Wyświetl temat - Adopcja w KOSZALINIE

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 13 maja 2005 12:37 
Awatar użytkownika

Lika, gratulacje z okazji kwalifikacji! :clap1: :flowers: :DDD:

No to sobie poczekasz... Ale juz t5ak radośnie, prawda?! :D

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 05 gru 2005 12:51 
Awatar użytkownika

Witam
Za godzine mam pierwsza wizyte w osrodku na morskiej. Boje sie.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 05 gru 2005 13:03 
Awatar użytkownika

Będzie dobrze :lol: :bigok:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 06 gru 2005 11:48 
Awatar użytkownika

dziekuję za słowa otuchy
Pierwsza rozmowa z panią pedagog za nami. Było bardzi miło, a bałam się że będą nas próbowali zniechęcić....nie wiem skąd mi taka myśl przyszła do głowy...z emocji byłam cały czas czerwona jak burak, myślałam że mi twarz z ciepła wyparuje :) Z nerwów chciałam klocki poukładać, bo w takim fajnym pokoju z zabawkami byliśmy.
Ale jechaliśmy tam z dziwnymi uczuciami - strachu, podekscytowania, radości - Boże a co to będzie jak się uda i będziemy po swojego dzidziusia jechać... chyba ręcznik pod oczy sobie zawiąże żeby we łzach nie utonąć.
Nie wiedzialam że tak ciężko poskładac w słowa to co sie ma w sercu. Dziwnie jest tak siąść przed obcym i odpowiadac na takie pytania. Najtrudniejsze było chyba "dlaczego chcemy adoptować?" Nie próbowałam nigdy wcześniej ubrać tej potrzeby wewnętrznej w słowa. Poprostu to w środu było od dawna, a teraz przyszedł na to właściwy czas....
Ale to już było, teraz najgorsze ten życiorys rodzinny napisać. No ale przeżyłam stymulacje do icsi to i z tym dam radę :) Oczywiście martwię się na zapas pewnie, ale tez boje się tych jakis testów psychologicznych. Nie znam nikogo kto to już przechodził i nawet nie wiem czego się spodziewać.....
Może znajde troche czasu na bocianie poczytam co nie co....
Pozdrawiam was cieplutko

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 31 sty 2006 00:16 
Awatar użytkownika

wyciągam dla sniegulki1 :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lut 2006 19:23 
Awatar użytkownika

witam Was wszystkie.Oj dawno mnie nie bylo tutaj,widze nowe (dla mnie) twarzyczki :lol:
Sylka, co powiedz u Ciebie z droga adopcyjna? Ciekawa jestem czy poczyniliscie jakies kroki w tym kierunku.
Gilbronka, jak Wam poszlo na testach. U nas bylo smiesznie, tzn nastawilismy sie bardziej na radoche, krok wprzod do maluszka, nie bylo u nas stresiora (choc żyla na czole męża mnei zastanawiala :wink: )
Troche uaktualnie nasze starania, mianowicie : kilka miesie cy mamy w plecy bo zachcialo nam sie wyjazdu za morze, adopcja "zawieszona". Bylismy w grudniu w osrodku aby zglosic nasza gotowosc. Chcemy jeszcze sie tam wybrac w tym miesiacu, tylko żęzus tak pracuje ostatnio ze czuje sie jak żona marynarza :wink: (chwilowo)
Ale bardzo chcemy sie tam wybrac, choc szkoda ze odeszla jedna pani pedagog, byla calkiem sympatyczna. Teraz kontaktujemy sie z pania psycholog, bo nas zna, inne nie :)

pozdrawiam Was wszystkie!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lut 2006 21:17 
Awatar użytkownika

<b>Lika</b>, strasznie się o Ciebie martwiłam. Nie wiedziałam, co się z Wami dzieje. Myślałam, że może obraziłaś sie na bociana... :cmok:

My juz jesteśmy w trakcie procedury. Zdecydowaliśmy się na OAO w naszym mieście ze względów logistycznych. I u nas procedura jest znacznie dłuższa niż w Koszalinie. Nie narzekamy. Przed nami wizyta domowa, testy i szkolenie :D

Buziaki!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2006 17:32 
Awatar użytkownika
Witam wszystkich z Koszalińskiego OAO :D . Wizytę do tegoż właśnie ośrodka mamy na 28 lutego. Czekamy w Zielonej Górze, jesteśmy po kwalifikacji i chcemy czekać również w Koszalinie :D .

