Wyświetl temat - KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2032 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 09 sie 2006 15:23 
Awatar użytkownika

IUI - to inseminacja domaciczna, w praktyce wygląda to tak, że odwirowane, najlepsze plemniki w specjalnej odżywce wprowadza sie do macicy za pomocą specjalnej strzykawki. Tę metodę stosuje się np.wtedy, kiedy nasienie nie jest najlepsze albo kiedy u kobiety wystepuję problem z wrogim śluzem. Więcej możesz dowiedzieć się podczytując wątek o IUI http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... pic&t=7350 oraz związany z kiepskimi męskimi wynikami: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... forum&f=26

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 sie 2006 09:02 
Awatar użytkownika

:)
myslalam ze inseminacja nie ma zadnej nazwy skrotowej
dzieki

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sie 2006 18:10 
Awatar użytkownika

zobenka ja jestem pacjentka dr.Pwalickiego i ja do niego nic nie ma dla mnie on jest dobrym lekarzem .Moja siostra sie u mniego leczyla i zaszla naturalnie w ciaze ja lecze sie u doktora 2 lata i mialalm 2 iui w tym jedna udana ale niestety poronilam i teraz jestem w trakcie przygotowan do 3 iui.
Tak wiec ile ludzi tyle opini ja ma charakter taki ze sie nie sugeruje czyimis opiniami :wink:

pazdziernik 2009 crio :-)
14 maj 2010 Syneczek :-)

Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie...

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 sie 2006 20:05 
Awatar użytkownika

wumis masz racje, w zasadzie to kazdy powinien indywidualnie wybrac swojego lekarza, widzialam jednak tutaj wiele opinii nieprzychylnych dr Pawlickiemu, stad zaczelam sie wahac, czy bedac na samym poczatku leczenia nie pomyslec o zmianie...

Tytuł: Gameta
PostZamieszczono: 22 sie 2006 20:42 
Awatar użytkownika

:( Ja również należe do ludzi nie zadowolonych z Gamet_właściwie bardzo ,bardzo rozczarowanych.Leczyłam sie w Gamecie u pr.Radwana ok.3 lat i nic.6 inseminacji domacicznych i 4 in-vitro(ciągle mielismy nadzieję)Po 2 inseminacji zaszłam w ciąże niestety poroniłam,czyścił mnie "dr".Pawlicki niestety tak niedokładnie że wdał sie stan zapalny i zablokowały sie jajowody,oczywiście nikt tego nie zauważył.Mało tego pr.Radwan dalej robił inseminacje- oczywiście nieudane,potem bez laparoskopi zrobiliśmy in-vitra(pieniążki i nadzieje wyrzucone w błoto-do kieszeni pana pr)Mój komentarz szkoda pieniędzy,czasu i złudnych nadzieji każdej z Was.Gameta jest taśmówką,w której przybiera sie oblatane scenarjusze-bo pieniążki i tak lecą.Dyrektor Radwan jest tak zamotany że nie wie co komu przepisuje, jak pojedynczych pacjętów leczy,a procujacy u niego dr.Pawlicki-szkoda mi słów i nerw.Oczywiscie mam upragnionego synka- ale nie dzieki GAMECIE

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 sie 2006 22:35 
Awatar użytkownika

ecicha, bardzo ci współczuję tych przeżyć i straconych: czasu i pieniędzy ale nie mogę zgodzic się z tym, że odbierasz pacjentkom Gamety wszelką nadzieję. Wydaje mi się, że każda z klinik zajmujących się leczeniem niepłodności ma za sobą błędy i porażki ale ma także sukcesy. Ma je także Gameta. Ja jestem im bardzo wdzięczna za to podwójne szczęście, które noszę pod sercem :D i nieustannie trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które też się tam leczą :bigok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 sie 2006 11:59 
Awatar użytkownika

jestem pierwszy raz tutaj...
miałam kilka IUI, laparoskopię w ICZMP u Bielaka
ICSI w Białymstoku u prof. Wołczyńskiego
a teraz po wielu pozytywnych relacjach od znajomych moich znajomych, klientek trafiłam do prof. Radwana.
byłam też u młodego Radwana i chyba do niego będę chodzić bo bardzo ładnie się mną zajął: przeanalizował poprzednie IVF, nie poganiał, siedziałam...
klinika jak kliniika
fabryka mała ale w BS było tak samo
codziennie w czasie stymulacji obsługiwał inny lekarz w BS
drożej o 2-3 tys. niż w BS ale tyle kosztował mnie pobyt poprzednim razem.

trochę jestem chaotyczna ale piszę z pracy...
podzielcie się ze mną informacjami których lekarzy unikać
na razie wiem że Malinowski leczy żeby leczyć...
a póki co prof. Radwan nie naciągał, nie namawiał na kolejne metody, próby, sposoby leczenia tylko przyjął wyniki innych lekarzy i polecił drugie ICSI do którego zaczęłam brać leki. (długi protokół)

pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 sie 2006 22:20 
Awatar użytkownika

Gogo77 jeśli moge spytać dlaczego "uciekłas" z Salve?

