Wyświetl temat - OAO w Sosnowcu

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2058 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 138  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 kwie 2005 19:31 
Awatar użytkownika

Czesc Aniu!
Tez jestem po pierwszym spotkaniu. Czy juz moze pisalas wniosek do osrodka? Nie bardzo wiem, jak sie do tego zabrac. Moze ktos nam podpowie? :D
pozdrowionka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2005 10:49 
Awatar użytkownika

Witam, :mrgreen:
ja we wniosku najpierw podałam nasze dane (daty i miejsce ur., syn/córka ... rodziców, miejsce zam. itp.), a potem podałam jakie dziecko chcemy adoptować i naszą motywację.
Rozpisałam się może trochę na tej motywacji, ale skoro nie dajemy do tego ośrodka życiorysu, to wydawało mi się, że w tych kilku zdaniach dobrze będzie trochę więcej o tym napisać.
Zmieściłam się na jednej stornie. :roll:
Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2005 11:10 
Awatar użytkownika

Witam Hoga, dzięki za odzew.
Czy pisałaś coś dokładniej o swojej i męża rodzinie (rodzeństwo, dzieciństwo...)?
pozdrowionka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2005 11:31 
Awatar użytkownika

A jeszcze zapomniałam... :lol:
Pisałam też o naszym stażu małżeńskim, ile się staraliśmy o dziecko, o tym że się leczyliśmy i z jakim skutkiem (... czyli marnym :cry2:).
Ja akurat nie pisałam nic o rodzinie, ani o dzieciństwie. Ale nie wiem jak inni?
Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2005 16:14 
Awatar użytkownika

Witajcie:)
Niestety z naszego dzisiejszego spotkania w OAO nici, bo moje ślubne słoneczko musi zostać dłużej w pracy, przełożyłam na piątek, ale w pracy u mojego mężusia nigdy nic nie wiadomo. Boję się, że jak nam się to będzie częściej zdarzać to źle to wpłynie na opinię o nas. Czy Wy też czasami przekładaliście spotkania?

Iwoneczka ja we wniosku starałam się cieplutko napisać parę słów o nas ile się znamy,jaki mamy staż małżeński, gdzie mieszkamy, pracujemy no i o rodzince to napisałam, że "Oboje pochodzimy z pełnych rodzin, mamy rodzeństwo a z rodzinami jesteśmy bardzo zżyci i związani.". Pisałam też o naszych "problemach" i tu się troszkę rozpisałam, bo u nas to taka skomplikowana sprawa i musiałam to dokładnie opisać. Całą resztę starałam się opisać krótko, bo Pani powiedziała- tylko nie wypracowanie.
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2005 21:27 
Awatar użytkownika

Aniu, głowa do góry! Myśle, że w końcu uda Wam się dotrzeć do OA. Ja na pierwsze spotkanie poszłam sama, bo mojemu ślubnemu też cos wypadło w pracy. Nie zostało to zaliczone do pierszej wizyty, ale przynajmniej dowiedziałam się czegoś więcej-jako temat do przemyśleń. Na następne spotkanie trzeba już przyjść z mężem. Też pytałam o te następne spotkania, bo u mojego męża różnie bywa-trzeba przychodzić razem. Mozna oczywiście przekładać wizyty-ale te terminy!
pa pa

ps.do wniosku muszę w takim razie coś dopisać-o domku, pracy i rodzince :D

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 kwie 2005 22:28 
Awatar użytkownika

Iwoneczka i aries71 dzieki za słowa otuchy, Iwoneczka ale co miałaś na myśli, pisząc - jako temat do przemyśleń? :) Czy dowiedziłaś się czegoś nowego ? Co do terminów to długie są niestety tylko popołudniowe (przynajmniej do pedagogów, bo nie mam pojęcia jak obłożone są panie psycholog) ,jak dzisiaj dzwoniłam zaproponowano nam 28 kwietnia, a jak powiedziałam, że może być rano to mamy już ten piąteczek :D . No ale mężulek nie uniknie kolejnego dnia urlopu ( jak dostanie :alien: )
Co do wniosku, to tak jak wspomniałam, nie rozpisywałam się zbytnio, o mieszkanku napisałam ile pokoików i że własne, o pracy, że na etacie, a o rodzince to Ci już zacytowałam dosłownie.
Pozdrowionka cieplutkie[/b]

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 kwie 2005 13:09 
Awatar użytkownika

