Wyświetl temat - ANGLIA

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: hej
PostZamieszczono: 04 kwie 2007 18:33 
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny ja tez wracam do Polski jesli nie pomoga tutaj.ja pierwsza wizyte mam na 10 kwietnia tyle ze juz w klinice nieplodnosci,napisze wam kochane kobitki co dalej.Na razie zaliczylam ginekologa ktory owszem ze mnie zabadal,gp zrobil mi caly profil hormonalny i maz tez mial badanie,na razie jestewm zadowolona tylko rzeczywiscie czekanie jest bardzo dlugie.U mnie problemem jest pcos a maz wszystko okej,takze nie jestem skomplikowanym przypadkiem,w razie czego mam zapas luteiny i duphastonu ze soba.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 04 kwie 2007 19:50 
Awatar użytkownika

Patrysiantko...ja mam 10 kwietnia wizyte u gina w Anglii. Zobaczymy co powie. U mnie problem lezy po stronie M. Gp zbagatelizowal sprawe. Moze gin cos wymysli. Natomiast 8 maja mamy wizyte w klinice nieplodnosci w Polsce. Jakos tutejszej sluzbie zdrowia nie ufam i dlatego zaplanowalam wizyte w Polsce.
Daj znac co Ci powiedza. Jesli gin tutaj nas skieruje dalej to na pewno skorzystam. Bede mogla skonfrontowac opinie lekarzy z UK z naszymi polskimi.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywne efekty leczenia.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: hsg
PostZamieszczono: 05 kwie 2007 09:04 
Awatar użytkownika

dziewczyny zapomnialam Wam napisac ze 15 marca mialam hsg w Anglii. Pisze bo moze ktoras z Was tez na to czeka i jest przestraszona tak jak ja bylam.... A wiec dziewczyny nie ma sie czego bac! Bylam sama w szoku ze badanie to bylo calkowicie bezbolesne - dla mnie jak zwykle badnie ginekologiczne....Jesli macie jakies pytanie to opisze wiecej
Doczytalam sie tez ze na naszym wateczku Karcia oczekuje blizniat ;) Gratuluje!!!!!!! :D
Najlepsze zyczenia Swiateczne zdrowych i rodzinnych Swiat + wiele blogoslawienst Bozych !!!!!!!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 kwie 2007 18:05 
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny miałam dzisiaj 1 spotkanie w klinice nieplodnosci w szkocji,ogolnie jestem bardzo zadowolona mialam od razu scan ktore wykazalo pcos i badanie krwii.za 2 tygodnie nastepne badanie krwii ,za misiac nastepne spotkanie takze oczekiwanie i tepo nie jest bardzo długie.za misiac bede szykowac sie do stymulacjii jak dobrze pojdzie.ogolnie super i calkowicie za free w polsce za ta przyjemnosc pewnie bym duzo zaplacila.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 kwie 2007 20:08 
Awatar użytkownika

Witajcie...
Ja mialam dzis wizyte u gina. Maz ma wykonac kolejne badanie a ja dostalam skierowanie na hsg. Musze przyznac, ze troszke sie boje tego badanka:(

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 18 kwie 2007 00:01 
Awatar użytkownika

Dominique25 Witam wszystkich. :D Na tym watku jestem nowa,siedze przewaznie na "dziewczynach z anglii". Ja konkretnie do ciebie Dominique25.Staralam sie znalezc osobe z podobnymi problemami i znalalzam ciebie,ktora mieszka w UK a leczy sie w POlsce.U nas tez problem z M ale dodatkowo takze ze mna.Powiez mi co oni zalecili twojemu M?Jakie badania ma przeprowadzic?Bo mojemu nic nie zaproponowali :( ,sami zdobylismy witaminy i rozne preparaty z Polski,zeby polepszyc zolnierzyki.Ciekawa jestem co mowia twoi lekarze. Nie podchodzisz do zadnych zabiegow w UK? I w jakiej klinice leczysz sie w Polsce,ja uderzam do Provity na pierwsza wizyte dopiero.
Pozdrawiam :D

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 18 kwie 2007 00:22 
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny leczyłam się w Polsce a teraz chciałabym spróbować w UK, ale nie wiem od czego zacząć. Konkretnie mam problem z prolaktyną a moje pęcherzyki nie chcą pękać. Clostilbegyt nie pomógł. Jak to wygląda w UK, POZDRAWIAM :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 18 kwie 2007 14:03 
Awatar użytkownika

