Wyświetl temat - WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 26 sie 2014 20:14 
Awatar użytkownika

Dziewczyny w gazecie wyborczej od jutra jest jakis dodatek o leczeniu nieplodnosci kliniki specjalisci i ceny wizyt moze wartaloby sobie poczytac i przeanalizowac . :-k to tylko moja sugestia moze wam pomoze taki poradnik w podjeciu decyzji gdzie i do kogo sie udac

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 wrz 2014 22:34 

Hej dziewczyny :)
a może podpowiecie mi gdzie i do kogo w Warszawie lub Białymstoku?bo w sumie powiem szczerze trochę sobie odpuściłam, bo straciłam nadzieje :( i już sama nie wiem do kogo mam się udać. W Lublinie zwiedziłam już kilku lekarzy oprócz pana doktora W. :)ale nie wiem czy on coś tu może pomóc :(

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 wrz 2014 23:15 
Awatar użytkownika
Dokarmiam bociana ;)
Moderator

neomi zapraszam do LINKOWNI działu "Gdzie się leczyć"; znajdziesz tam linki do wątków klinik zarówno w Wa-wie jak i w BS. W wątkach znajdziesz opinie o poszczególnych klinikach i lekarzach w nich pracujących.

13.11.2015 - crio - 11 dpt :testI: 12 dpt->bHCG 148,2 -> 33dpt :love:
25.07.2016 przyszło na świat nasze Szczęście :love:

Piotruś

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 wrz 2014 14:07 

Ok dziękuje. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w Ovum leczyłam się u doktora Szkodziaka jeszcze i nie polecam bo przez pół roku bez żadnych badań faszerując mnie lekami :(

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 paź 2014 12:36 
Awatar użytkownika

Witam!
Odradzam Wdowiaka, leczyłam się u niego przez ponad rok-uważam ten czas za zmarnowany, nie wspomnę już o niepotrzebnych wydatkach i nerwach. Poszłam do tego pseudo lekarza ze względu na bardzo dobre opinie krążące w internecie...wizyty krótko trwały,niby cos zapisywal ale nie wracał do swoich notatek, usg ekspresowe ( miałam w tym czasie wykrytego mieśniaka u innego lekarza, gdyż nie jestem z lublina -to na monitoring chodziłam czasami w swoim miescie. wdowiak robil mie usg i nic nie powiedzialam mu poczatkowo o miesniaku. pod koniec badania pytam a czy dr widział miesniaka- a on zmieszał sie i powiedzial ze nic nie ma. nie chciało mu sie sprawdzic jeszcze raz...jak dla mnie to kłamczuch.Mięsniaka mam i to ok 2, 5 cm i widzą go wszyscy lekarze oprócz W.). Ponadto leczył mnie sterydami - mialam mnóstwo skutkow ubocznych( przytyłam 10 kg w ciagu miesiaca, mialam dusznosci, napuchłam , chrypka, bolace stawy itp) i problemow przez sterydy- alarmowalam mu ze fatalnie sie czuje i czy nie da sie nic z tym zrobic- mowil ze trzeba przezyc. potem pojechal sobie na urlop i zostawil mnie bez leków, bez opieki i zastepstwa. Poradzialm sobie bez niego i dziekuje ze to tylko tak sie skonczylo. okzalo sie ze kuracja sterydami w tak ogromnych dawkach nie byla mi potrzebna i wyrzadzial wiecej szkód niz pożytku. POnadto przyjmuje w dwoch roznych gabinetach gdzie nie wozi ze soba kart pacjentek a napewno nie pamieta wszytskich przypadków. Chodzialm na staszica ale kilka razy zdarzylo sie na szczerbowskiego. pojechalam do niego na wizyte do gabinetu na szczerbkowskiego, bylam juz 23 dc ( moje cykle 30-31 dni) i powiedzialam ze nie mam sensu robic inseminacji bo badania krwi nie wskazuja na owulacje, monitoring tez.on zrobil mi usg, kazal w lazience zrobic test owulacyjny( ktory mozna bylo nawet u nich na miejscu kupic) i gdy test wyszedl pozytywny to krzyknal ze robimy inseminacje. ja na to ze mi przeciez pecherzyki nie pekaja same- bo zawsze bralam pregnyl-on stwierdzil ze dzis peknie..zrobilam inseminacje bo odebralao mi rozum w tym omencie i jak wiecie dla kobiety starajcej sie zawsze jest nadzieja ze moze tym razem sie uda...po tym wydarzeniu juz mialam 100% pewnosc ze Wdowiak to zwykły naciagacz, kłamczuch...I co z tego ze jest miły, uśmiechniety - dziewczyny nie dajcie sie nabrac. Odradzam, przestrzegam i odradzac bede...Jezeli jedak do niego pójdziecei to obserujcie jego zachowanie, rozmawiajcie z innymi pacjentkami ( czesto daje sterydy i ma podobny a nwet ten sam schemat leczenia w roznych przypadkach) i same sie przekonacie ze nie warto u niego sie leczyc.