Witam dziewczynki bardzo cieplutko :D

U mnie dalej cisza w oczekiwaniu na telefon,ale zaglądam tutaj i Wam kibicuję.
Nie wiem czy od czasu kiedy myśmy składali papiery coś się zmieniło w ośrodku w tym temacie,ale jeśli chodzi o nas,to składaliśmy tylko wniosek-podanie,w którym napisaliśmy tylko kilka zdań;ujęliśmy tylko,że jesteśmy małżęństwem z takim a takim stażem,tutaj opisałam nasz związek,w kilku słowach i dalej tylko motywacja,czym się kierujemy zwracając do ośrodka.Nic o rodzinie,mieszkaniu czy pracy,bo o tym będzie się potem jeszcze mnóstwo mówić,to nie ma być wypracowanie,przynajmniej nam tak powiedziano :hihi:
Co do terminów,to rzeczywiście na popołudniówki się znacznie dłużej czeka,za to na rozmowy z psychologami warto wziążć urlop i przyjechać rano,bo tu na popołudniówkę chyba nie ma sensu czekać,terminy są znacznie dłuższe :?

Pozdrawiam mocno

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 kwie 2005 14:33 
Awatar użytkownika

Witajcie,
Aniu-pisząc o temacie do przemysleń, nie miałam na myśli nic konkretnego. Ale trzeba sobie z mężulkiem porozmawiać na różne tematy dogłębnie. Aby nas nie zaskoczyli- pewnie i tak wszystkiego nie przewidzimy. :oops: Dzięki za info o swoim wniosku-też chyba nie będę się rozpisywać.
Aries-szybkiego telefonku! najlepiej już!

Fajnie, że się odzywacie-pa pa

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 kwie 2005 15:58 
Awatar użytkownika

Dziewczyny czekające na telefon - TRZYMAM ZA WAS MOCNO KCIUKI !!!
Trochę to przerażające, że nic nie słychać.
Mam nadzieję, że te telefony się rozdzwonią. :flowers:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 kwie 2005 18:43 
Awatar użytkownika

Iwoneczka,Hoga dzięki wielkie :cmok:

Też chętnie chciałabym Wam zrobić miejsce i poprostu znikać z listy oczekujących :hihi:

Telefony proszę dzwonić :telefon:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 kwie 2005 22:11 
Awatar użytkownika

Witajcie Dziewczyny
Aries trzymam kciuki żeby telefon rozdzwonił się szybko i radośnie. :flowers: :flowers: :flowers:
Iwoneczka myślę,że zaskoczą nas i to być może w najbardziej banalnych sprawach :oops:
Ale cóż, pragniemy DZIECIĄTKA ponad życie i żadne testy nam nie straszne ( żebym ja tam byla taka cwana :lol: )
Pozdrawiam Was wszystkie ciepluteńko

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 kwie 2005 22:45 
Awatar użytkownika

Dziękuję i Tobie Aniu :cmok:

No i bez obaw :D Wszystko będzie OK i nie ma mowy o zaskakiwaniu,
chyba tym że tak dobrze Wam pójdzie :hihi:

Buziaczki dla wszystkich

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 15 kwie 2005 18:16 
Awatar użytkownika

Witajcie Bocianowiczki
No i drugie spotkanko w OAO za nami :))
Faktycznie aries nie bylo tak strasznie, chociaż cykorka jakiegoś takiego miałam (bardziej nawet niż przed pierwszym spotkaniem). Bylo sympatyczniutko i chociaż czekanie na DZIDZIE długie ( nie pozostawiają złudzeń) to mówie Wam taka jestem szcześliwa.
Dziewczynki bez względu na to na jakim etapie jesteśmy, to z każdym dniem jesteśmy bliżej celu !!!!!!!!!
Dziewczyny czekające na telefon - niech dzwoni, niech dzwoni natychmiast !!!!!!!!!!!!!
A może już zadzwonił ?
Buziaczki :cmok:

Ps. Ciekawe kiedy mi minie ta euforia i znowu załapię doła :wink:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 21 kwie 2005 10:25 
Awatar użytkownika

Aniu cieszę się razem z Tobą i masz całkowitą rację ;
każde kolejne spotkanie w OAO przybliża nas do upragnionego celu i z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej naszego szczęścia,a to co wydawało się trudne nagle staje się proste i łatwe :piwo: ale sobie pofilozofowałam :hihi:

Niestety u nas w dalszym ciągu cisza.Telefon milczy ale wiem,że już niedługo

Sylka no i jak tam?Czekam z niecierpliwością na wiadomości

Pozdrawiam Was dziewczynki

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2058 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 138  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]