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lut 2006 23:19 
Awatar użytkownika

WITAM!!
Ja wiem ze dzis Walentynki i pewnie wszystkie z Walentymi gdzies siedzicie przy świecach, ale mnie rozpiera i musze Wam napisac!!!
Wczoraj dzwonilismy do osrodka ze zgloszeniem nas (tzn zeby nas "odwiesili z zawieszenia") i dowiedzielismy sie ze jestesmy tuż tuż.
I dzis telefon rano!! Wstepne informacje i w sobote idziemy sie z nim zobaczyc, uuuuuuuuch :!: :!: :!:
Wiecej napisze jak ochlone :) (robie przemeblowania w szafkach) :wink:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lut 2006 23:30 
Awatar użytkownika

<b>Lika</b>, no co Ty opowiadasz!!!! Kobieto, trzymam kciuki i gratuluję (tak wstępnie) :D Ależ mi się rogal na buzi zrobił - od ucha do ucha!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lut 2006 23:42 
Awatar użytkownika

A tak Syluś :)[b] Dzis pół sklepu wyniosłyśmy, nawet nie wiedzialam ze tyle wejdzie do Matiza :lol: (aa, takie tylko drobne zakupki :wink: )

Nie możemy sie doczekac soboty :lol: (oby nie zapeszyc oczywiscie).

W osrodku uprzedzali zeby sie dobrze zastanowic, naradzic, przedyskutowac wszystkie szczegoly zwiazane z informacjami o dziecku i rodzicach... My dyskutowalismy grubo ponad rok :!: :lol:

Aaach, pozdrawiam Was w tą przepiękną lutową nocke :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lut 2006 23:52 
Awatar użytkownika

I jak tu spać, gdy księżyc i gwiazdy usmiechają się do człowieka, szczerząc swoje srebrno-złote ząbki :DDD:
Będę razem z Wami niecierpliwie czekać na sobotę.... Jeszcze trzy dni.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2006 17:35 
Awatar użytkownika

Witam :lol:
No to czekamy do soboty :)
To 4 najdluzsze dni dla nas (od wiadomosci do spotkania). Mam pytanie, czy w sądzie przy rozprawie o powierzeniu pieczy jest potrzebne zaświadczenie z pracy? Chodzi o to, ze moj mąż jest w trakcie zmiany pracy i nie wie czy przedluzac pobyt w dotychczasowej czy juz dać sobie spokoj. Z tej nowej by jeszcze w przyszlym tygodniu nie miał.
Jak ktoś coś bedzie wiedział na ten temat to proooszę napiszcie:)

Sylka, ciekawa jekstem co bedzie na szkoleniu, powiesz mi jak bylo (o ile juz nie po fakcie). Resztę procedury znam. Ciesze sie że też jesteście już blisko, mówię Ci jak czekając czas leci :!:

Pozdrawiam

P.S.
Sprzętów mamy caly pokój, teraz tylko wygospodarować miejsce na łóżeczko :wink: [/b]

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2006 18:46 
Awatar użytkownika

Gilbronka-witam Cie serdecznie :) Czytalam Twoje ostatnie posty sprzed testow. Na jakim teraz jestescie etapie?
U nas jak widzisz potoczylo sie wszystko blyskawicznie (po ponownym zgloszeniu). To chlopiec :) Idziemy do niego w sobote bo maż wraca dopiero w piatek. Uuuch, dlugaśnie te dni :)

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 lut 2006 18:50 
Awatar użytkownika

Barbara-dzieki :) Mordka mi sie cieszy jak nie wiem co :) A od kiedy Wy czekacie?

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]