p.s. przepraszam za chaotyczny wpis ale jak tylko mysle o tym lekarzu to zaraz mam nerwa.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 paź 2014 06:56 
Awatar użytkownika

agnes1984 Jezusie po przeczytaniu tego aż mam dreszcze!!!!właśnie dlatego przeniosłam się do Novum do Warszawy mysle ze tam nam pomogą...nie z takimi przypadkami jak my sobie radzą.
Sterydy z tym trzeba delikatnie.Dobrze,ze to napisalas...ja tez bralam go pod uwagę w ostateczności skończyliśmy w Provivo niby Pani dr ok mila itp sterydów sie obawia i z tego co u Ciebie przeczytałam to słusznie,ale tez nam nie pomogla.Powiem tyle nie neguje ze komuś moze i pomagają lekarze z lbn,ale wiecej w tym szczęścia niż wiedzy.My przez 8 m-cy zostawilismy 8 tys.ijuz nawet nie chodzi o kasę bo człowiek odda ostatnia złotówkę,ale po wizycie w Novum mam porównanie.Wszystkim polecam ta klinikę wiem ze daleko my mamy prawie 200 km,ale daje sie to logistycznie rozwiązać.Lepiej sie przemęczyć niż,łudzić się i tracić kasę na pseudo lekarzy,którzy widza w tym tylko interes dla siebie a nie pomoc pacjentkom.

I.2014r.-przeciwciała p/p we krwi"+",przeciwciała ANA 1:100, wrogość śluzu,Chlopaczki leniwe :/
VII,IX.2014.- I,II IUI :(
BK Novum X/XI
15.11.2014r. transfer :cry2:
18.02.2015 crio, 8dpt beta -111,7;
Mała Żabka jest juz z nami :love:
Wracamy po rodzeństwo:
10.03.2018 transfer blastki 4AB, 10dpt beta -146, 12dpt -176, 14dpt -418, 16dpt-968

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 09 paź 2014 20:38 
Awatar użytkownika

Żabka15 pisze:
.My przez 8 m-cy zostawilismy 8 tys.ijuz nawet nie chodzi o kasę bo człowiek odda ostatnia złotówkę

8O o ja cie 8 tysi no kurcze ale no niestety klinika to klinika i wizyty sa drozsze my z M tez troche stacilismy ok 3 tys ale przerwalismy leczenie bo poprostu nie dalismy rady finansowo zapozyczylismy sie i do teraz nie wyszlismy jeszcze na prosta .moze i w dobrym momencie przystopowalismy bo samo sie unormowalo i udalo sie a jak bym do provivo jezdzila to nie wiadomo czy by sie udalo .poprostu sie poddalam i pomyslalm sobie ze coz nie udalosie to trudno nie moge sobie pozwolic na leczenie bo nie mam pieniedzy .Atu niespodzianka zycze wam wszystkim starajacym sie takich niespodzianek :bigok:

