Wyświetl temat - KLINIKA INVIMED W POZNANIU

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 11 sty 2011 22:59 
Awatar użytkownika

witam ponownie dodam ze w ostatnim czasie w klinice w poznaniu przyjmował dyrektor invimedu dr rokicki ciekawe dlaczego ??? przyjeżdżał aż z warszawy prawie codziennie . napewno nie dla przyjemnosci pokonywal 300km w jedną strone poprostu w poznaniu w invimedzie dzieje sie żle statystki poznanskie zaniżają całść sieci krajowej dla przykładu wylecial dr z... reszta też tam jest do wymiany tylko na kogo jak w poznaniu niema fachowców od in vitro...

pozdrawiam

PostZamieszczono: 12 sty 2011 08:53 
Awatar użytkownika

Zgadzam się w zupełności. Już nie wspomnę o bałaganie jaki tam mają, gubią wyniki, i nie tylko :( Jeszcze nie chcą przyznać się do winy.

PostZamieszczono: 13 sty 2011 09:38 
Awatar użytkownika

Dziewczyny
napiszcie coś jeszcze, my zaczeliśmy iui w invimedzie, na razie było jedno na cyklu naturalnym, i juz mi się parę rzeczy nie podobało jak przykładowo to, że lekarz nie zrobił przed sama iui ugs żeby sprawdzić jak sie ma pęcherzyk, czy pękł juz czy nie, troche to dla mnie dziwne
zastanawiamy sie właśnie czy robic dalsze iui u nich czy gdzieś indziej w poznaniu?tylko gdzie vitalmedica odpada byłam tam i tragedia, to zostaje medart, ale tez słyszałam różne opinie

PostZamieszczono: 13 sty 2011 11:11 
Awatar użytkownika

witam
to u nich standart!!! a mialaś hsg ???
pozdr

PostZamieszczono: 13 sty 2011 11:43 
Awatar użytkownika

na szczęście mam juz wiele badań za sobą i hsg i laparo i histero, ale przypuszczam, że gdybym nie miała to tez robiliby iui bez tego,
jak chodziłam do vitalmedici to tez mi zaproponowali iui bez hsg i wtedy się nie zgodzilismy i stamtąd uciekliśmy
teraz zastanawiam się czy dalej bawić sie w iui u nich czy jednak się przenieść
teraz tam jest dr. małek, nie mogłam na razie znaleźć o nim żadnych opinii więc ciężko mi go oceniać, ale ten brak usg przed iui mnie powalił, to ze to było moje pierwsze podejście, to wcale nie znaczy, że nie wiem jak to powinno wyglądać, a chyba panu doktorowi się tak wydawało
to jestem w kropce, bo ostatnie wasze opinie o nich są bardzo niepochlebne

PostZamieszczono: 13 sty 2011 11:56 
Awatar użytkownika
Udała mi się 3 IUI w Invimedzie. Pozdrawiam.

PostZamieszczono: 13 sty 2011 12:32 
Awatar użytkownika

odnośnie dr małka mimo jakiejś sympati to uwazamy ze niema doswiadczenia w kwesti in vitro gdybyśmy zostali w invimedzie to bysmy mieli kolejne i kolejne ivf a jakbyśmy juz zbankrutowali to by wpadli na pomysl zeby wykonać jeszcze badania np histero zamiast zproponować to na początku ewentualnie po pierwszym nieudanym ivf , przeszlismy do medartu do dr żaka tez czytalismy opinie te złe i te dobre po pierwszej wykluczyliśmy 25- 50% tych złych totalne bzdury ludzie wypisują lub konkurencja poki co jestemy zadowoleni dr skierowal nas do szpitala na histeroskopie a pozniej zobaczymy jesli tam sie nieuda to pewnie trzeba bedzie zmienić miasto ...

pozdr

PostZamieszczono: 13 sty 2011 12:53 
Awatar użytkownika

gucio288 a co powiesz odnosnie zietkowiaka?nie wiesz czasami czy tam jeszcze pracuje?mi przed 2 iui tez nie zrobil usg hmmm troche dziwne...wszystkie mialam na cyklu stymulowanym!!terz mysle o in vitro ale u kozmy!!nie chce mi sie latac i zmieniac klinik sama juz nie wiem..

