Wyświetl temat - Świąteczny Prezent

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 13 sty 2002 14:40 

<FONT SIZE=-1>Ten wątek powinien trafić do "Dobrych nowin", ale Rebas już go tam założył powtórnie, więc ląduje tu :smile:
Krzysiek</FONT>

Świąteczny Prezent …. Dostaliśmy najcudowniejszy prezent na Święta, taki o którym marzyliśmy od wielu lat. Ta mała istotka, która rośnie we mnie już od samego swojego pojawienia się zmieniła całe nasze życie - nagle nabrało ono sensu. Te lata leczenia i bezustannej walki przestały się liczyć. Dwa poprzednie bezowocne ICSI, cztery inseminacje, badania, badania i jeszcze raz badania, całe kolekcje testów ciążowych z jedną kreską to wszystko poszło w niepamięć. Teraz wiemy, że było warto. To dopiero początek naszej drogi, dopiero pierwsze dni istnienia naszego maleństwa (20 dni) wiemy, że przed nami jeszcze wiele trudu i przeszkód, żeby mogło Ono zdrowo przyjść na świat, ale nareszcie życie nabrało sensu, nareszcie nie żyjemy w poczuciu beznadziejności. Dziewczyny „Weteranki” – teraz wiem, że naprawdę warto było próbować!!!!!!!!!!!!!!!!! I niech sobie tam piszą co chcą, ja wiem swoje - dr Piotr Lewandowski i dr Katarzyna Kozioł (nOvum) to ludzie, którym będziemy wdzięczni do końca życia. To nie tylko fachowi lekarze ale w wspaniali ludzie. Za każdym razem kiedy wątpiliśmy w to że kiedykolwiek zobaczymy te przysłowiowe „dwie kreski” ich wiara i optymizm dawała nam siły do dalszej walki. A dla tych, którzy potrzebują faktów: 2500 ciąż w nOvum – czy to nie mówi samo za siebie??? Wszystkim przyszłym rodzicom oraz całemu zespołowi nOvum składamy życzenia jak największego urodzaju małych, pulchnych bobasków. EwaP i REBAS
(Dodano: 2001-12-27 18:33:43, Autor: EWAP & REBAS)

Odpowiedzi:
  • Kochani
    Bardzo się z Wami cieszę :smile:
    to cudowne, co sie zdarzyło,
    w swoim czasie i w swoim tempie
    ale....czy zdajecie sobie sprawę, że to będzie Wasze "drugie dziecko" ?
    to pierwsze, o wdzięcznym imieniu "bocianek" ma juz parę miesięcy :smile:)))
    no,ale może DOPIERO :smile:))
    jako specjalista chciałam przypomnieć, że niemowlaki wymagają bardzo wiele uwagi. Bez opieki rodziców,albo opiekunów nie mają szansy na przeżycie :smile:))
    Proszę zatem chuchać na to młodsze i dbać to starsze :wink:))
    pozdrawiam bogda pawelec psychoterapeutka
    (Dodano: 2001-12-27 21:33:58, Autor: bogda pawelec)
  • Bardzo, no po prostu Bardzo Bardzo Wam gratuluję!!!! Każdy taki post to dla mnie nadzieja, że i reszcie się uda; w swoim czasie, kiedy dzidzia - Pan Bog wybierze czas...

