Wyświetl temat - OLSZTYN

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2006 17:52 
Awatar użytkownika

Witam Wszystkich. Byłam wczoraj na wizycie u doktora Waśniewskiego i zgodnie z obietnicą podzielę sie z Wami moimi spostrzeżeniami.
Doktorek zrobił na mnie pozytywne wrażenie po prawie półgodzinnym wywiadzie odnośnie wcześniejszego leczenia i zbadaniu mnie przedstawił konkretny plan działania. Po raz pierwszy wiem co powinnam robić i co będzie robił lekarz, aby nasze marzenia o małym bajbusie się spełniły. Choć wiem, że przednami długa droga ( w/g doktora nawet około 1 roku) to wyszłam z gabinetu pełna optymizmu i z przeświadczeniem ze wszystko bedzie ok i nie jest tak ze mna żle. Także podjełam decyzję i zostaję pacjentką dr Waśniewskiego a jak to się potoczy dalej to czas pokaże. Trzeba byc dobrej myśli i nastawionym pozytywnie. Pozytywne myślenie to połowa sukcesu nawet wtedy gdy coś nam nie wychodzi. POzdrawiam i dziekuje za informację. :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2006 18:53 
Awatar użytkownika

Witam Bocianowiczow z Olsztyna.
Uważnie przeczytalam wypowiedzi na tym forum. Zainteresowal mnie ten dr Waśniewski, ale nie wiem czy on jest podobnym specjalistą do lekarzy w klinikach leczenia nieplodnosci np. w Gdansku, Warszawie, czy Bialymstoku. Czy on zleca wszystkie badania? Kieruje na zabiegi? Itp.
Bardzo proszę o informację na ten temat.
Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2006 19:02 
Awatar użytkownika

tulipik- dr Waśniewski jest ginekologiem. Ma jednak ogromną wiedzę na temat chorób wpływających na obniżoną bądź całkowitą niepłodność. Myślę że tacy specjaliści jak w klinikach, które wymieniłaś, znajdziesz własnie tam- jest to wąska specjalizacja. Ja schodziłam Olsztyn wzdłuż i wszerz i wydawałam tylko pieniądze, marnowałam czas i ręce mi opadały. Kiedy trafiłam do doktorka Waśniewskiego byłam bardzo nieufna i właściwie był ostatnim w Olsztynie do którego miałam się zwrócić. Był to strzał w dziesiątkę. Pomimo tego że mnie ratuje jedynie in vitro, co doktorek najpierw potwierdził a nie wierzył jak reszta jedynie moim słowom, pomógł mi skompletować wyniki badań, pomógł zaoszczędzić na nich i obserwował moje cykle, dzięki czemu wiem więcej o sobie :wink:
Ja gorąco polecam- a doświadczyłam w Olsztynie już wiele bzdur, przykrości i naciągactwa. Brrr...

P-O-L-E-C-A-M

Cmok

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2006 19:19 
Awatar użytkownika

Mrrr - bradzo dziekuje Ci za odpowiedz. Ja jestem chyba w podobnej sytacji do Ciebie. Przechodzilam juz badania i ich analize w Krio w Bialymstoku, bylo to 2 lata temu. Wiem, że tylko in vitro moze nam pomoc. Finanse jednak na to nie pozwalaja (jedyne rozwizanie to kredyt). Chcialbym jednak kontynuowac leczenie, wiec moze wybiore sie do dr Waśniewskiego. Zawsze to "pare" kilometrow blizej. :P

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2006 19:29 
Awatar użytkownika

Cześć

bety76 - będzie ok. Nasz dr Ci pomoże :bigok:

tulipik - popieram Mrrr i polecam dr Waśniewskiego.

Zapraszam też na wątek Olsztyn i okolice

Pozdrawiam

Do tego kto potrafi czekać, przychodzi wszystko z czasem.

Bartoszek ur. 26.09.2006r godz 5:20 :)
Eryk ur.06.01.2012r godz 15:00 :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2006 19:40 
Awatar użytkownika

Ciesze sie, ze sa takie mile dziewczyny w Olsztynie. Zapytam jeszcze o wizytę u dr Waśniewksiego. Czy wizyty u niego są prywatne i odplatne (ile kosztują?), czy przyjmuje również pacjentki w ramach godzin swojej pracy bezplatnie????

