Wyświetl temat - WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 30 wrz 2005 22:05 
Awatar użytkownika

Na chorą kasę przyjmuje dr Buchacz w Poradni Rozrodczości w Katowicach ul.Powstańców 31 wtorki i czwartki 15-18. Bardzo dobry diagnosta hormonalny, wykonuje laparo, HSG, dobrze prowadzi ciąże i cc.
Pozdro
P.S. Jest wątek "dr Piotr Buchacz - pogadajmy"

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 01 paź 2005 10:40 
Awatar użytkownika

Juta, jeśli chodzi o Raciborską, to chodziłam do dr Świtały a wczesniej do pani dr Bochenek, mam bardzoe dobre wspomnienia po diagnozach u nich. Niestety w moim przypadku nie byli w stanie mi pomóc, ale pomogli zrobic kilka badań niebędnych podczas leczenia w klinikach niepłodności (np. hsg, biopsję), Dr Świtała za wizyte w gabinecie bierze coś kolo 100 zł i podobnie dr Bochenek. Ode mnie dr brał tyle na początku, a potem jak było coraz gorzej to brał 50 a potem juz nic nie brał, bo zaczełam przychodzić do niego na dyżur do szpitala, jak pojdziesz do gabinetu to kasę na pewno weźmie. Pote powiedział, ze nie jest w stanie mi pomóc i wysłał do św prof Kamińskiego.

ostatnio chodzę do dr Marii Bieniec i muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona, pani doktor pracuje w szpitalu w Zagórzu nr 3 (MEC), ale gabinet ma w Zawierciu. Przyjmuje tez w przychodni prywatnej Medicover (innych nie znam, ale wiem, ze jeszcze gdzieś). est dobrym ginekologiem, bo po raz pierwszy od nie wiem kiedy doprowadziła u mnie do owulacji (mam nadzieję,), potwierdzałam to na usg, testy owu są dodatnie, śluzik i wszystko ok. Wiem, ze tez moze prowadzic stymulecję CLO, ale to juz chyba w gabinecie.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 06 paź 2005 11:50 
Awatar użytkownika

Witam wszystkich!
Poszukuję informacjo i dr. Blecharzu. Mam skierowanie na laparoskopie właśnie do niego. Czy ktos z Was zna tego lekarza? Prosze odezwijcie sie , to dla mnie ważne. Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 paź 2005 09:48 
Awatar użytkownika

Witam Was
Jestem tu od paru dni. Szukam informacji o doktor Muszyńskiej, przyjmuje w Sosnowcu Zagórzu na ul. Lenartowicza. Dwa dni temu poroniłam, ale nastawiam się bojowo i chciałabym poznać opinie o tej lekarce bo zamierzam leczyć sie u niej żeby w końcu urodzić zdrowego dzidziusia. Jeśli ktos ma doświadczenia w leczeniu u tej lekarki prosze o info.

pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 paź 2005 21:27 
Awatar użytkownika

Dr. Muszyńska jest dobrym ginekologiem, ma super sprzęt w gabinecie, ale zdecydowanie lepiej wychodzi jej leczenie kobiet które nigdy nie były w ciąży. Sama byłam przez jakiś czas jej pacjentką.
Radziłabym Ci jednak znalezienie lepszego lekarza.
Jeśli masz jakieś pytrania to pisz.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Lekarze
PostZamieszczono: 17 paź 2005 21:11 
Awatar użytkownika

Witam Was jestem tu nowa i tak jak wy pochodzę z woj. śląskiego. Od 2003 roku choruję na endometriozę. Mam 25 lat i jestem już po 4 operacjach.
Jestem za jeżeli chodzi o listę lekarzy. Chodziłam do wielu lekarzy ale nikt tak się mną nie zajął jak Prof. Poręba. Polecam tego lekarza!!!!!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Lekarze
PostZamieszczono: 19 paź 2005 00:12 
Awatar użytkownika

agapol pisze:
Chodziłam do wielu lekarzy ale nikt tak się mną nie zajął jak Prof. Poręba. Polecam tego lekarza!!!!!

Oooo tak!

Nie polecam :(

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 paź 2005 14:27 
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny, pytałam juz gdzie indziej na forum ale chcę zapytac jeszcze u Was- czy kos z Was leczył się moż eu doktora Jelewicza w Katowicach?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: lekarz
PostZamieszczono: 30 paź 2005 16:01 
Awatar użytkownika

Hej !!!
Czy ktoś leczył się lub słyszał o dr Stojko z Katowic??? Pracuje w Klinice w Ligocie.
Jakie macie o nim zdanie.
Pozdrawiam.
M.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Lekarze
PostZamieszczono: 31 paź 2005 17:19 
Awatar użytkownika

agapol pisze:
Prof. Poręba. Polecam tego lekarza!!!!!
8O 8O 8O

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: lekarz
PostZamieszczono: 31 paź 2005 17:54 
Awatar użytkownika

mycha116 pisze:
Hej !!!
Czy ktoś leczył się lub słyszał o dr Stojko z Katowic??? Pracuje w Klinice w Ligocie.
Jakie macie o nim zdanie.
Pozdrawiam.
M.

Ja się leczyłam u tego lekarza, jak chcesz cos więcej się dowiedzieć to Ci napisze na prv .

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 03 lis 2005 13:18 
Awatar użytkownika

Witam spragnione pomocy i bobasków!
Nie radzę korzystać z pomocy Novomediki w Mysłowicach -zdarli z nas pieniądze i po 2 latach stwierdzili, że nie wiedzą co dalej, bo ileż razy można robić laparoskopię. Potem odradzam Ligotę i dr Kudłę i Stojko tu było nie lepiej. Treraz leczymy się u dr Tomanka W Provicie(tel. do rejestracji 359-09-27) na ul.Żelaznej. Już są efekty i będzie jeszcz lepiej Nie traćcie czasu na partaczy!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 04 lis 2005 19:47 
Awatar użytkownika

angela31 pisze:
Witam spragnione pomocy i bobasków!
Nie radzę korzystać z pomocy Novomediki w Mysłowicach -zdarli z nas pieniądze...... i Stojko tu było nie lepiej!.........

zgadzam się z Tobą jak najbardziej, i tego i tego zdazyłam doswiadczyć. Obecnie leczę się w Provicie u dr Kiecka czego efektem jest moja ciąża

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lis 2005 14:45 
Awatar użytkownika

BozenoN cieszę się że będziesz Mamusią długo to trwało nim nią jesteś?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lis 2005 16:07 
Awatar użytkownika

angela31- ja byłam 2 razy w ciaży 4 lata temu i te ciąże poroniłam. 3 lata bezskutecznie potem leczyłam sie u dr Stojko. Po przejściu do Provity po 4 miesiącach zaszłam w ciążę. W sumie moja walka trwa już 4 lata.
Wiesz po tamtych poroneniach cieszę sie ta ciażą i strasznie się o nią boję, bo nie stwierdzono u mnie przyczyny poronień więc nie traktuje tego narazie w kategorii że będę mamusią.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]