PostZamieszczono: 13 sty 2011 13:34 
Awatar użytkownika

Dr Ziętkowiak już nie pracuje w tej klinice. Nie wiem dlaczego, ponoć został zwolniony. Jak dla mnie to naciągacz. Ja miałam in vitro robione u dr Małka, miły, sympatyczny, ale wydaje mi się, że nie zna się na rzeczy. Przy stymulacji wyhodował 5 pęcherzyków, gdzie przy naturalnym cyklu tyle miałam. Pobrał 4, no i dale już nie będę pisać co było. Szkoda słów.

PostZamieszczono: 13 sty 2011 13:48 
Awatar użytkownika

my jesteśmy na razie na etapie iui ale ivf jeżeli bedzie potrzeba na pewno nie bedziemy robić tu w Poznaniu, to za dużo stresu i kasy żeby dać to zrobić sredniej jakości specjalistom
gucio228 rozmumiem, że z żaka jesteż zadowolona?stara on sie bardziej?

PostZamieszczono: 13 sty 2011 14:07 
Awatar użytkownika

dziewczyny jakiego lekarza mi proponujecie do dalszego leczenia?bo ziętkowiak juz tam nie pracuje!!mysle nad 3 iui ;-)Widze na ich stranie ze jest dwóch nowych ;-)pozdrawiam

PostZamieszczono: 14 sty 2011 11:53 
Awatar użytkownika

bimbo odnosnie dr żaka wywarł na nas dobre wrazenie i wydaje sie nam ze zna sie na rzeczy jestśmy po pierwszej wizycie i cieszy nas to ze bedzie probował znaleść przyczyne naszych niepowodzeń a nie zaproponował nam kolejnego in vitro tak jak to miało miejsce na polnej

pozdr

Dodane -- 14.01.2011, 11:09 --

Agula1073 dr zietkowak robił nam pierwsze iui po omacku to ze niesprawdził czy jest pechezyk to jeszcze nic , katater z nasieniem wprowadzał bez kontroli usg tak jak głęboko wsadził tak wszczyknoł takze szkoda gadać nie mowiąc jak nas naciągnoł na posiew szyjki macicy zamiast pobrać probke w invimedzie podczas wizyty to powiedział ze on tutaj takimi pierdołami sie nie zajmuje i jak chcemy to mozemy u niego prywatnie w gabinecie co nas kosztowało 200 + oplata w diagnostyce + jazda z probką z gabinetu do diagnostyki oszust piewsza liga , odnosnie dr kozmy to on tylko wyglada na fachowca ale nim nie jest robił nam in vitro w zastepstwie za dr małka,jesli juz chcesz koniecznie to iui zrobic w invimedzie to po hsg , chyba ze juz miałaś .
pozdr

PostZamieszczono: 18 sty 2011 20:55 
Awatar użytkownika

gucio288
usiłuje sie od 2 dni dodzwonić do medartu, ale nikt nie odbiera, czy wiesz może ile u nich kosztuje iui całość?masz jakieś info?możesz podrzucić?

PostZamieszczono: 18 sty 2011 21:08 
Awatar użytkownika

bimbo dość cieżko sie do nich dodzwonić pracują w różnych godzinach mają przerwy w srodku dnia ale myśle że tak jak wszedzie prywatnie czyli ok 1000
pozdr

PostZamieszczono: 28 sty 2011 12:11 

Witam. My tez leczymy sie w Invimedzie. Jestesmy u dr Malka. Jakies opinie na jego temat? Ja mam mieszane uczucia, ale jak narazie jako jedyny lekarz dal nam konkretny plan jak mamy dzialac i mysle ze u kogos innego stracilabym wiecej czasu na bezsensowne badania. Aha od razu powiedzial ze najpierw mam zrobic hsg a dopiero pozniej podejdziemy do IUI, bo widzialam ze wiele z was probowalo bez tego.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]