Wyświetl temat - IVF WE WROCŁAWIU ?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 14 cze 2004 18:44 
Awatar użytkownika

Witam, czy jest może ktos kto szykuje się do IVF we Wrocławiu u dr. Polaka, a może któraś z was miała u niego robione IVF? Proszę dajcie znać.Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 cze 2004 19:43 
Awatar użytkownika

Wejdz na wątek polakowy,tam dziewczyny wszystko ci powiedzą.In vitro kosztuje 3800 zł + ok 2000 leki + ok 1000 zł wizyty i wszystkie badania.

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 cze 2004 20:30 
Awatar użytkownika

Yente ja też bardzo bym chciała wiedzieć czy komuś się udało u niego :?: Ale niestety nikt się nie chce ujawnić bądż też nie ma dostępu do kompa.Ja jestem jego pacjentką od lutego 2004.Będę podchodzić do in vitro mam nadzieję że jeszcze w tym miesiącu.

Napisz gdzie się leczysz :?:

Pozdrawiam Cię.

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 cze 2004 21:36 
Awatar użytkownika

Martka, cieszę się,że się odezwałaś. Ja też sie leczę u Polaka i też od zimy, dokładnie od stycznia. W czerwcu chcę jednak pojechać do Białegostoku i zobaczyć, może się zakwalifikuję na bezpłatne IVF w Akademii Medycznej. Do Wrocławia mam dużo bliżej ale niestety chodzi o pieniądze. Jeżeli jednak sie nie zakwalifikuję to robię IVF u Polaka. W sumie jestem z niego zadowolona i mam do niego zaufanie.
Pozdrawiam.

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 cze 2004 21:58 
Awatar użytkownika

dodam może powerka,
ja tez ciekawa jestem ile jest kobitek po ivf u drP,ale ja jak już trzeba będzie po nieudanych IUI, to robie inv u Polaka :wink:
Trzymam za Was :bigok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 14:19 
Awatar użytkownika

ingga życzę ci z całego serca aby inseminacja u doca się udała :!: :!: :!:
Ja miałam aż 6 inseminacji,ale niestety się nie udało.(leczyłam się na Klinikach).Ale z tego co wiem teraz od naszego doca to nie wszystko było przeprowadzane tak jak powinno.Teraz postawiłam na niego i wierzę że wie co robi i ma na swoim koncie pary którym się udało.

Może się w końcu ktoś odezwie :?:
Yente trzymam :bigok:
Pozdrawiam was wszystkie :clap1:

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 14:38 
Awatar użytkownika

Ja nie jestem ekspertem, ale wydając taką kasę i narażając się na działanie takiej ilosci hormonów wybrałabym renomowana klinikę typu AM w Białymstoku, Novum, albo inne znane.
Ale to jest tylko moja prywatna opinia.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 15:11 
Awatar użytkownika

Tak też sobie pomyslałam, ale nie dlatego,że nie mam zaufania do dr Polaka. Chodzi niestety o kasę. Z tego co wiem AM w Białymstoku cieszy się dosyć dobrą opinią i mam szansę na bezpłatne IVF, a to naprawdę dużo pieniędzy. U mnie decyduje tylko kwestia finansowa. IVF będę miała najprawdopodobniej dopiero we wrzesniu, bo w sierpniu nie robią, ale może do tego czasu uda mi się bez niczego, piję przecież ziółka..... :o)

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 15:38 
Awatar użytkownika

kasialu, każdy kij ma 2 końce. Ja też bym chciała w renomowanej klinice, tylko dlaczego te kliniki są tak drogie i do tego są na końcu świata?? :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 17:41 
Awatar użytkownika

Zgadzam sie z Jagusią. Dla mnie ten Białystok też jest bardzo daleko. Na dodatek IVF będzie dopiero we wrześniu i będę musiała tam byc 0k 14 dni ( tak mi powiedziano ). Ja pracuje w szkole i nie wiem jak to będzie z tymi 2 tygodniami wolnego. Na dodatek hotel też kosztuje

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 18:30 
Awatar użytkownika

a ja szczerze mówiąc moge wybrac Novum lub AM, ale mysle,ze każdy zabieg wygląda podobnie i czy napewno tutaj doświadczenie jest najwazniejsze?? Nie wiem nie dywaguje na ten temat .Kobitki myslę,ze wazne jest też poczucie "bezpieczenstwa" u danego lekarza stąd pewnie również decyzje o inv tu czy tam..??

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 18:41 
Awatar użytkownika

Yente, spiesz się do BS bo do końca czerwca robią kwalifikację i do końca lipca chcą się z tym opędzić.We wrześniu mają zamykać program. Tyle wiem z gabinetu Szamatowicza, dowiedz się dokładniej , chyba że coś sie zmieniło przez tydzień

Powodzenia

Miłoszkowy album

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 20:18 
Awatar użytkownika

ingga zgadzam się z tobą!Uważam że tak do końca nie mamy pewności że w tych renomowanych klinikach to już napewno się uda!
Ja też mogłabym wybrać nOvum lub inną klinikę,ale jakoś mam przeczucie że może właśnie tu na miejscu znajdę to swoje szczęście :wink: Jak nie to będę próbować dalej...................
Yente życzę powodzenia i udaj się tam jak najszybciej :!:

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 20:20 
Awatar użytkownika

Dziewczyny kochane poczucie bezpieczeństwa jest ważne, ale myślę, ze ważniejsze jest jednak labolatorium i doświadczenie. Moze się mylę, ale tak czuję. Rzeczywiscie renomowane kliniki są baaaardzo drogie i baaaardzo daleko. Sama mam ten problem - jestem z okolic Wrocławia a IVF robię w pradze. Jestem zadłużona po uszy.
Moja koleżanka leczyła się u dr Polaka i bardzo go chwaliła, ale jeżeli chodzi o IVF to podchodziła w Białymstoku.
pozdrowionka

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 cze 2004 20:41 
Awatar użytkownika

Kasialu -skoro bedziesz miala in vitro w Pradze-to pewnie leczysz sie u ktoregos z lekarzy z Dyrekcyjnej? Czy tak? Pytam-bo ja lecze sie u Zimmera, a Ty? Moze wymienimy opinie

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]