06.12.13r pierwsza IUI-nie udana
10.01.14 r druga IUI -znowu klapa
[/size]
Odpoczynek
ok. 04.14r natural
23.12 2014 ur sie Nadia

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 10 paź 2014 08:33 
Awatar użytkownika

Żabka15 napisałam to wszystko zeby troszke przestrzec dziewczyny i zwrócic uwagę, zeby "patrzyły lekarzowi na ręce" i konsultowały sie z innymi w przypadku, gdy maja jakiekolwiek wątpliwośi odnośnie strategii leczenia. mi zapalała sie kontrolka ostrzegawcza kilka razy, ale przyznam ze bylam tak skupiona na staraniach o ciaze, ze wierzylam lekarzowi, że wie co robi. Najwieksza pretensje mam do lekarza W, że nic a nic nie powiedzial o skutkach ubocznych. sama duzo czytałam, ale liczyłam na wiedze i doswiadczenie lekarza... Jestem tego samego zdania co ty ze "Lepiej sie przemęczyć niż,łudzić się i tracić kasę na pseudo lekarzy,którzy widza w tym tylko interes dla siebie a nie pomoc pacjentkom". pozdrawiam i życzę powodzenia w staraniach. :-D

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 10 paź 2014 08:54 
Awatar użytkownika

agnes1984 wzajemnie polecam Ci Novum w Wawie poważnie niebo a ziemia taka różnica..zaluje ze wcześniej sie tam nie udalam,ale liczyłam na cud i pomoc lekarzy w lbn.

I.2014r.-przeciwciała p/p we krwi"+",przeciwciała ANA 1:100, wrogość śluzu,Chlopaczki leniwe :/
VII,IX.2014.- I,II IUI :(
BK Novum X/XI
15.11.2014r. transfer :cry2:
18.02.2015 crio, 8dpt beta -111,7;
Mała Żabka jest juz z nami :love:
Wracamy po rodzeństwo:
10.03.2018 transfer blastki 4AB, 10dpt beta -146, 12dpt -176, 14dpt -418, 16dpt-968

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 paź 2014 12:20 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

Żabka15 pisze:
agnes1984 Jezusie po przeczytaniu tego aż mam dreszcze!!!!właśnie dlatego przeniosłam się do Novum do Warszawy mysle ze tam nam pomogą...nie z takimi przypadkami jak my sobie radzą.
Sterydy z tym trzeba delikatnie.Dobrze,ze to napisalas...ja tez bralam go pod uwagę w ostateczności skończyliśmy w Provivo niby Pani dr ok mila itp sterydów sie obawia i z tego co u Ciebie przeczytałam to słusznie,ale tez nam nie pomogla.Powiem tyle nie neguje ze komuś moze i pomagają lekarze z lbn,ale wiecej w tym szczęścia niż wiedzy.My przez 8 m-cy zostawilismy 8 tys.ijuz nawet nie chodzi o kasę bo człowiek odda ostatnia złotówkę,ale po wizycie w Novum mam porównanie.Wszystkim polecam ta klinikę wiem ze daleko my mamy prawie 200 km,ale daje sie to logistycznie rozwiązać.Lepiej sie przemęczyć niż,łudzić się i tracić kasę na pseudo lekarzy,którzy widza w tym tylko interes dla siebie a nie pomoc pacjentkom.

Aga-p3 pisze:
Nie zapusujcie się do dr Kaczmarczyk!!!! Wiedza jej jest raczej podstawowa. Nic się nie zgadzało z tym co powiedzieli w innej klinice. Szkoda czasu i pieniędzy. Pani dr nie bada dokładnie mężczyzn. Opiera się tylko na hormonach i wyniu badania nasienia oraz USG. A gdzie reszta? Np genetyka?
Największy błąd w naszym przypadku