trzymajcie się cała Trójeczko! (a może Czwóreczko? )
    (Dodano: 2001-12-27 23:19:47, Autor: Agna)
  • RADOŚĆ RADOŚĆ RADOŚĆ DUŻO WIĘCEJ AŻ BRAK SŁÓW WIELKIE DZIĘKI ZNOWU WRACA NADZIEJA !!!!!!!
    (Dodano: 2001-12-28 08:36:41, Autor: bubu3)
  • Gratuluję Wam z całego serca!!!
    Wiem dokładnie jaką radośc przeżywacie by My dostaliśmy również ten najcudowniejszy prezent.
    Życze i Wam i Nam aby nasze maleństwa przetrwały dzielnie najbliższe osiem miesięcy
    Jeszcze raz gratulacje, gratulacje, gratulacje.
    Mówiłam że to nie bociany ale renifery dzieci noszą!!!
    Równie szczęśliwa Ewka ( mamy juz 4 tyg.)
    (Dodano: 2001-12-28 13:15:38, Autor: ewka)
  • Ewik Wy wiecie, że myślę o Was cały czas. Będe codziennie prosić los, zeby wszystko było w porządku i żeby Wasze życie zmieniało się dalej. Całuję Was tak mocno, że aż...... ah szkoda słów. trzymaj sie ŚK. Małgosia.
    (Dodano: 2001-12-28 18:34:48, Autor: malgosik)
  • Kochani,
    serdeczne gratulacje !!! Cieszę się razem z wami tym bardziej, że podobnie jak wy mam za sobą długą drogę, której końca nie widać :sad: Wasze szczęście zagrzewa mnie do dalszej walki.
    (Dodano: 2001-12-29 18:09:50, Autor: mini)
  • Kochani!!!
    Wspaniale :grin:DD
    Żadne słowa nie są w stanie oddać Waszej radości :smile:
    Oby trwała nieprzerwanie aż do rozwiązania - i oby pojawiła się w Waszym życiu nowa zdrowa i śliczna istotka :smile:))
    Trzymam kciuki i całuję
    Jaga
    (Dodano: 2001-12-29 23:48:37, Autor: Jaga)
  • Gratuluje!! To prezent, ktory Wam sie nalezal od losu. Za Wasza dobroc, za stworzenie tej strony, za podtrzymywanie innych na duchu, za "meskie" porady Rebasa na stronach Gazety, za wyslanie mi natychmiast na forum numeru swojej "komorki", kiedy potrzebowalam pomocy, za sabaty, rozmowy ze Zwierciadlem. I za wszystko! Po prostu gdzies w Niebie zostalo Wam to policzone.
    Jestem szczesliwa, ze Wam sie udalo!! Trzymam kciuki!!
    (Dodano: 2001-12-30 20:30:43, Autor: Klara)
  • Gratuluje i niezmiernie sie ciesze!!!!
    To daje nadzieje i radosc. Pozdrawiam Was troje serdecznie!!!! Ania
    (Dodano: 2001-12-31 12:28:15, Autor: Ania)
  • Hurrraaa!!!
    Uwielbiam płakać z radości po takich wiadomościach!!!
    Ponieważ Miłość i Szczęście już Was dopadły to życzę w tym Nowym Roku jeszcze jak najwięcej Zdrowia.
    D.
    (Dodano: 2002-01-01 13:03:44, Autor: DeDe)
  • Dawno nie wchodziłam na bociana, a tu taka nowina, że mi szczena opadła!!! Oczywiście w sensie pozytywnym :smile:))

Ewuniu i Rebasku gratuluję Wam!!!!!! Niech Wasze Maleństwo zdrowo się rozwija!!!

PS. Jak myślicie, co tak naprawdę Wam pomogło (oprócz Novum oczywiście): grudzień (najpłodniejszy miesiąc?), szczepionki prof. Malinowskiego, ziółka o. Klimuszki,...? Napiszcie coś więcej o swoim "złotym środku".
    (Dodano: 2002-01-01 19:35:34, Autor: Aśka)

:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: No to przed wami najpiękniejsze parę miesięcy życia. A potem wiele lat równie pięknych.
    Tylko trwając w tej radości nie opuszczajcie tych stron, a raczej dzielcie się nią z nami.
    Kibicujący Wam z Całego serca
    (Dodano: 2002-01-02 19:01:24, Autor: Krzysiek)
  • NAPISZCIE PROSZE CO TO ZA KLINIKA ONOVUM gdzie sie znajduje itp
    Moze to być też dobra wskazuwka dla innych?
    napiszcie chociaż jaki to rodzaj bezpłodności
    (Dodano: 2002-01-03 20:22:08, Autor: Nieznany)
  • Przychodnia nazywa się Novum adres znajdziesz na stronach Bociana
    (Dodano: 2002-01-04 10:19:42, Autor: REBAS)
  • napiszcie proszę gdzie znajduje się ta klinika nOvum ? podzielcie się proszę paroma wskazówkami,może nr telefonu dotej kliniki. Bardzo proszę
    togom@wp.pl
    (Dodano: 2002-01-07 21:53:17, Autor: Nieznany)
  • zobacz proszę ten adres:
    http://www.nasz-bocian.pl/IVF/ivflinki.htm
    (Dodano: 2002-01-08 14:36:30, Autor: REBAS)
  • Cudowna nowina. GRATULACJEEEEEEEEEE.
    Napełnia mnie to nadzieją, że może i nam się uda.
    (Dodano: 2002-01-08 14:40:38, Autor: DorotaM)

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]