zgoda na ciasteczka

Wyświetl temat - Brunetki i Blondynki przygód kilka

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1594 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 103, 104, 105, 106, 107
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 17 maja 2018 22:07 

Trzymam mocno.
P.S. Co to jest to JBL? 8O

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 maja 2018 17:32 
Awatar użytkownika

To jest taki głośnik, który podłączasz do komórki i możesz słuchać muzyki.
I.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 cze 2018 10:12 
Awatar użytkownika

Zaczynam doceniać własną matkę- po latach co prawda, ale zawsze.
Pisałam może kiedyś jak to zaprosiłam na wakacje pantomimę wrocławską w liczbie kilkunastu osób i przyjechali. A moja mama gotowała obiady dla tej czeredy przez dwa tygodnie karmiąc ich głównie produktami z działki.
I słowa mi nie powiedziała.
Nawet po 20 latach.
I to jest ciche bohaterstwo, któremu ja nie umiem sprostać.
Jestem za leniwa i zbyt egocentryczna i przyznam szczerze trudno mi poświęcić na wnikliwą analizę relacji w klasie piątej choćby i dwadzieścia minut.
Szczególnie gdy ta analiza opiera się dyskutowaniu kogo lubię najbardziej a kogo najmniej i co dziś powiedziała Zosia na temat Magdy.
Piekło zwane młodością.
Mogę Blondynce mówić, że jest piękna, i będzie piękna, a także mądra i będzie mądra, a i tak nie wierzy.
Wiem bo też nie wierzyłam.
Mogę jej mówić, że warto być przyzwoitym i dobrym choć wszystkie rachunki wskazują, że nie.
Ale jednak na najgłębszym poziomie dokładnie tak jest.
Kogo chcielibyście mieć przy szpitalnym łożu- sarkastycznego kolegę z inteligencją jak brzytwa czy cichą i empatyczną kuzynkę.
Stawiam na kuzynkę- nikt nie jest tak męczący jak Ci inteligentni i zadowoleni z siebie.
Ja bynajmniej nie jestem zadowolona i powiem to wprost- uważam,problemy nastolatek i nastolatków za nudne przez swoją przewidywalność. A także wiem już co będzie po tym piekle zwanym dorastaniem- młodość i akceptacja, ładna cera i poczucie harmonii.
Po tych piętnastu chłopakach, w których się było do bólu śmiertelnie zakochanych przyjdzie szesnasty.
Dlatego dialog z nastolatkami uważam za poniekąd sztuczny.
Znamy przyszłość- większość z nas, oprócz tych co nie dorośli.
Wiemy co będzie za rogiem- raczej nie jednorożec z tęczą, ale też nie kamieniołomy.
W trosce o swój spokój psychiczny nie żyjemy już na amplitudzie emocji, ale trzymamy się raczej równoległej.
No więc kiedy wyłuszczyłam to wszystko Blondynce, bo oczywiście, że z nią rozmawiam, ale o tym co interesuje również mnie.
Blondynka rzekła- powinnaś być dla mnie dobra i mieć dużo cierpliwości, bo ty już masz to za sobą.
O piekle młodości, westchnęłam. Oczywiście, że mam to za sobą i pamiętam dokładnie- fale paniki i wstydu i nieśmiałości i niepewności i oczywiście poczucie, że nikt na świecie mnie nie rozumie.
Obiecałam jej, że będę się starać i wróciłam do swoich książek notując z tyłu głowy że B&B planują utopienie pocketbooka.
I.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 07 cze 2018 12:30 

Z tą akceptacją i poczuciem harmonii to bym nie genaralizowała ;-). Przynajmniej u mnie z tym różnie bywa, a nastolatką nie jestem już od ho, ho, ho. Sarkastyczny i inteligentny kolega nie musi być zadowolony z siebie, wiem, bo też bywam sarkasyczna. O inteligencji nie wspomnę przez skromność :mrgreen:
Leniwa i egocentryczna nie jesteś, bo rozmawiasz z dziećmi, a że nie użalasz się nad relacjami w klasie? No cóż, na to trzeba jednak tych nastu lat. A Blondynce nie sposób odmowić błyskotliwości.
Pisz częściej, mimo rzekomego lenistwa, bo uwielbiam czytać Twoje teksty.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1594 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 103, 104, 105, 106, 107

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]