Witajcie Dziewczyny !!!
Podpisuje się "rękami i nogami" :) pod tym wszystkim co dziewczyny opowiedziały na temat Provivo. My też straciliśmy tam pół roku i kupę pieniędzy , ale przede wszystkim nie mogę sobie darować tego straconego czasu. Provivo wybraliśmy też tylko i wyłącznie na podstawie opinii z internetu - samych pozytywnych oczywście (może wtedy powinno mnie to zastanowić). Przekopałam cały internet i nie natknęłam się chyba na żadną negatywną opinię, może ewentualnie jakąś neutralną. W tedy tu na bocianie niestety nie było chyba nikogo kto by miał doświadczenia z Provivo, a przynajmniej nikt taki się nie odezwał. U nas problem jest po stronie mojego M.-słaba armia , a tak jak pisze Aga-p3 , jeśli problemem jest czynnik męski to Pani dr nie potrafi pomóc. Problem po stronie M , a ja miałam wrażenie , że dr skupia się głównie na mnie. W naszym przypadku też opierała się tylko na wynikach badania nasienia oraz hormonalnych ( okazuje się , że z hormonami też nie jest do końca ok,a dr K powiedziała że w normie i jeszcze wtedy powiedziała coś takiego , że chyba lepiej ,że nie możemy mieć dzieci,a mąż jest zdrowy niż gdybyśmy mieli dziecko , a byłby chory ). Kazała cały czas brać M Profertil - nawet jak po trzech miesiącach wyniki za bardzo się po nim nie poprawiły. Wyniki się nie poprawiły , a dr nawet nie zleciła żadnych innych badań ,żeby poszukać może jakiejś dodatkowej przyczyny takiego stanu. Teraz przenieśliśmy się do Novum w Warszawie. Bylismy na pierwszej wizycie u androloga i właściwie prawie nic się nie zgadzało z tym co mówiła dr K. Mąż dostał też bardzo dużo dodatkowych badań i nowe leki ( koszt leków na 8 tyg 106 zł , a nie jak w poprzednim przypadku 200zł na miesiąc) , bo jak powiedział dr w Novum przyjmowanie leków takich jak Profertil zaleca się tak do pół roku, później należy zrobić przerwę. A zresztą to że Profertil komuś pomógł to nie znaczy , że zadziała na wszystkich tak samo , a z tego co czytam tu na forum to u dr K pomysł na wszystkich Panów jest taki sam. Badanie nasienia + hormony i Profertil. Podeszliśmy też w Provivo do inseminacji , ale jak się później okazało z takimi wynikami jak u mojego M nie miała prawa się udać , chyba za bardzo zaufaliśmy Pani dr, a ja w sumie dopiero po zabiegu zaczęłam dużo czytać i skonsultowałam wyniki męża z ekspertem z bociana. A zresztą same wiecie jak to jest , zawsze jest nadzieja ze moze tym razem sie uda... Teraz patrząc na to wszystko bardziej obiektywnie i z perspektywy czasu myślę , że wszystko szło tylko w jednym kierunku - naciągania na kasę. Pisałam już nie raz ,że taka jestem zła na siebie :złość: , że zmarnowaliśmy tyle czasu w Lublinie , bo jak szukaliśmy kliniki na pierwszą wizytę to brałam pod uwagę właśnie Novum w Warszawie lub Provivo. Ostatecznie wybraliśmy się do Provivo min. ze względów finansowych, ponieważ ja wtedy nie pracowałam :(. I każdej z Was , która zamierza udać się do Provivo radzę , żebyście dwa razy się zastanowiły zanim się zdecydujecie. Może trochę chaotycznie napisałam , ale chyba za dużo informacji chciałam przekazać :)

kwiecień 2018 wracamy po jeszcze więcej szczęścia =xxx#
21.04.2018 transfer blastki 4AA -> 11dpt beta - 462 ; 13dpt - 1339 ; 16dpt - 4788
19.05.2018 jest serduszko :love:

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 paź 2014 17:45 

Ja tylko dodam, ze miałam problem z uzyskaniem zaświadczenia do refundacji. Chciałam żeby było napisane jakie badania oboje mieliśmy robione i co pani dr stwierdziła jako przyczynę niepłodności. A ona do mnie chamsko: mają wyniki badan to niech sobie opinie wystawia nowi lekarze.
W przychodni widziałam tylko 2 ciężarne dziewczyny. Z czego jednej pacjentki ciąża na pewno nie była "efektem" leczenia przez panią doktor. Pacjentka przy mnie zapisywala się na pierwszą wizytę więc to niemożliwe.
Wg mnie lepiej od razu uderzyć do większej kliniki, bo tutaj to chyba raczej kwestia przypadku że uda się kogoś wyleczyć. Poza tym opis badania nasienia był tak kiepsko wykonany, że w Novum nie wiedzieli co to właściwie jest.
Opinie w internecie były dobre, ale chyba sami dobie wystawiają.
Trzymajcie się jak najdalej od tej przychodni!!!

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 11 paź 2014 18:11 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

Aga-p3 pisze:
Ja tylko dodam, ze miałam problem z uzyskaniem zaświadczenia do refundacji. Chciałam żeby było napisane jakie badania oboje mieliśmy robione i co pani dr stwierdziła jako przyczynę niepłodności. A ona do mnie chamsko: mają wyniki badan to niech sobie opinie wystawia nowi lekarze.

Ja też prosiłam o wystawienie dokumentacji medycznej miała być za dwa tygodnie i mieli dzwonić i do dziś cisza , a dwa tygodnie już minęły. Wszystko było ładnie pięknie dopóki regularnie zostawialiśmy kasę.

-- 11 paź 2014 17:21 --

Aga-p3 a wystawili Wam w końcu to zaświadczenie ?

21.04.2018 transfer blastki 4AA -> 11dpt beta - 462 ; 13dpt - 1339 ; 16dpt - 4788

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 paź 2014 09:53 

Musisz sama zadzwonić. Do mnie nigdy nie dzwonili. Sprawdź telefonicznie czy macie prawidłowo wystawione zaświadczenie. W razie czego niech poprawiają.
U nas na pierwszym zaswiadczeniu było napisane: pacjentka leczona z powodu niepłodności idiopatycznej. A ja akurat oprócz prolaktyny mam wszystko dobrze.
Chciałam drugiego zaświadczenia gdzie będzie napisane ze i mąż był przebadany. I tu miałam problem, bo pani dr się wkurzyla, ze jej dyktuje co ma być napisane. Pojęczala trochę, ale w końcu dopisała, ze i mąż został przebadany.
Jak odbieralismy zaświadczenie to malo mnie wzrokiem nie zabiła :-)

Juz nigdy więcej moja noga tam nie postanie...

-- 12 paź 2014 10:56 --

Zapomnialam dopisać, ze nie wiadomo czemu nie zgadzają się na ksero karty chociaż pacjent ma do tego prawo...

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 paź 2014 10:10 

A to po takie zaświadczenie trzeba się umawiać bezpośrednio na wizytę do Pani doktor?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 12 paź 2014 11:18 
Mateczka
Awatar użytkownika
Mateczka

Aga-p3 pisze:
-- 12 paź 2014 10:56 --

Zapomnialam dopisać, ze nie wiadomo czemu nie zgadzają się na ksero karty chociaż pacjent ma do tego prawo...

Jak to nie chcieli Ci wydać ksero karty? Skoro jak ja dzwoniłam to Pani mi powiedziała , że właśnie w takiej formie będzie dokumentacja. Zadzwonię w tym tyg , bo teraz i tak nie będę miała możliwości tam pojechać dopiero w ostatnim tygodniu października.

-- 12 paź 2014 10:23 --

No to się już zdenerwowałam :złość:

-- 12 paź 2014 10:36 --

Aga-p3 pisze:
A ja akurat oprócz prolaktyny mam wszystko dobrze.

no u mnie też wszystko ok , prolaktynę tez mam podwyższoną prawie dwa razy powyżej normy ,ale dr K powiedziała , że jest troszeczkę podwyższona , ale teraz to juz sama nie wiem czy to jest tak troszeczkę , bo nawt moja endokrynolog powiedziała , że nie zaszkodziło by coś na to dać

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]