Wyświetl temat - BYTOM (cz.II)

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lip 2004 19:42 
Awatar użytkownika

Cześć
Skarbku, dziękuję Ci za dobre wiadomość odnośnie urlopu GRECIA. Piszesz, że jest możliwość zrobienia inseminacji też w gabinecie w Katowicach a ja też tam chodzę na wizyty i może nie musiałabym jechać do Bytomia. I czy jest to płatne normalnie jak w szpitalu czy jest inny taryfikator? Czy Ty też miałaś wykonywane tam jakieś zabiegi? Przepraszam, że pytam ale jest to mój pierwszy zabieg u Grecia i dlatego jestem tak słabo zorientowana? :oops: Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 20 lip 2004 11:32 
Awatar użytkownika

http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... ic&t=19974

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 20 lip 2004 15:41 
Awatar użytkownika

Ludzie!!! Czy ktoś wie gdzie na terenie Katowic i okolic można wykonać specjalistyczne badanie USG między 20 a 24 tygodniem ciąży? Chodzi o sprawdzenie serduszka i nagranie badania na kasetę. Pomóżcie, bo Pani doktor do której sie wybierałam w Ligocie jest niestety na urlopie. :P :cry:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 20 lip 2004 21:07 
Awatar użytkownika

Kurka, no to ładne rzeczy, Saalma, bo ja się tam w piątek wybieram. Nie wiem tylko czy do tej co Wy czy mnie do innej wpisali...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 20 lip 2004 21:15 
Awatar użytkownika

inspektorko ta lekarka ktorą my chcielismy dopiero ma wolne terminy na wrzesień :? a z Twojego priva pamiętam ze wpisana jesteś do innego lekarza, ale spoko bo kazdy Ci nagra badanie na USG więc sie nie martw!
Pozdrówka!!!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 26 lip 2004 23:29 
Awatar użytkownika

Szanowni Państwo ? Dlaczego umarł Bytom? Bardzo mi go brak, czy nikt już tam nie jeździ ? Nikt się nie leczy ? Przecież to nieprawda - piszcie, dyskutujcie, pytajcie - to był taki sympatyczny wątek ! Ja np. będę w ANtrum w środę. Już się martwię, czy trafię. Jak tam siępłaci ? Na jakich zasadach ? Czy jeśli wysłał mnie G ze swego gabinetu - to płacę jak w gabinecie czy jak w Antrum ? hm... nikogo tu nie ma i nikt mi nie odpowie, ale tak m żal tego wątku. Piszcie , proszę :(

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lip 2004 07:38 
Awatar użytkownika

Inspektorko Bytom na pewno nie umarł,tylko dużo osób wyjechało zapewne na wakacje. W Antrum płaci się 60 zł za wizytę i 40 zł za USG.
Po skończonej wizycie doktorek daje karteczkę z kwotą, którą uiszcza się u pielęgniarki.
Kochani no i wczoraj miałam ostatnią inseminację,którą robił mi dr Ogrodnik. Liczę zatem na wasze kciukaski.

3 x IUI Provita
1 x ICSI Novum
1 x Crio Novum
Nie marudź, nie narzekaj, bierz życie i uciekaj...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lip 2004 07:52 
Awatar użytkownika

skarbek ogromne i mocne :bigok: :bigok: :bigok: za wynik po ostatniej IUI trzymaj sie dzielnie i probuj nie denerwowac tylko sie wyluzuj (to naprawde pomaga)

inspektor aktualnie to wizyta kosztuje 60zł a USG 50zł i nawet jak pani w recepcji zmierzy Ci ciśnienie to płacisz dodatkowo 5zł (choć wydaje mi się że pomiar ciśnienia u ciężarnej powinien być darmowy :evil: ) a z moimi wskazówkami to trafisz napewno!

POZDRÓWKA dla Wszystkich :flowers:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lip 2004 09:41 
Awatar użytkownika

skarbek niech sie uda, niech sie uda ........ :bigok:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lip 2004 11:52 
Awatar użytkownika

Mam fatalny humor. Jestem zrujnowana finansowo, mój samochód jest 22 letnim zapalającym jedynie na pych wrakiem, jutro idę do G, a w karcie ciąży mam powpisywane ostatnie wyniki kurka przez nadgorliwą pielęgniarkę u konkurencji pana G. Muszę zatem mu się przyznać, że byłam u konkurencji. mam ochotę nie iść do niego, ale muszę, bo mi się kończy L4. Co ja mu powiem ? Aha , a moje auto okazało się nie moje, tylko pożyczone. A ja myślałam, że rodzice mi je dali. Hm. Ale jestem biedna.
Skarbek- do diaska, w końcu musi się udać, nie ?
Resigned - ja wszędzie błądzę. A jak jestem zdenerwowana - a jutro będę na pewno - to kanał.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 27 lip 2004 12:10 
Awatar użytkownika

SKARBEK!!!
Ty wiesz, że ja trzymam :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: , za nasze śliczne dzidziulki!
Buziaczki

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 lip 2004 07:38 
Awatar użytkownika
Mam do wszystkich pytanie.
Czy ktos wczoraj słyszał/widział że maja zamknać od 01 sierpnia przypuszczalnie na miesiąc oddział gin w Bytomiu. Może nie zamknąć, ale maja nie przyjmować planowych pacjentów tylko nagłe przypadki np. porody. Prawdopodobnie z powodu "przeludnienia".
Usłyszałam to wczoraj od dr T bo miałam na 2 sierpnia planowaną laparo.
Wspomniał że maja nawet o tym mówić w TV, nie wiem w jakim programie, może aktualnosciach. Czy ktoś z Was wie może coś więcej na ten temat?
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 lip 2004 09:17 
Awatar użytkownika

Kod może i mają zamknąć oddział ginekologiczny,ale przecież nie zamkną patologii,bo dziewczyny,które są w trakcie stymulacji do ICSI muszą być przyjęte.
Koniku morski kiedy inseminacja?

3 x IUI Provita
1 x ICSI Novum
1 x Crio Novum
Nie marudź, nie narzekaj, bierz życie i uciekaj...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 lip 2004 13:31 
Awatar użytkownika
Masz razcję dlatego powiedziałm że "nagłe przypadki" beda przyjmowane, a te o których Ty wspomniałaś taie właśnie są.
Mnie jednak chodzi o podzielenie się pewnymi informacjami a nie gdybaniem.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 lip 2004 15:54 
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim,
Mam smutną wiadomość. Właśnie dzwoniłam do Kliniki Leczenia Niepłodności w szpitalu i dowiedziałam się, że zawiesili działaność i nie wiadomo na jak długo. Czy ktoś wie o co chodzi.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]