Wyświetl temat - Tematyka forum "Gdzie się leczyć"

www.nasz-bocian.pl
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/

Tematyka forum "Gdzie się leczyć"
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=4&t=20578
Strona 1 z 1

Autor:  Ewka [ 05 sie 2004 21:17 ]
Tytuł:  Tematyka forum "Gdzie się leczyć"

Na tym forum rozmawiamy o lekarzach i klinikach specjalizujących się w leczeniu niepłodności. Wielu z nas traci nawet kilka lat zanim trafi do właściwego lekarza, dlatego to forum ma służyć wymianie informacji, doświadczeń i opinii, ma być pomocne w odnalezieniu właściwej drogi tym, którzy czują się zagubieni i nie wiedzą, gdzie się udać ze swoim problemem.

1. Uczyńmy zatem to forum czytelnym, piszmy rzetelne i tylko sprawdzone informacje na temat metod leczenia, badań jakie można wykonać, procedur, cen, personelu medycznego w poszczególnych klinikach, szpitalach, laboratoriach.


2. Zgodnie z REGULAMINEM unikajmy luźnych pogaduszek nie związanych z tematyką, np. nie umawiajmy się tu na spotkania w klinice, nie zapytujmy w każdym poście, co u każdego uczestnika wątku słychać, wymieniając każdego z nicka ( Krysiu, co u Ciebie?, Marysiu a Ciebie dawno tu nie było itp.), nie składajmy też tutaj życzeń - w tym celu można założyć wątki np. na forum "Pogadajmy".

3. Nie zakładajmy nowych wątków na temat klinik czy lekarzy, o których już jest mowa na forum, korzystajmy w tym celu z
WYSZUKIWARKI i kontynuujmy już istniejące wątki.

4. Korzystajmy z informacji o klinikach zebranych przez redakcję Naszego Bociana, tu znajdują się adresy (również internetowe), telefony, a także opinie na ich temat, zachęcam do zapoznania się z nimi:
BAZA KLINIK LECZENIA NIEPŁODNOŚCI

5. Nie rozmawiamy tu o ginekologach-położnikach, o badanich w ciąży i nie szukamy szpitali, w których będziemy rodzić - o tym można porozmawiać na forum "Jestem w ciąży".

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/