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 sie 2006 19:50 
Awatar użytkownika

Dziewczyny, czy orientujecie się gdzie przyjmuje dr Kaczmarek, oprócz Gamety oczywiście, bo tam wykonuje tylko badanie usg, a ja chciałabym udać się na "normalną" wizytę :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 wrz 2006 19:36 
Awatar użytkownika

ja lecze sie u dr banaszczyk w gamecie już pół roku (wrogi sluz) teraz czekam na laparo , czy sa na bocku dziewczyny które leczą się u niej , jakie są wasze opinie , bo ja myśle że ciężko jest coś od niej wyciągnąć a sama tyle o ile

Tytuł: GAMETA
PostZamieszczono: 07 wrz 2006 19:54 
Awatar użytkownika

ircia - melduję, ze leczę się u dr Banaszczyk. To trochę zakręcona osoba, trudno od niej czasami wyciąnąć to co nas interesuje, dawkuje wiedzę po kropelce. Potrafi się czasami lekko usmiechnąć. Na mnie korzystnie działa jej spokój. Robiła mi IUI i ICSI w styczniu tego roku bez pozytywnego rezultatu. W Matce Polce robiłam u niej histeroskopię - wynik OK. Zamierzam na dniach umówić koleją wizytę, bo dostaliśmy zielone światełko od immunologa. Mojej koleżance pomogła - jest mamą przedszkolaka. Staram się wierzyć jej wiedzy i doświadczeniu. Nie wymagam rzeczy niemożliwych. Pozdrowienia. JoMa

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 wrz 2006 22:03 
Awatar użytkownika

dzieki JoMA za odp
18 IX mam laparo w matce polce , jesli ktoraś to przeszla w tym szpitalu niech napisze jak przygotowują do tego zabiegu , co trzeba zabrać , bo jest to mój pierwszy pobyt w szpitalu i jestem zalamana

Tytuł: GAMETA
PostZamieszczono: 11 wrz 2006 19:00 
Awatar użytkownika

Witaj ircia! Ja miałam robioną laparo w Matce Polce trzy lata temu. W szpitalu się Tobą zajmą. Zrobią podstawowe badania - morfologię, usg i prześwietlenie klatki piersiowej. Będzie rozmowa z anestezjologiem bo to zabieg pod narkozą. Ale nie ma się przynajmniej moim zdaniem czego bać. Już bardziej nieprzyjemna była dla mnie lewatywa robiona wieczorem w dniu poptrzedzającym samą laparoskopię. A i to dało się przetrwać. W środę miałam robiony zabieg, w piątek wypisano mnie do domu. Zdjęcie szwów miałam wyzanczone na 6tą dobę po laparo. Powinnaś ze sobą zabrać wszystkie dotychczasowe badania. Zaoptrz się też w podpaski, bo po laparo się plami, ale trwa to raczej krótko. Musisz pamiętać, że to co napisałam jest mocno subiektywne. Mam nadzieję, że Ci pomogłam a nie wystraszyłam. Pozdrowienia. Trzymaj się - JoMa
P.S. Umówiłam wizytę w GAMECIE na 3 X. Może kiedyś tam na siebie wpadniemy.

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 wrz 2006 16:48 
Awatar użytkownika

HEJ JoMa, dzieki za szybka dp, dziś dzwonilam do szpitala aby potwierdzić termin laparo , kazali mi zadzwonić w piątek bo podobno oddzial rozrodczości ma być zamknięty, a tak bym chciała miec to już za sobą, miejmy nadzieje ze jeszcze mnie przyjmią. To czekanie wykańcza mnie psychiczne , ja tez mam nadzieje ze spotkamy sie kiedyś w gamecie, czy Ty zaszłaś w ciąże po laparo? jestem ciekawa jak to jest w praktyce

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 wrz 2006 18:43 
Awatar użytkownika

ircia10, mi laparo pomogła zajść. W grudniu miałam zabieg a w kwietniu br zaszłam w upragnioną ciążę :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2032 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]