nie najlepiej to wszystko wygląda. podejrzewa u mnie wodniaka jajowodu, na badaniu wynalazł płyn w macicy, który najprawdopodobniej wypłukuje i nie daje się zagnieździć. dostałam jakieś leki i właśnie idę po szczegółowy plan działań. strasznie się boję...on tylko wie, że pragnę jak najszybciej dziecka i już nie wytrzymam kolejnego długiego leczenia. dam znać po wizycie.

Wracamy po rodzeństwo wrzesień 2015
10dpt HCG 88 :)progesteron 48, 13dpt HCG 387, 17dpt HCG 1922, 26dpt HCG 23177 :)
20.10. wizyta serduszkowa :)

Tytuł:
PostZamieszczono: czw gru 17, 2009 7:05 am 
Awatar użytkownika

magdalenko bedę zatem trzymać mocno kciuki! Tez strasznie sie boję...
jak mozesz..to napisz mi na która idziesz na priva. moze sie spotkamy na korytarzu.

nasienie słabe:( maj 2010 HSG-> lewy jajowód drożny:)
histeroskopia: MACICA DWUROŻNA
27.06 IUI :(
9.11.13->BOCIAN:IMSI
10.12.13 widziałąm serduszko :)

Tytuł:
PostZamieszczono: czw lut 11, 2010 10:12 am 
Awatar użytkownika

ineks

Tytuł:
PostZamieszczono: czw lut 25, 2010 9:50 pm 
Awatar użytkownika

Chciałam się przywitać bo jestem tu nowa:), pierwszy raz na takim forum. Jestem pacjentka dr Gizlera i póki co jestem bardzo zadowolona. Staramy sie o dzidzię 2 lata ale dopiero od stycznia 2010 u dr Gizlera. I w poniedzialek dowiedziałam się, że mam wrogi śluz czyli czeka nas inseminacja; a dziś wracam z badania hsg, po którym mi bardzo źle bo jeden jajowód jest w ogóle niedrożny a drugi aby, aby... I tak sobie płakusiam, czytałam różne Wasze wpisy i widzę, ze każda coś dżwiga, chciałabym podźwigać z Wami, może będzie lżej!
Pozdrawiam Was ciepło!

Tytuł:
PostZamieszczono: pn mar 01, 2010 8:44 pm 
Awatar użytkownika

witam,
mam planowaną wizytę u dr Żórawskiego w tym tygodniu. Macie o nim jakieś opinie? do gizlera strasznie długo trzeba czekać....

Tytuł:
PostZamieszczono: czw mar 18, 2010 8:15 pm 
Awatar użytkownika

ferulka pisze:
witam,
mam planowaną wizytę u dr Żórawskiego w tym tygodniu. Macie o nim jakieś opinie? do gizlera strasznie długo trzeba czekać....

Dodane po: 6 minutach:

byłam u doktora Żórawskiego miłe pierwsze wrażenie sympatyczny i konkretny nie owija w bawełne sami z mężem się zastanawiamy po 8 latach prób nieudanych czy skorzystać z invtro wszystkie możliwe badania mamy zrobione i wszystkie są dobre 6 prób insyminacji nie udanych teraz w marcu kolejna już ostania

PostZamieszczono: czw kwie 29, 2010 8:15 pm 
      Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny - jestem nowa na forum. I to jest mój początek starań z Invimedem.
      Od niedawna lecze się u dr G. na razie robimy wszystkie badania. U mnie jest podejrzenie endometriozy - niestety nie wiem który stopień - aby to stwierdzić dostałam skierowanie do szpitala na laparo i HSG.
      Poza tym borykam się z endo - układu moczowego, w październiku byłam na usunięciu guza i ... skubany odbudował się ponownie :( ale tego się w sumie spodziewałam, bo to nie zanika od tak...
      W związku z tym mam pytanie czy któras z Was miała robioną laparo we Wrocławiu - wiem że nie jest ważne gdzie, ale ważne kto to robi, czy możecie podać mi jakieś namiary?

PostZamieszczono: pt kwie 30, 2010 3:20 pm 
      Awatar użytkownika

Czesc!ja mialam robiona laparoskopie w zeszlym roku.Zrobil mi dr.Elias ,ale prywatnie!

PostZamieszczono: pn maja 03, 2010 9:49 am 
      Awatar użytkownika

Dzięki, Prywatnie tak aprzyjemnośc koło 4-5 tys ? tak?

Ja wybieram się na Brochów w środę - przynajmniej zapytać... jakie macie stamtąd doświadczenia?

[ Posty: 1726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 116  Następna

Strefa czasowa UTC