Wyświetl temat - Wysokie LH i FSH, a

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 sie 2005 11:21 
Awatar użytkownika

niski testosteron. Brak plemników w ejekulacie
Leczenie: domięśniowo testosteron.

p.s. Czy ktoś miał taką samą przypadłość i znalazł powody, czy leczenie testosteronem pomogło. tzn poprawiły się stężenia hormonów i pojawiły się plemniki? Jaką rolę pełni odpowiedni poziom testosteronu na rozwój i dojrzewanie plemników?

Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 sie 2005 17:43 
Awatar użytkownika

wiesz najlepiej zebys to pytanie zadał ekspertowi. Niesety maja teraz urlop i nie udzielaja zadnych odpoweidzi.
Tu jest watek o braku plemników i co robic dalej: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... ic&t=17622

Moja maz ma wysokie FSH, testosteron za niski - ale nikt mu nie pzrepisał testosteronu. Gdzies czytałam ze testosteron chyba jeszcze zmniejsza ich ilość. Poczytaj watek o azospermii.
Czy miałęs robiona biopsje?

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 sie 2005 21:47 
Awatar użytkownika

jomale pisze:
wiesz najlepiej zebys to pytanie zadał ekspertowi. Niesety maja teraz urlop i nie udzielaja zadnych odpoweidzi.
Tu jest watek o braku plemników i co robic dalej: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... ic&t=17622

Moja maz ma wysokie FSH, testosteron za niski - ale nikt mu nie pzrepisał testosteronu. Gdzies czytałam ze testosteron chyba jeszcze zmniejsza ich ilość. Poczytaj watek o azospermii.
Czy miałęs robiona biopsje?

U mnie ilości nie zmniejszy, poniżej 0 nie spadną :?
Gdzieś obiło mi się o uszy, że złe poziomy hormonów to jednocześnie skutek i przyczyna braku plemników. Podawanie testosteronu ma za zadanie zbić wysokie fsh i lh, by przysadka mózgowa wiedziała, że jadra reagują na jej działania, właśnie podając testosteron

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 sie 2005 07:46 
Awatar użytkownika

wiesz co karolo - przynam sie ze nie wiem. Nieiwem czy pzregladałes watek o azoospermii? Moze tam ktos miał taka kuracje. Nie iwem czy FSH da sie w ogle zbić? Moj maz ma wszystkie pozostałe hormony powyzej albo ponizej normy i jedyne co bierze to bromergon na zbicie prolaktyny.

Na podforum pogadajmy jest watek Plemnikówny - czyli nasze problemy z plemnikami. Moze tam ktos mial taka kuracje?

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 sie 2005 08:44 
Awatar użytkownika

Cześć,
mój mąż ma za niski poziom testosteronu, poza tym wszystkie hormony ok. Miał robioną biopsję - pleminków 0, tylko spermatocyty i spermatydy.
Stosował różne kuracje, również testosteron domięśniowo, innym razem w tabletkach. Nic nie pomogło. Każdy człowiek jest jednak inny i Twojemu mężowi może pomóc.
Jeżeli chodzi o pogorszenie wyników po stosowaniu testosteronu to nam lekarz powiedział, że w krótkim czasie może zaszkodzić, przy stosowaniu przez dłuższy okres raczej nie.
Kasia

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 sie 2005 11:28 
Awatar użytkownika

KKowasz pisze:
Cześć,
mój mąż ma za niski poziom testosteronu, poza tym wszystkie hormony ok. Miał robioną biopsję - pleminków 0, tylko spermatocyty i spermatydy.
Stosował różne kuracje, również testosteron domięśniowo, innym razem w tabletkach. Nic nie pomogło. Każdy człowiek jest jednak inny i Twojemu mężowi może pomóc.
Jeżeli chodzi o pogorszenie wyników po stosowaniu testosteronu to nam lekarz powiedział, że w krótkim czasie może zaszkodzić, przy stosowaniu przez dłuższy okres raczej nie.
Kasia

Przeczytałem chyba już wszystkie wątki dotyczące plemników, azospermii i hormonów. Nie miałem śladu plemników, teraz pojawiły się spermacyty i spermatydy. Nie ma dojrzałych plemników. Biopsji nie miałem robionej, nasieniowody są zdrożne.
Pozostaje mi tylko czekać na poprawę po stosowaniu testosteronu.

Są pojedyńcze plemniki, nieruchome i bez głowek- same witki.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]