Wyświetl temat - ŻYLAKI POWRÓZKA NASIENNEGO

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 22 lip 2019 15:27 

Od niedawna zacząłem się interesować tematem mojej płodności (ja 35 lat). Badanie nasienia wskazało na oligoasthenoteratozoospermia. Ponad to lekarz wykrył żylaki powrózka, ale dodał też że ta sprawa może "poczekać". W zasadzie wskazał jedyny kierunek leczenia czyli invitro. Za wiele nie powiedział poza tym, że uzyskanie potomstwa będzie kosztowne :( Póki co skierował mnie na badania kariotypu, AZF i mutacji w CFTR oraz (nie wiem czy nie popełnię błędu w pisowni) -dna tunel próba oraz AsA. Za wiele mi nie wyjaśnił tylko wskazał badania do wykonania i zalecił powrót z wynikami. Czy to dobra droga? Pytanie też czy jest szansa na refundację z NFZ? Nie przelewa Nam się dlatego zależy mi na Waszych komentarzach.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]