Wyświetl temat - KLINIKA INVIMED W WARSZAWIE (cz.II)

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2060 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 lip 2014 17:21 

Może ktoś wie jakie są obecnie terminy w Invimed do IVF NFZ? Długo czeka się od wizyty kwalifikacyjnej do rozpoczęcia stymulacji?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 lip 2014 11:35 
Awatar użytkownika
Administrator
Członek Stowarzyszenia

Kochani! Nasz-Bocian został poproszony o zaopiniowanie
Projektu Ustawy o Leczeniu Niepłodności.
Nie bądź obojętny.
Weź udział w dyskusji!!!

Niepłodność boli. Porozmawiajmy.

jak leczyc sie taniej
bociankowe SIĘPOMAGA

po latach walki udało się jesteśmy rodzicami :loving:

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 paź 2014 08:18 

Halo, halo - jest tu może jeszcze Ktoś?

Czekam w Invimedzie na transfer moich mrozaczków. Właśnie kończę cykl, w którym miałam stymulację i punkcję - niestety z powodu zagrożenia hiperstymulacją do transferu nie doszło.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 17 paź 2014 19:00 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
1% dla bociana

kasienka_f W tym dziale wymieniamy informacje wyłącznie na temat kliniki, lekarzy, kosztów leczenia itd. Zapraszam Cię do wątku warszawskiego Invimedu w dziale pogadajmy o niepłodności, gdzie będziesz mogła prowadzić luźne rozmowy dotyczące stymulacji, punkcji itp: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 77&t=87274

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 01 lis 2014 23:32 
Awatar użytkownika

Witam. Ja mam za soba wizyte u doktora Rokickiego, faktycznie małomówny ale cieply i jak sie zada pytanie to odpowiada. Niedlugo bedziemy sie przygotowywac do inseminacji. Dostalam skierowanie na mase badan i na hsg.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 lis 2014 10:41 

Jestem pacjentką Dr. Dworniaka. Podeszliśmy do adopcji komórki dawczyni. Wybór padł na dostępne od ręki mrożone komórki z "katalogu". Standard to 8 sztuk. Rozmroziło się 6. Podano mi dwa zarodki, ale transfer się nie udał. Okazało się, że reszta nie nadawała się do zamrożenia. Zostaliśmy z niczym po wydaniu min. 15 tyś...
Czy macie podobne doświadczenia i co dalej? Czy w Waszym przypadku się udało? Czy korzystałyście z jakiejś innej formy oferty z KD?- komórki żywe, koordynacja cyklu, procedura pojedynczego transferu????
Piszcie!!!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 28 lis 2014 05:53 
Awatar użytkownika

Nadzieja...
Jeśli interesuje cię KD, to polecam Salve i dr. Sobkiewicza w Łodzi. Ja leczyłam się w Invimedzie dość dlugo. 4 iui oraz 2 transfery ivf. Nie wyszło.
Po poczytaniu forum spróbowałam zmienić klinikę i podejść ostatni raz w Salve. Mają rewelacyjne wyniki w zakresie KD, znakomitą panią embriolog.
Lutowe crio sie udało, a mój efekt właśnie śpi po nakarmieniu. A nie byłam prostym przypadkiem, mam 41 lat.
Poczytaj forum i pomyśl. ..
Powodzenia.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 03 kwie 2015 08:27 

My jesteśmy prowadzeni przez dr Dworniaka. Jak dla mnie dobry, konkretny lekarz. Już po pierwszej wizycie zlecił nam stos badań. Moje badanie nie są niestety dobre, mam endometriozę II stopnia.
Dla mnie to dobrze, że pan doktor nie daje nam wysokich szans na powodzenie, ale przedstawia nam suche fakty.
Jednocześnie zapewnia nas, że zrobi wszystko co w jego mocy aby nam pomóc. Przygotowujemy się do in vitro.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 kwie 2015 16:24 
Awatar użytkownika

Mysmy zmienili na Invicte, w Invimedzie tak nas prowadzili ze przez pol roku stalismy w miejscu.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 kwie 2015 15:03 
Awatar użytkownika

kostraczek
mój synuś jest Invimedowski - właśnie od dr Rokickiego

a teraz jestem umówiona do łódzkiej Salve na 13.06 do dr Sobkiewicza bo bardzo zależy mi na 2 dziecku