bal
Witam.Pozwol ze powiem Ci jak bylo ze mna,tez z problemem z owu.Kiedy przyjechalismy do Uk,po jakims czasie podeszlam do GP,ze niby boli mnie cos po lewej stronie moze jajnik (nie wiedzialam jak podejsc do sprawy,czy w ogole ktos sie nami zajmie).Ona na to czemu takie podejrzenia a ja ze od dawna mamy problemy z ciaza i leczylismy sie w Polsce.Ona na to,ze da mi skierowanie na badanie homonow i meza zolnierzyki,sprawdzi jak to wszystko wyglada.Badania zrobilismy,poszly do GP,nastepna wizyta z GP i mowi ze nieciekawie i nasz zreferuje do specjalistycznej kliniki.Papiery poszly tam,dostalismy list,ze musimy sie umowic na wizyte w klinice,i tam juz sie nami zajeli,zdecydowali zrobic jeszcze raz badania.Nas nie ma sensu stymulowac jeszcze raz bo naturalnie nie wyjdzie tylko zakwalifikowali nas na zabieg IVF. Ja jednak uwazam ze IVF to ostatecznosc i czekajac na wizyte odnosnie IVF (przewaznie pare misiecy) jedziemy do Polski sprawdzic czy moze wystraczy IUI. I wystarczy zwykly National Insurance Number w razie jakichkolwiek watpliwosci. I przysluguje Ci 2 IUI za darmo i 1 IVF. Nie wiem jak to jest jesli tylko Cie stymuluja i staracie sie naturalnie-czy leki do stymulacji za darmo czy nie,to moze ktos inny ci podpowie. Pozdrawiam :D

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: hej
PostZamieszczono: 18 kwie 2007 18:12 
Awatar użytkownika

W szkocji sa 3 IV-F refundowane,ja juz jestem w klinice i prace kliniki podsumowuje na 5+.moze miałam szczescie trafic na wspaniałych lekarzy.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 18 kwie 2007 21:06 
Awatar użytkownika

Oczekujaca...jesli chodzi o mojego M to zlecono mu kolejne badanie nasienia, a potem moze skieruja nas do kliniki leczenia nieplodnosci. Nie wiem jak to wszystko dlugo potrwa, dlatego za 2 tyg jedziemy do Invicty w Gdansku.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 18 kwie 2007 23:06 
Awatar użytkownika

oczekująca Dziękuję Ci za inf., bardzo się bałam iść tutaj do lekarza, ale twoja wiadomość naprawdę mnie uspokoiła. Wygląda na to że nie jest to aż tak skomplikowane jak myślałam. Za dwa tygodnie mam wolne w pracy więc zaczynam nękać mojego lekarza :lol:

patrysiantko Fajnie, że piszesz pozytywnie o leczeniu w UK. Do tej pory spotkałam się z większością niezbyt pochlebnych ocen tutejszego lecznictwa. A pewnie wynika to z polskich przyzwyczajeń do narzekania i nietolerowania innego podejścia. Dzięki :lol:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 18 kwie 2007 23:37 
Awatar użytkownika

Patrysiantko Niezle tam macie w Szkocji- 3 IVF za free! 8O

Dominique25 Myslalam,ze jestescie juz w klinice. Przewaznie na slabe zolnierzyki znajduja jakies rozwiazanie,jakies operacje,terapie hormonalna lub chociazby witaminki.Nam nic nie zaproponowali,i to mnie zmartwilo. Do Invicty jedziecie na pierwsza wizyte?

Bal Nie jest zle z tym leczeniem.Pamietaj,ze jakiekolwiek badania bedziesz robic zlecone przez GP-wyniki zawsze beda szly do GP,nie do ciebie. Ja maltretowalam ich w przychodni,czy juz przyszly wyniki i prosilam o kopie.

Pozdrawiam wateczek :D

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 21 kwie 2007 10:57 
Awatar użytkownika

oczekujaca...tak, to bedzie nasza pierwsza wizyta w invicie.
M. idzie do androloga i to chyab glownie od niego bedzie zalezalo nasze dalsze postepowanie. No a jesli skieruja nas tu w Anglii do kliniki to skorzystamy. Poki co M zrobil ponowne badania tutaj. Mam nadzieje, ze wyniki beda lepsze. Troche to wszystko pogmatwane u nas, ale probujemy zrobic rozeznanie i wybrac lepsze miejsce.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 21 kwie 2007 20:32 
Awatar użytkownika

Dominique25 to tak jak u nas.Na razie jestesmy zawieszeni,UK albo Polska,nie wiemy.Wiemy co tutaj nam powiedzieli,zobaczymy co stwierdza w Polsce i wtedy wybieramy.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 22 kwie 2007 14:10 
Awatar użytkownika

Czyli jestesmy w bardzo podobnej sytuacji. Ja osobiscie nie wiem co bedzie dalej. Taka niepewnosc jest najgorsza.
Leczyc sie w Polsce nie bedzie latwo. Przede wszystkim z powodu urlopow.
Ja sie psychicznie nastawiam na in-vitro. No moze wczesniej inseminacja, jesli lekarz uzna, ze jest sens. A tutaj w Anglii na kazda wizyte czeka sie miesiacami. Nie chce tracic tyle czasu.
Oczekujaca jesli chcesz wiecej szczegolow albo po prostu pogadac z kims, kto ma bardzo podobne problemy to daj znac. Podam Ci wowczas namiary na mnie:)
Musimy byc silne i cierpliwe i mocno wierzyc, ze koncu naszej drogi czeka na nas nasze male szczescie:)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]