Gratulacje Iza1

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2006 20:39 
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ciesze sie, ze sa takie mile dziewczyny w Olsztynie. Zapytam jeszcze o wizytę u dr Waśniewksiego. Czy wizyty u niego są prywatne i odplatne (ile kosztują?), czy przyjmuje również pacjentki w ramach godzin swojej pracy bezplatnie????

Co do przyjmowania pacjentek bezpłatnie to nie wiem, ale za wizyte z usg zapłaciłam 90 zł. Następne wizyty to monitorig cyklu około 20-30 zł.
Z rozmowy z doktorem wynikało,że jezeli zajdzie potrzeba powazniejszych badań np. HSG to skieruje na oddział.

POzdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2006 20:43 
Awatar użytkownika

Iza1 i MRR dziekuje jeszcze raz Wam serdecznie i widze ze Nasz watek olsztyński nabrał większych rumieńców i sie ożywił.
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 kwie 2006 09:24 
Awatar użytkownika

Ja płacę teraz za wizytę ciążową 80zł.
Pierwsza wizyta teraz 90zł. Kolejne wizyty po 60zł z usg. Monitoring 10-20zł.(im dłużej chodziłam tym taniej). Czasem dr kazał rano przychodzić do szpitala.Wtedy oczywiście nic nie płaciłam. Hormony robiłam w szpitalu za darmo. Na hsg też byłam umówiona w szpitalu za darmo, ale na szczęście nie było już konieczne.

Pozdrawiam

Do tego kto potrafi czekać, przychodzi wszystko z czasem.

Bartoszek ur. 26.09.2006r godz 5:20 :)
Eryk ur.06.01.2012r godz 15:00 :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 kwie 2006 09:44 
Awatar użytkownika

potwierdzam wszystko co piszecie o Doktorku chodze juz 4 rok chyba do niego
A Doktorek sam wie co to problemy z ciaza ale w koncu po 10 latach doczekał sie szkraba.
ja mam do niego zaufanie i goraco polecam . mimo ze beda wieksze kolejki.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 26 kwie 2006 11:25 
Awatar użytkownika

Nasz kochany Doktorek po krótkiej chorobie wrócił juz do pracy i od soboty zasuwa na wysokich obrotach. Byłam wczoraj i mam problem z penieciem pecherzyka. Takaze troche sie martwie

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 cze 2006 20:17 
Awatar użytkownika

Hej, ja też jestem z Olsztyna...
Od kilku miesięcy zaczęłam się leczyć prywatnie u doktora Przybyłowicza... On na codzien pracuje w szpitalu wojewódzkim. Czy mogłybyście mi powiedzieć coś o nim?
Tak ogólnie to narazie jestem bardzo z niego zadowolona. Nie ściąga kasy za każdą wizytę, czasem zaprosi do szpitala (wtedy nic nie musze płacić), poza tym za mną jest juz hsg i laparoskopia robiona w szpitalu. Własciwie to nie mam zbyt wielkich problemów, obawiam się, że u mnie problem leży po stronie mężczyzny (to on ma niski poziom plemników).
Bardzo mi się podoba jak leczy dr. Przybyłowicz, ale po moich złych doswiadczeniach z innymi lekarzami, chciałabym poznać opinie innych dziewczyn...
A może poleciłybyście mi jesczze kogoś? Ciągle piszecie o Waśniewskim...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 23 cze 2006 13:52 
Awatar użytkownika

witaj aniagran

wiele osób leczy sie u Przybyłowicza
a wiele z nich jest na przyjzanym forum mamo-tato watek olsztynski

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 23 cze 2006 14:10 
Awatar użytkownika

a możesz mi wkleić linka , bo nie moge znaleźć

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 23 cze 2006 17:25 
Awatar użytkownika
Członek Stowarzyszenia

ania znalazłam ten wątek TUTAJ. Pozdrawiam!

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]