IX'2015 kriotransfer 2x3AA i znowu nic :(
II ISCI 24.10.2015 blastki 2X3AA 13dpt beta 1438,20, 16dp 6624,70

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 kwie 2015 17:36 

My jesteśmy za Invimedem. Od samego początku przedstawiane są nam suche, nie zawsze miłe fakty medyczne. Ale tak to już jest i w bajki przestałam wierzyć gdy byłam dzieckiem. Nasz lekarz może momentami trochę zimny w swych wypowiedziach jest przede wszystkim konkretny i szczery. Odpowiada na wszystkie nasze pytania. Szanse są jakie są, ale czas wszystko pokarze. Wiem. że musimy uzbroić się w cierpliwość. Dla mnie najważniejsze, że w Invimedzie nie czuję się numerkiem statystycznym, ale człowiekiem, który z pewnych powodów potrzebuje pomocy w spełnieniu największego marzenia na świecie, jakim jest posiadanie dziecka. Nam lekarz zaproponował nawet pomoc psychologa, z której korzystamy na miejscu.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 08 kwie 2015 18:44 
Awatar użytkownika

monala a u kogo sie leczycie? Moze podchodzisz do invitro, ja do insemki i niestety ale moje leczenie od listopada 2014 sie nie posuneło do przodu.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 kwie 2015 14:01 

Kostraczek jesteśmy u dr Dworniaka. Zakwalifikowaliśmy się do programu :-) Jestem dobrej myśli.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 30 kwie 2015 18:53 

Podchodziliśmy 2 X do IMSI u dr. D. Nie oczekuje, że lekarz będzie psychologiem ani tego, żeby głaskał mnie po głowie. Lubię dr jako człowieka ale ma też kilka wad. Po pierwsze spore roztargnienie i brak czasu (invimed to fabryka i moze to wynikac z liczby pacjentow), po drugie co wynika z pierwszego to brak pamięci do konkretnych przypadków - samemu trzeba wszystkiego pilnowac i sprawdzac. My nie pilnowalismy i niestety stracilismy w en sposob kilka zarodkow czego nie moge przebolec. Pierwszy transfer byl dla mnie hardcorem, trwal z 20 min. Lekarz nie mogl sie dostac poprzez poskrecana szyjke. Oczywiscie transfer byl nieudany. Przy drugim transferze doktor zrobil dokladnie to samo i byl tak samo zaskoczony ze nie moze sie dostac przez szyjke. Przy 3 probie poszlismy po rozum do glowy i zarzadalismy konkretnych dzialan w kierunku sprawdzenia o co chodzi z ta szyjka. Zalroponowalismy histeroskopie. 3 transfer poszedl juz bez wiekszego oporu i byl udany.
Dlatego Dziewczyny pilnujcie tematu, czytajcie, szukajcie po internetach na oddanie lekarzy nie liczcie i do konca nie ufajcie.
Niestety invimed to fabryka a rutyna zabija dobre, indywidualne podejscie do kazdego przypadku.

A wlasnie, Pan Doktor powiedzial, ze nasienie jest w takim stanie (morfologia 0) ze trzebaby sie zastanowic nad zamrozeniem nasienia bo lepiej raczej nie bedzie. Miesiac temu okazalo sie, że jestem w ciazy :) naturalnie, z obnizona rezerwa jajnikowa i z "tak zlym" nasieniem :) wiem, że to może przypadek ale pokazuje on tylko że kazdy jet mega indywidualny
Powodzenia!

09.2012 histeroskopia
10.2012 invimed crio - 14 dpt beta 54
07.2013 zdrowy synus!
03.2015 naturalna niespodzianka, rośnij zdrowo córeczko!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 maja 2015 17:28 
Awatar użytkownika

A kto tych wad nie ma. Ja mam odmienne zdanie jeśli chodzi o dr. Dworniaka, co prawda do wylewnych nie należy ale odpowiedział na nasze wszystkie pytania, wysłuchał cierpliwie i rozwiał wątpliwości. Nam się udało, Ty również zaszłaś w ciążę po trzecim transferze, więc nie ma co narzekać tylko dziękować, że szczęście dzięki takim klinikom i działaniom lekarzy jednak się do nas uśmiecha :)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2060 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]